Image Alt

Татуювання (тату)

Татуювання, тату це вид образотворчого мистецтва, коріння якого йдуть у глибоку стародавність.

Малювати на тілі й робити татуювання стали ще древні єгиптяни чотири тисячі років тому. Фарбу робили із трав, а татуювання наносили голками. Голкою служили колючки рослин, кістки риб.

Розфарбовування тіла в будь-яких його видах варто розглядати як пережиток часів зародження людства. Спочатку тіло просто розмальовувалося фарбами. Художники кам’яного віку, розписуючи шкіру, оперували вже фарбами сімнадцяти різних кольорів і відтінків. У залізний вік у копях для добування фарб шукали головним чином охру, що, між іншим, застосовувалася й при створенні знаменитих франко-кантабрийских печерних наскальних малюнків. Тіла розрізнювали для відлякування злих духів і ворогів, для прикраси, для підкреслення суспільного становища й рангу, а також у культових цілях.

Однак цей живопис був неміцною. Тому виникла потреба в способі, що дозволяє створювати візерунки, що зберігаються на шкірі тривалий час. Шкіру стали надрізати й наколювати. Спочатку з’явилося татуювання рубцями, що і понині застосовується в окремих темношкірих племен на островах Океанії.

Мотиви, якими людина керувалася, татуюючи своє тіло, з досить різноманітні. У деяких випадках знаки татуювання служили клеймами або племінною відмінністю.

В інших випадках малюнок настільки непостійний для кожного індивідуума, що про “національне” відмінності не може бути й мови.

Так, наприклад, деякі поліннезійці умудрялися покривати татуюванням цілком все тіло, тому вони робили враження одягнених, хоча насправді були зовсім голи. Уміння домогтися такого ефекту розцінювалася як ознака вищої майстерності.

Новозеландські маорі, високорозвинена здатність яких до орнаменту виражається також у чудовому різьбленні по дереву, заповнювали всю шкіру на тілі складними сюжетами, строго дотримуючи при цьому симетрію. Достаток і краса татуювання вважалися знаками шляхетного походження й високого соціального стану.

У Японії це мистецтво називають інакше – “ирэдзуми”. І йде воно своїми коріннями в глибоку стародавність. Знайдені археологами глиняні статуетки, що зображують людей з ознаками штучно нанесених на шкірі візерунків, датуються V століттям до н.е..

Уважається, що звичку до прикрашення японці перейняли від древніх мешканців Японського архіпелагу – айнов. І, судячи з усього, у ті часи татуювання носило в основному ритуальний характер.

І все-таки найважливішим мотивом залишалося й залишається бажання людини прикрасити себе.

Татуювання(Львів) – занадто відповідальна і серйозний захід, щоб довіряти її непрофесіоналам. Вимоги гігієни в процесі виконання татуювання(тату) у Львові настільки високі, що дотримуватися їх можуть тільки висококласні салони з відмінною репутацією. Наш тату салон у Львові радий запропонувати вам комплекс послуг професійних і досвідчених майстрів.

Наш салон татуювання(тату) у Львові завжди радий постійним та новим клієнтам. Гнучкі знижки, якісне обладнання та досвідчені майстри!

Салон татуювання у Львові «Janvi». Тут ви можете зробити оригінальне татуювання.

error: Копирование запрещено!