Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Винне обгортання

Завдяки винному обгортанню зникає напруга, стрес і накопичена втома. Шкірі така процедура дарує доглянутий вигляд та пружність, вирівнюється рельєф шкіри, поліпшується її колір. Природні антиоксиданти, що містяться у винограді, тонізують шкіру та уповільнюють процеси старіння.

При всій своїй привабливості і користі у винного обгортання, на жаль, існують і протипоказання. А саме: цю SPA-процедуру не рекомендується проводити людям, які страждають від гіпертонії, гінекологічних захворювань, шкірних запалень, а також серцево-судинних хворіб.

До складу обгортань, як правило, входять і інші компоненти: ефірні масла, мед і натуральні суміші, а також професійні косметичні засоби. Вони необхідні, адже в процесі процедури, корисні речовини вбираються набагато сильніше. Ефект можна побачити відразу ж після першого сеансу. Повний курс фахівці радять пройти кілька раз. Курс налічує сім процедур. Для процедури винного обгортання в салонах зазвичай використовують кремоподібну масу, яку готують на винній меззі та винних дріжджах.

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти