Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Нарощування вій

Наростити вії означає не тільки зробити їх довшими, але також додати їм необхідний напрямок, форму та пухнастість. Така процедура стала можливою і у косметологічному центрі “Жанві”, ми використовуємо біосумісні матеріали та сучасну методику нарощування. Нарощені вії дуже зручні, з ними ви можете спати, купатися, зникає необхідність фарбуватися кожного ранку, а також переживати за те, що туш попливе у незручну мить. Найвигіднішу ціну нарощення вій у Львові пропонує наш салон “Жанві”.

Ми використовуємо нову технологію, на кожну натуральну вію накладається штучна, при цьому все виглядає натурально, та ви не відчуваєте важкості на очах. За ними не треба особливого догляду, ви маєте змогу робити свої повсякденні справи. Тримаються очі в такому стані від 1 до 3 місяців, слід коректувати при необхідності.

Процедура в центрі “Жанві” відбувається наступним чином: на край ваших вій наносять зроблені з хутра норки вії, вони закріплюються за допомогою спеціальної гіпоалергенної смоли. Довжина й густота вій вибирається залежно від вашого бажання. Якщо ви хочите зробити виразні очі на свято, тоді краще вибрати вії по довше й по густіше. Для повсякденного життя, фахівці рекомендують обирати нарощені вії зручної довжини.

Процедура нарощування вій у “Жанві” займає від 50 до 90 хвилин. Після сеансу слід виконувати рекомендації фахівця, наприклад, не спати обличчям в подушку, не терти очі. Довгі густі й пухнасті вії – це гордість і мрія будь-якої жінки.

Ефект від процедури нарощування вій

Як нас знайти