Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

ЯК ЗБЕРЕГТИ МОЛОДІСТЬ?

ЯК ЗБЕРЕГТИ МОЛОДІСТЬ?

Кожна жінка мріє якнайдовше виглядати молодою і привабливою. Та, на жаль, з кожним днем усі ми невпинно наближаємось до старості. Вже після 25 років починається фізіологічне старіння організму. І визначається воно насамперед на шкірі. Вона втрачає вологу, стає менш еластичною, з’являються зморшки…

А проте сучасна медицина таки знайшла спосіб призупинити процес старіння. Бодай його зовнішні прояви. Молодість шкіри можна зберегти з допомогою нового методу впливу на шкіру – мезотерапії. До речі, цим методом можна боротися і з косметичними вадами шкіри, і з целюлітом, і з так званим другим підборіддям та ожирінням. На Заході мезотерапія вже давно стала союзником тих, хто хоче виглядати і почуватися молодо. Для України це ще новий, але дуже перспективний напрям.

Як розповіла член Асоціації мезотерапевтів України, дерматолог-косметолог вищої категорії Жанна Приходько, мезотерапія – це метод, який базується на введенні під шкіру маленьких доз медпрепаратів. Пацієнтові вводять активні речовини або безпосередньо у проблемне місце, або у ділянку біля нього. Ліки вводять неглибоко (на глибину від 1,5 до 6 міліметрів) мікроскопічними дозами, дуже тонкими та короткими голками. Таким чином під шкіру потрапляють спеціальні коктейлі – набір різних препаратів, складові яких різняться залежно від потреб пацієнта.

“Ця процедура майже не викликає больових відчуттів, – каже Жанна Олексіївна. – Та при потребі можна ввести знеболювальні препарати”. Ще одна перевага мезотерапії – те, що після цієї процедури реабілітаційний період триває від декількох годин до двох діб, а результат зберігається досить довго.

“Ефект залежить не тільки від того, які ліки вводять. Секрет мезотерапії – у дії на біологічно активні точки та рефлексогенні зони шкіри, – провадить далі лікар. – Тобто укольчики роблять лише у визначені точки”. Внаслідок цього сповільнюється процесс появи зморшок, відбувається глибоке зволоження шкіри, збалансовується структура шкірних покривів, відчутно покращується зовнішній вигляд шкіри.

Скільки ж триває таке лікування? Ритм приблизно такий: одна процедура на 7-10 днів, а при гострих станах – 2-3 процедури на тиждень протягом 2-3 тижнів поспіль. Кількість сеансів за один курс – від 4 до 15. Для боротьби з целюлітом треба пройти не менше десяти сеансів. В середньому за одну процедуру вводиться 10-20 “кубиків” препарату. Чим більша молекулярна маса речовин, тим довше вони затримуються у шкірі та діють.

Що може мезотерапія?

Сповільнити процес старіння шкіри, оживити мляву, зневоднену шкіру, усунути дрібні та маленькі зморшки. Крім того, її радять тим, у кого проблемна (жирна, пориста чи втомлена) шкіра обличчя. У косметології мезотерапія приходить на допомогу при лікуванні розацеї (рожевих вугрів), куперозу (коли сітка судин розміщена надто близько до поверхні шкіри), а також при розширенні судин під шкірою. А тим, у кого є шрами на шкірі чи стриї (так по-науковому називаються розтяжки), кращого засобу не знайти.

Втім, з допомогою мезотерапії можна робити не лише косметичний, але й, так би мовити, капітальний ремонт. Її визнано одним із найкращих способів подолання целюліту, ожиріння, локальних відкладень жиру, другого підборіддя, мішків під очима. Крім того, у такий спосіб лікують алопецію (облисіння). І, врешті, це просто прекрасний засіб підживлення шкіри вітамінами та мікроелементами.

Друг і ворог

Але треба розуміти, що мезотерапія – не панацея. Скажімо, щоб позбутись того-таки целюліту, треба пройти тривалий курс лікування із застосуванням різноманітних засобів – і мезотерапії, і масажу, і дієти.

“Слід знати, що мезотерапія – це лікувальна процедура, це втручання в організм, тому проводити її може тільки лікар, – каже Жанна Приходько. – Основа мезотерапії – точне визначення причини захворювання та механізмів лікування. Мезотерапевт повинен бути обізнаним в імунології, біохімії шкіри, рефлексотерапії, знати біологічно активні точки, які можна використовувати для вирішення тієї чи іншої проблеми. Крім того, спеціаліст має знатися на алопатичних та гомеопатичних препаратах, які можуть бути використані в мезотерапії. І, звісно ж, лікар повинен знати про ускладнення, які можуть виникнути при застосуванні мезотерапії”.

Вічно молодий?

Чи справді мезотерапія здатна зупинити процес старіння? За словами Жанни Олексіївни, хочемо ми того чи ні, з віком шкіра зневоднюється, втрачає гіалуронову кислоту та починає старіти. Мезотерапія стимулює фібробласти (клітини сполучної тканини), які сприяють виробленню колагену та еластину, завдяки чому покращується еластичність шкіри. “Мезотерапія дає можливість відновити ідеальний фізіологічний стан шкіри та підтримувати той баланс, який характерний для молодого віку. Вона забезпечує оптимальне функціонування клітин, що дає змогу боротися з процессом старіння шкіри”. – каже лікар. Але жодний метод, навіть суперчудодійний, не дасть результату, якщо не дотримуватися простого правила – якомога більше руху, свіжого повітря, овочів та фруктів. Тоді ви будете молодими не лише зовні!

ПЕРЕВАГИ МЕЗОТЕРАПІЇ:

  • Завдяки тому, що лікувальні чи вітамінні коктейлі нетоксичні, методами мезотерапії можна не тільки вирішити певні проблеми, але й очистити організм та покращити його загальний стан. У пацієнтів зникають болі голови, поліпшується настрій та сон.
  • Довготривале збереження результатів. Наприклад, після лікування целюліту видимий ефект зберігається протягом року.
  • Немає вікових обмежень.

ПРОТИПОКАЗИ:

  • Онкологічні хвороби, підвищений тиск, інфекційні хвороби, гострі запальні процеси, герметичні висипання та інша патологія шкіри (папіломи, невуси), алергічні реакції на продукти тваринного походження, порушення зсідання крові, індивідуальна несприйнятливість одного з компонентів препарату, а також вагітність та період лактації.
Як нас знайти