Lviv, Lychakivska, 39 st. janvicosmetics@gmail.com
Lviv, Horodocka, 181 st. janvigorodotska@gmail.com
Ліцензія Серія
Image Alt

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтінг у Львові в косметологічному центрі “Жанві” – це сучасний метод омолодження шкіри, це найбільший прорив в медицини за останні роки. За допомогою такої процедури можливо проводити профілактику старіння шкіри. Період дії лікування залежить від індивідуальних особливостей організму кожної людини. Процедура безпечна і не має побічних ефектів, протипоказань і відторгнення плазми. Після періоду лікування шкіра пацієнта становиться пружною, здорового кольору, клітини шкіри добре функціонують, починає вироблятися колаген та багато іншого. Методика плазмоліфтингу поєднується з іншими методами, такими як мезотерапія, пілінги та фотоомолодження. Всі ці процедури здатні посилити ефект омолодження шкіри.

Перед сеансом необхідно виключити з раціону усю жирну і смажену їжу, а також продукти з вмістом консервантів. За декілька годин до сеансу рекомендується вживати тільки воду, та утриматися від їжі. Плазмоліфтинг проводять на: обличчі, шиї, зоні декольте, груди і руки, живіт, сідниці, внутрішні поверхні стегон. Ефект посилюється з кожним сеансом. Перші дні після процедури в місцях уколів можуть виникати невеликі синці, які через декілька днів сходять. Найбільшою перевагою омолодження є відсутність реабілітаційного періоду.

Фактори які сприяють проведення плазмоліфінгу: наявність зморшок, зниження тонусу та еластичності шкіри; сухість шкіри і лущення; купероз; розмиття контуру обличчя; вугрова хвороба; рубці і стрії; випадання волосся, зміна структури волосся; необхідність реабілітації після операцій, травм шкіри, агресивних лазерних і хімічних впливів.

Позитивні результати після проведення процедури:

  • Зміни помітні після 1-го сеанса, але рекомендовано пройти курс з 2-4 процедур.
  • Природне омолодження шкіри, пружність, усунення складок і зморшок.

Лікарі радять звертати увагу на протипоказання до проведення процедури: системні захворювання крові; запальні захворювання шкіри; виражений птоз шкіри; імунодепресивні стани; психічні захворювання; вагітність; цукровий діабет; вірусний гепатит.