Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Біотатуювання

Біотатуювання (малюнок на тілі хною) – альтернатива для того, хто хотів би зробити постійне татуювання, але за якимись причинами не вирішується. Протягом тисячоріч чоловік виражає свої почуття, розфарбовуючи й прикрашаючи своє тіло. Спочатку малюнки на шкірі мали магічний зміст. Вони вказували на приналежність до певної групи або служили прикрасою тіла з особливого приводу. Зараз із древнього ритуалу виник новий культ.

Цей напрямок називається Боді-арт, що останнім часом, поширюється серед усе більше широких верств населення. Хна виростає у вигляді колючого чагарнику в основному, в Африці, Азії й Австралії. Порошок хни добувається з висушених листів рослин. Коли рослини цвітуть, листи збирають, висушують на сонце й здебільшого перемелюють у порошок, у той час як квітки знаходять застосування у виробництві парфумів. Паста із хни застосовується не тільки для фарбування, їй приписують різні медичні властивості. Насамперед , ділянки шкіри, пофарбовані хною, захищені від сильного сонячного випромінювання. Паста хни робить цілющий вплив при опіках, прискорює загоєння ран завдяки своїм бактерицидним властивостям і допомагає при різних формах шкірних екзем.

Біотатуювання (з індійською чорною хною) – це актуально, незвичайно, безболісно, сексуально, недорого й, саме головне, Ви можете самі вирішувати, як довго хочете мати ту або іншу біотату на вашому тілі. Біотатуювання хною зберігається на тілі від одного тижня до місяця. Це залежить від пігменту шкіри, області нанесення татуювання, температури тіла, часу експозиції хни і т.д. Коли малюнок на тілі хною починає губити свій колір, і у Вас з’явилося бажання її змити, достатньо використати для цього щітку, мило, воду!.

Що треба знати перед нанесенням малюнку на тілі хною: Біотатуювання хною – безпечна для вашого здоров’я, але іноді може викликати алергію.

Мотиви, якими людина керувалася, татуюючи своє тіло, з досить різноманітні. У деяких випадках знаки татуювання служили клеймами або племінною відмінністю.

При нанесенні хни косметологом не застосовуються голки. Важливо перед процедурою нанесення малюнків на тілі ною очистити шкіру пілінг-препаратами. Біотатуювання хною тримається на тілі від тижня до трьох тижнів. Малюнок може наноситися пензликом. Для того щоб малюнок на тілі хною тримався досить довго, постарайтеся не стикатися з водою ще годин дванадцять.

Що треба знати для збереження кольору й стійкості біотату: Чим рідше буде зіткнення біотату з водою, тим довше вона буде триматися.

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти