Лицензия Серия
Львов, ул. Личаковская, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львов, ул. Городоцкая, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Секретами краси ділиться косметолог Жанна Приходько.

Секретами краси ділиться косметолог Жанна Приходько.

Губи є найуразливішою та незахищеною частиною тіла. Оскільки вони завжди відкриті погляду всіх, хто їх дивляться, то зобов’язані щодня перебувати у найкращої «формі».  Ось чому жінки всіх часів прагнули за допомогою всіляких хитрощів підкреслити красу своїх губ і дбали, щоб зберегти її на довгі роки. І ми теж не виняток, тому й попросили розібратися у справі збереження «згубної краси» лікаря-дерматолога найвищої категорії Львівської косметологічної лікарні Жанну Приходько.

«Барометр» молодості згодом «зраджує»
- Жанно Олексіївно, як не крути, але губи згодом стають зрадницьким показником віку, а отже, вони свого роду – барометр молодості?
- Губи і справді є одним із явних показників віку своєї володарки. Зрада ця мимовільна, адже губи відрізняються підвищеною чутливістю до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів: спека (сонце з його шкідливими променями, сухе повітря), вогкість та холод (дощ-сніг-мороз). Додайте до цього несприятливі екологічні фактори; щоденні температурні перепади при прийомі їжі (від кави до морозива); незбалансоване харчування; шкідливі звички на кшталт куріння та надмірних доз алкоголю; нервові стреси; неправильний чи неякісний косметологічний догляд; а також поцілунки, адресовані власникам триденної щетини.
Явні ознаки хроностаріння виявляються в 35-40 років.
- І які ж ці ознаки?
- До таких фахівці відносять виражені носогубні складки, "складки гіркоти", "кисетні" зморшки навколо губ (до речі, їх ранній прояв свідчить про порушення в сечостатевій сфері) та опущення куточків губ (зморшки "маріонетки").
Потім підключається ще один ворог внутрішнього значення – гормональне старіння. Воно проходить на тлі менопаузи та пов'язане з поступовим зниженням у крові рівня жіночого гормону естрогену. Поступово колір губ тьмяніє, вони втрачають колишню пружність, навколо утворюється сіточка дрібних зморшок, а над верхньою губою збільшується кількість майже непомітних, а тепер явно видимих ​​волосків. Ці тривожні прикмети і породжують непереборне бажання повернути час.
- Так, але чи здійснене це бажання?
-На жаль, поки це бажання нездійсненне. Зате можна призупинити і пом'якшити процес в'янення. Благо, позитивний досвід, на який спираються дерматологи та косметологи, обчислюється тисячоліттями. Тим більше цікаво спостерігати, як «бабусині рецепти» трансформуються у сучасних високотехнологічних умовах.
Наприклад, звичайнісінький масаж губ, який ще в минулому столітті робили за допомогою вологої зубної щітки, тепер став «дідусем» масажу вакуумного та ультразвукового. А звичні природні інгредієнти поживних масок для губ (наприклад, мед, огірковий або морквяний сік, рослинні олії) нині активно вводять до складу магазинних косметичних засобів для догляду за губами.
Колючі процедури
- Жанно Олексіївно, що таке мезотерапія?
- Під девізом «Досить морщитися!» працює мезотерапія - малотравматична ін'єкційна процедура, яка дозволяє уникнути великого хімічного навантаження на організм за рахунок внутрішньошкірного введення мікродоз лікарських (алопатичних або гомеопатичних) препаратів. Косметологи віддають перевагу екстрактам лікарських рослин та препаратів з натуральних мікро- та макроелементів. Такі ін'єкції використовують як у чистому вигляді, так і у вигляді різноманітних коктейлів.
Мезотерапію успішно використовують для усунення ознак вікових змін шкіри навколо губ. Призначають її міні-курсами (найчастіше один раз на 7-14 днів). А підтримуючий курс потрібно проводити раз на три місяці або раз на півроку.
– А яка терапія спрацьовує у стилі «губки бантиком»?
– Тут свій вплив має ін'єкційна корекція. Вона допомагає відновити юнацьку припухлість губ. Найчастіше проводиться за допомогою препаратів штучно синтезованої гіалуронової кислоти або натуральних наповнювачів, виготовлених із «рідного жиру».
- Але всі ці «губні приколи» досить травматичні і треба ще наважитися принести себе в жертву цій красі.
- Безперечно, треба набратися терпіння. Так, наприклад, тим жінкам, які вирішили вперше вдатися до «наповнювальної» операції, слід пам'ятати, що після ліпосакції у місцях набору жиру можуть утворитися гематоми, а після загоєння цих проколів можуть залишитися точкові шрами. Адже ліпонаповнювачі губ особливо цінують не тільки за «натурпоходження», але й за щасливу властивість легко і природно приживатися у тих випадках, якщо матеріал був під час ліпосакції коректно «зібраний», пройшов спеціальне очищення, а потім точно і цілеспрямовано введено.
Перед такою «губною процедурою» обов'язково проводять блокаду нервових закінчень. Для вирівнювання зморшок або носогубних складок використовується техніка лінійного введення. Іноді процедура є комбінацією різних методик. Для підтримки «бантикового» ефекту процедуру необхідно періодично повторювати. Все залежить від того, який саме різновид наповнювача використовується: в одних випадках чарівна припухлість зберігається протягом 8-10 місяців, а в інших – від півтора до двох років.
Малюємо стійкий контур
– Зараз жінки користуються і такою «колючою» послугою, як контурний татуаж губ. Що дає?
- Подібний «колючий» малюнок дозволяє не лише візуально збільшити губи, а й сформувати їх правильний контур, а за необхідності і виправити його легку асиметрію.
– І як це відбувається?
- За допомогою спеціального татуажного апарату гіпоалергенна фарба (на рослинній або мінеральній основі) акуратно вводиться всередину за контуром губ на глибину приблизно 1 мм. Але для початку майстер повинен зробити на губах попередній контурний малюнок олівцем. Якщо форма губ клієнтці сподобається, можна робити знеболювання і приступати до апаратного «малювання».
- А які протипоказання для всіх цих колючих процедур?
- Патологічна боязнь уколів, індивідуальна непереносимість засобу, що вводиться, схильність шкіри до утворення колоїдних рубців, вагітність, герпес, бронхіальна астма, цукровий діабет, запалення трійчастого нерва, хвороби шкіри, захворювання крові, епілепсія. Так що на питання, що вибрати, ви маєте відповісти самі.
 
Как нас найти