Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Мамо,хочу сережки … Після проколювання вух варто носити кульчики зі спеціального металу не менш як місяць, а вже потім одягнути свої.

Мамо,хочу сережки … Після проколювання вух варто носити кульчики зі спеціального металу не менш як місяць, а вже потім одягнути свої.

Проколювати дівчинці вушка чи ні, у якому віці краще це зробити ,чи не зашкодить така процедура ? Наприклад, колись не радили робити її раніше, аніж у три рочки, бо саме до цього віку формуються хрящики вушної раковини .
Тут діє принцип: чим раніше , тим краще ,- висловлює свою думку Жанна Приходько, лікар дерматолог-косметолог вищої категорії .-Скажімо ,дедалі частіше батьки просять проколоти вушка доньці до року –дитина навіть не пам’ятатиме цього, тоді як у віці 3-4-х років у неї може з’явитися страх перед процедурою.
Звісно, тепер для проколювання голок не використовують . Існує спеціальний пістолет ,що швидко та безболісно зробить дірочки у вухах й одразу вставить кульчик-цвяшок зі спеціального металу ,який використовують у хірургії .Він не викликає подразнень та сприяє швидшому загоєнню ранки . Такі сережки треба носити не менш як місяць , а ще краще- три , і лише потім одягнути ті , які вашій дитині до вподоби .

-Як доглядати вушко після проколювання ?

-Сьогодні розроблені спеціальні неспиртові антисептичні розчини (із сріблом , на основі хлоргексидину, тощо) якими належить обробляти ранку .

-А коли можна одягати біжутерію?

-Лише коли дірочка остаточно сформується та загоїться. Але не раніше ніж за три місяці після проколювання .На перших порах уникайте прикрас із петельками ,а також із підвісками ,які можуть травмувати вухо. Щоб уникнути розтягнення мочки , не носіть важких сережок довше як дві години .

-Чи заростають дірочки, якщо певний час не носити сережок ?

– Якщо вуха проколені недавно , то дірки можуть зарости досить швидко. Скажімо, коли ще не минуло й місяця, при знятті сережок дірка може затягнутися навіть за півгодини. Звісно, чим більший час носіння, тим повільніше заростає дірка. Але якщо перерва становить 1-2 місяці, виникає вторинне затягування. А ще на місці проколу може сформуватися колоїдний рубець (гулька, ущільнення), якого можна позбутися лише з допомогою кріодекструкції.

-Чи є якісь протипокази для проколювання вух?

-Проколювати вуха не можна тим, хто страждав, або страждає від екземи, ревматичних нападів, захворювання крові, алергії на метали. Не варто це робити людям із патологією нервової системи, епілептикам, а також при різноманітних висипаннях на шкірі, фурункульозах. І, звісно, не варто проколювати вуха, коли у дитини ріжуться зубики, або вона має грип чи ГРЗ.

Як нас знайти