Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Холодна парафінотерапія

Парафінотерапія із застосуванням холодного крему-парафіну – нова тенденція в області косметології. Це відмінний спосіб для пом’якшення, зволоження та загоєння дрібних дефектів шкіри. Холодний парафін, на відміну від гарячого, більш ефективно впливає на шкіру і тривалість його ефекту є більшою. Як відомо, під час термічної обробки кількість корисних речовин, що містяться у косметичному парафіні, зменшується, в той час як холодний парафін тонким шаром лягає на шкіру і протягом тривалого часу ефірні масла, екстракти рослин живлять шкіру, роблячи її м’якою, ніжною і гладенькою.

Переваги холодної парафінотерапії

Процедура холодної парафінотерапії має свої особливості, вона характеризується високою ефективністю. Вплив холодного парафіну на шкіру надзвичайно позитивний, особливо це помітно взимку, коли шкіра робиться сухою, тріскається і лущиться. Вже після першої процедури помітно різницю. Шкіра стає м’якшою, більш зволоженою і гладкою, розгладжуються дрібні складочки, тріщинки стають менш помітними, а після курсу процедур зникають взагалі.

Перевагою холодної парафінотерапії у порівнянні з гарячою є відсутність протипоказань. Єдиним протипоказанням може бути алергія на один зі складників, що входять до складу крему-парафіну. Парафінотерапія із застосуванням холодного крему-парафіну підходить практично кожному, а ефект від процедури тримається до 7 днів. Процедура холодної парафінотерапії дозволяє освіжити та омолодити шкіру вже за один сеанс, вона підвищує еластичність шкіри, попереджує небажане утворення тріщинок. Тривалість процедури 20-25 хвилин.

Основним показанням до проведення парафінотерапії є сухість шкіри рук та ніг, ламкість нігтів. Парафінотерапія для ніг пом’якшить грубу і суху шкіру. Ця зволожуюча процедура позбавить Вас від мікротріщин, поліпшить кровообіг, зніме втому і набряклість ступнів. Завдяки натуральним добавкам парафінотерапія зміцнює структуру нігтів, вони перестають ламатися і слоїтися. Крем-парафін дуже добре живить кутикулу, що сприяє здоровому росту нігтів і завжди доглянутій кутикулі.

Парафінотерапія – практичний і безпечний метод, який ефективний як для застосування в лікувальних цілях, так і незамінний для зволоження та пом’якшення шкіри, сприяє уповільненню процесів старіння, щоб молода здорова шкіра радувала Вас довгі роки.

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти