Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Хімічний пілінг SKIN TECH

Пілінг SKIN TECH у Львові – це програма омолодження шкіри з використанням кислоти і наступним її відновленням за допомогою спеціальних засобів.

В основі цієї методики – вплив фруктових кислот різної концентрації на поверхневі шари епідермісу (а іноді і дерми), в результаті чого відбувається їх опік і некротизація з подальшим відторгненням. Процедура підходить для шкіри, яка має різні косметологічні проблеми. Пілінг має гарну проникність та відсутність токсичної дії. Він дозволяє вирішувати поверхневі проблеми і проблеми, пов’язані з більш глибокими шарами шкіри. Сама процедура складається з нанесення спеціального розчину, експозиції і накладення високоактивної маски.

Показання до пілінгу обличчя SKIN TECH:

  • очищення шкіри від відмерлих поверхневих шарів;
  • ущільнення шкіри, особливо викликані віковими змінами;
  • нерівний тон, наявність ділянок пігментації, веснянок;
  • вугрова хвороба без запальних елементів;
  • дрібні мімічні зморшки, втрата пружності шкірних покривів.
Назва пілінгу Ціна, грн
Пілінг “Skin Tehc” (Іспанія) 800

В косметологічному центрі “Жанві” у Львові фахівці проводять поверхнево-серединний пілінг SKIN TECH EASY DROXY VERSICOLOR PEEL TCA на основі трихлороцтової кислоти, яка має хорошу проникність і відсутність токсичної дії.

Для того, щоб зрозуміти, яку дію на Вашу шкіру буде мати цей високоефективний пілінг, запишіться на консультацію до нашого дерматолога.

Як нас знайти