Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Які косметичні процедури можна робити влітку?

Які косметичні процедури можна робити влітку?

Так склалося, що саме влітку найчастіше задумуємося про оновлення та покращення зовнішності. І схуднути не завадило б, і целюліту позбутися. Тай загалом надати тілу більше тонусу. А ще ж обличчя нагадує, що і воно потребує допомоги, – недоречний прищик на підборідді чи надміру суха і стягнута шкіра, сіточка зморщок у кутиках очей, носо-губні складки, “блондинисті” брови, які вже набридло щодня підмальовувати, нечітка форма губ…

Про те, до яких косметичних процедур можна вдаватися саме влітку, а які варто перенести на холоднішу пору року? Про це журналісту “ДЗ” розповіла дерматокосметолог, головний лікар косметологічного центру “Жанві” Жанна Приходько.

— Які косметичні процедури можна робити влітку?

— Це може бути чистка механічна чи ультразвукова, радіочастотний пілінг чи ліфтинг, мезотерапія. Розповім детальніше про декілька із них.

Механічна, або мануальна, чистка обличчя глибоко очищає пори шкіри від висипань запального і не запального характеру. Механічна чистка – одна із найстаріших методів очищення шкіри обличчя. Це без апаратне очищення дерми. Найбільш актуальною ця процедура є в період статевого дозрівання, а також після двадцяти років, коли інтенсивно виробляється підшкірний жир. Механічна чистка обличчя підвищує шкірний імунітет, активізує обмін речовин у ділянці лиця, посилює регенерацію шкіри. Тривалість процедури – від години до півтори, залежно від рівня забруднення шкіри. Механічна чистка дозволяє очистити шкіру обличчя, зробити її гладкою, пружною і сяючою. Після процедури шкіра оздоровлюється, підвищується її сприйнятливість до косметичних засобів, вона починає “дихати”.

Ультразвукова чистка – це високочастотні звукові коливання, які активізують обмін речовин і стимулюють кровообіг. При цьому посилюється клітинний обмін речовин, починає активно працювати лімфатична система. Мікровібрація, яку здійснює ультразвук, виконує функцію мікромасажу. Ультразвукова чистка дозволяє глибоко очистити шкіру від забруднень, ороговілих клітин, шкірного жиру, поту, комедонів та не пошкоджує при цьому верхнього шару шкіри і не залишає почервоніння і припухлості. При цьому активізується обмін речовин, утворення колагену і еластину, підсилюється регенерація тканин. Часто ультразвукову чистку проводять з ультрафонофорезом – поєднанням ультразвуку та косметичних засобів. Вплив ультразвуком дозволяє дозволяє лікувальним речовинам проникати в глибші шари шкіри.

Мезотерапію тіла використовують для лікування целюліту й ожиріння. Тривалість курсу лікування косметолог підбирає індивідуально. Мезотерапію обличчя використовують для омолодження шкіри. Інтенсивний курс становить три-чотири процедури з інтервалом вісім-десять днів.

Для проведення процедури застосовують спеціальний апарат, що дозволяє робити ін’єкції у швидкому темпі, безболісно та на відповідну глибину. Це забезпечує рівномірність розподілу речовин, які вводять. Принцип методу полягає у цілеспрямованому впливі препарату на визначену зону. При звичайних уколах чи прийомі таблеток ліки діють на весь організм, і до потрібного місця доходить тільки невелика їх частина.

— Від яких салонних процедур краще відмовитися у літні місяці?

— Не варто робити влітку так звані глибокі пілінги та лазерну чистку обличчя, щоб не спричинити пігментації. Ці процедури краще перенести на осінь та зиму. Кілька слів про лазерну чистку. Вона є ефективним способом видалення клітин шкіри за допомогою лазерного променя. Завдяки лазерній чистці можна забути про мімічні зморшки і рубці, які з’являються після вугрової хвороби, пігментні плями, а також інші поширені дефекти шкіри.

Лазерний промінь “випаровує” частинки шкіри на поверхні тіла. У процесі чищення “випаровуються” тільки онімілі клітини. Починається регенерація шкіри, вона виділяє колаген. Після процедури поверхня шкіри стає пружною і стійкою до зовнішнього впливу, пацієнт позбувається плям та зморшок. Водночас лазерну чистку шкіри рекомендують робити не раніше, як у 22-25 років. Для оптимального результату потрібно пройти від однієї до трьох процедур.

Не підходить ця процедура тим, у кого на шкірі обличчя запалення, загострення хронічних захворювань, цукровий діабет, епілепсія, колоїдні рубці, герпес.

Не показана лазерна чистка шкіри під час вагітності або грудного вигодовування. Лазерну чистку обличчя не можна робити протягом тижня після механічної чистки та упродовж двох тижнів після хімічного пілінгу. Не слід загоряти за два тижні до початку процедури і парити обличчя протягом трьох днів після неї.

Після проведення чистки не варто одразу виходити на вулицю, щоб не травмувати шкіру сонячним промінням. Шкіра відновлюється протягом трьох-чотирьох днів. Наступну процедуру можна робити не раніше, як через місяць після попередньої. Протягом цього періоду шкірний покрив має підвищену чутливість до впливу ультрафіолету, а також вітру, снігу…

— Влітку суха шкіра стає ще сухішою… Як із цим боротися?

— По-перше, не треба забувати про зволожувальні креми та маски. Така шкіра потребує захисту, зволоження та живлення. По-друге, шкіру потрібно захищати від сонячного випромінювання, особливо з 11-ї до 16-ї години дня. Потрібно користуватися косметикою з SPF та не нехтувати головними уборами – капелюхами, хустинками, панамами… Що шість годин сонцезахисний крем треба поновлювати. Наносити ж його – за пів години до виходу на вулицю.

— Багато бояться записуватися влітку на антицелюлітні масажі, мовляв, потім не те що на пляж не вийдеш, коротку сукню чи спідницю не одягнеш…

— Антицелюлітні масажі можна робити цілий рік, у тому числі і в літні місяці. Вони не повинні залишати жодних синців та подразнень. Навпаки, після них покращується дренаж шкіри та лімфо відтік, навіть настрій поліпшується.

Якщо після антицелюлітного масажу з’являються синці, значить, його зробили неправильно.

Для того, щоб після масажу були видимі результати, потрібно пройти сеансів десять, але все залежить від стану вашої шкіри.

Дуже добре поєднувати такі масажі з шоколадним обгортанням. На тіло наносять шоколадний скраб, який очищає шкіру від ороговілих клітин, а також вирівнює її структуру, відкриває пори і активізує процес кровообігу. Шкіра стає більш сприятливою до дії корисних речовин. Після цього легкими масажними рухами на все тіло наносять шоколадну пасту, клієнта загортають у плівку та накривають термоковдрою на двадцять хвилин. Потім термоковдру і поліетиленову плівку знімають, клієнт приймає душ. Останній етап шоколадного обгортання – нанесення спеціального шоколадного лосьйону, завдяки якому шкіра отримує додаткове живлення, пом’якшення і зволоження.

Обгортання з використанням термоковдри дозволяє схуднути, сприяє виведенню токсинів з організму і покращує мікроциркуляцію крові, допомагає боротися з целюлітом. Принцип дії термоковдри базується на розігріві тіла за допомогою інфрачервоного тепла. Глибина прогріву в 10-15 разів більша, ніж у звичайній сауні. Таким чином прогріваються не лише верхні шари епідермісу, а й більш глибокі шари жирових відкладень. В результаті – з організму виводяться шлаки і токсини, спалюється жир, відновлюється пружність та еластичність шкіри.

Після кріосауни м’язи стануть такими еластичними, як після розминки. Ще одна цікава властивість кріосауни: під час різкого і потужного охолодження в організмі відбувається активний викид ендорфінів – гормонів щастя.

Термоковдра сприяє кращому всмоктуванню у шкіру корисних речовин і мікроелементів, що містяться у засобах для обгортання.

— Які ще процедури для тонусу тіла порекомендуєте?

— У літній період – відносно нову процедуру – кріосауну, тобто лікування холодом. Людина протягом двох хвилин перебуває при температурі мінус 180 градусів. Після першої ж процедури підвищується імунітет, а десять сеансів у кріосуану прирівнюються до чотирьох років регулярного загартовування.

Кріотерапія потрібна тим, хто страждає від целюліту і зайвої ваги. Внаслідок дії низької температури захисні сили організму підвищуються, судини спочатку звужуються, потім розширюються – покращується кровообіг, пришвидшується обмін речовин. Це призводить до виведення з організму шлаків і жирових відкладень. Особливо ефективно поєднувати сеанси у кріосауні з іншими фізіотерапевтичними процедурами. У декілька разів підвищиться ефективність масажу, процедур зі схуднення та антицелюлітних процедур.

Після кріосауни м’язи стануть такими еластичними, як після розминки. Ще одна цікава властивість кріосауни: під час різкого і потужного охолодження в організмі відбувається потужний викид ендорфінів – гормонів щастя.

— Влітку завжди хочеться виглядати яскравіше. Багато жінок задумуються про тату аж брів, повік чи губ, а то й усього одразу. Однак чи можна його робити саме у спекотні сонячні літні місяці?

Татуаж, або перманентний макіяж, – неглибоке проникнення під цілісний шкірний покрив за допомогою спеціальних інструментів та введення у шкіру фарбувальних засобів для отримання стійких ліній.

Перманентний макіяж став одним з напрямів сучасної естетичної косметології. Завдяки йому можна змінити контур губ чи брів, збільшити, подовжити, надати яскравості, зробити більш виразними очі. Можна навіть візуально зменшити асиметрію очей.

Татуаж дозволяє забути про процедуру ранкового макіяжу та “екстремальні” ситуації: сауна, басейн, пляж, гаряча пора року. Не потрібно переживати, що раптом око “попливе” або губи “облізуть”.

Перманентний макіяж часом необхідний людям, що перенесли пластичні операції на обличчі.

Влітку можна робити татуаж. Однак, якщо маєте схильність до герпесу. За три-п’ять днів перед татуажем, особливо губ, треба пройти курс противірусної терапії.

Найголовніше після перманентного макіяжу – не зривати кірочки, що утворилися, та не мочити протягом трьох-п’яти днів. Після татуажу губ протягом кількох днів не варто вживати надто гарячих страв, щоб не травмувати шкіру. З перманентним макіяжем не варто перебувати під яскравими сонячними променями і не забувати про сонцезахисну косметику.

Переглянути весь ⇒ПРАЙС 

Як нас знайти