Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Журавлине обгортання

Журавлинне обгортання впливає на шкіру своїми антиоксидантними та омолоджуючими властивостями. Завдяки унікальним компонентам в складі журавлини, обгортання повертає шкірі еластичність, пружність, вирівнює текстуру шкіри. Екстракт ягід містить поліфеноли, таніни, токотрієноли, вітамін С, ненасичені жирні кислоти, натрій, фосфор і калій. Наявність такої кількості вітамінів, робить журавлину одним з центральних компонентів для антиоксидантних та омолоджувальних програм, також добре сприяє для оновлення шкіри, зміцнює імунну систему, запобігає передчасному старінню клітин.

Назва процедури Ціна, грн.
Журавлине обгортання 500
Жeравлине обгортання з термоковдрою 600

Ефект від обгортання:

  • інтенсивна anti-age терапія
  • захист шкіри від вікових змін
  • регенерація, зволоження та живлення шкіри
  • зміцнення стінки судин
  • релакс ефект.

В косметологічному центрі “Жанві” фахівці роблять таку процедуру в декілька етапів.

  1. Пілінг допомагає не лише очистити шкіру та поліпшити її кровообіг, але і посилити насичення шкіри вітамінами. Робить менш помітними розтяжки на шкірі
  2. Журавлинове обгортання має ніжну гелеву текстуру з приємним ароматом ягід журавлини. Воно посилює регенерацію шкіри, зволожує та живить її, зміцнює стінки судин.
  3. Фінальний крем. Завершення процедури, що доповнює, гармонізує ефект процедури
  4. Додатково під час журавлинового обгортання може використовуватись термоковдра. Термоковдра підтримує постійну температуру 38 °С, за рахунок чого пори шкіри розширюються і корисні речовини від обгортання легше проникають в шкіру на глибші шари епідермісу і дерми. Температурний ефект посилює рух лімфи.

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти