Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Ліцензія Серія
Image Alt

Ін’єкції краси

Кожна жінка бажає мати неперевершений вигляд у будь-якому віці. Тому, щоб зберегти красу і молодість, у косметології широко використовують ін’єкційні методи.

В косметологічному центрі “Жанві” можливо за декілька сеансів:

 • Позбутися зморшок – навколо очей, між бровами та носо-губних складок;
 • Скоригувати проблеми шкіри, такі як акне, шрами, рубці і под.;
 • Змінити овал обличчя, підтягнути шкіру, збільшити обсяг губ, скул та підборіддя (контурна безопераційна пластика);
 • Позбутися пітливості, відновити пружність шкіри, її колір та квітучий стан.

Також деякі види ін’єкцій призначають для позбавлення від целюліту, розтяжок та втрати пружності шкіри тіла.

Ефективність ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»

Серед наших клієнтів у Львові чоловіки та жінки різного віку, які обирають “Жанві”, тому що:

 1. Консультація косметолога – з Вами працюватимуть косметологи-лікарі першої та вищої категорій, як досконало володіють ін’єкційними методиками (вартість консультації косметолога 200 грн., при проходженні процедури у день прийому – безкоштовна).
 2. Сертифіковані препарати – ми використовуємо препарати тільки найвищої якості перевірених виробників: Ювідерм (Juviderm) виробництва компанії Allergan (USA), Meso-Xanthin F199 виробництва компанії ABG Lab (USA), Profhilo виробництва компанії IBSA (USA), IAL-SYSTEM Phitogen Holding (Італія), Neuramis (Південна Корея) та ін.
 3. Анестезія – ми дбаємо про комфорт, тому використовуємо знеболення. Проводиться аплікаційна та інфільтраціна анестезія препаратами виробництва USA та Південної Кореї (Original Blue Gel-Анестезія (USA), Лідокаїн HCI 4%, Тетракаїн HCI 2% Zone 1 Topical Cream (виробництво USA), Лідокаїн HCI 5% та ін. Препарати вводяться мініатюрними канюлями, не викликають синяків, забезпечують практичну безболісність при проведенні ін’єкцій.
 4. Супровід – лікар-косметолог збирає анамнез, дає рекомендації по постпроцедурному догляду, пояснює, що можна і чого неможна пісял процедури, відповідає на Ваші питання.

Сьогодні ін’єкції краси є невід’ємною частиною лікувальної та естетичної косметології. Цю методику використовує багато жінок та чоловіків, починаючи з 25 років, для боротьби з першими ознаками старіння та підтримки молодості шкіри обличчя і тіла. У нас Ви знайдете лише висококваліфікованих фахівців, які зможуть порекомендувати той вид ін’єкцій, який потрібен саме у Вашому індивідуальному випадку.

Види ін’єкцій краси

Сьогодні можливо зробити декілька видів ін’єкцій, здатних відновити та омолодити шкіру обличчя:

 • Диспорт – в проблемну ділянку вводиться препарат, який блокує імпульси від нервових закінчень м’язів, розслабляє шкіру і приводить до зникнення зморшок;
 • Гіалуронова кислота – заповнює порожнини зморшок;
 • Мезотерапія – використовуються моно препарати, та комплексні «коктейлі», які впливають на глибокі шари епітелію, відновлюючи його;
 • Контурна пластика – використовуються чотири види препаратів, загальна дія яких полягає в виштовхуванні нерівностей шкіри назовні;
 • Біоревітізація – введення особового препарату, який повністю відновлює шкіру, роблячи її пружною, зволоженою, рівною та здоровою;
 • Озонотерапія – омолодження шкіри обличчя сумішшю озону та кисню.

Усі препарати, які використовуються для ін’єкцій не викликають алергічних реакцій, побічних ефектів та повністю безпечні.

Приклади наших робіт “до” та “після” 

*результати не є однаковими для усіх клієнтів

Протипоказання для ін’єкцій краси

Кожна методика має протипоказання до проведення, тому, відвідуючи лікаря або косметолога, слід повідомити фахівця про наявність деяких станів:

 • період вагітності та лактації;
 • цукровий діабет в анамнезі;
 • низька коагуляція крові;
 • респіраторні та інфекційні захворювання у період загострення;
 • підвищення температурі тіла, лихоманка;
 • хвороби серцево-судинної системи.

В усіх цих випадках ін’єкції краси протипоказані.

Незважаючи на можливі протипоказання, уколи краси дозволяють жінкам і чоловікам скоректувати та зберегти власну привабливість і молодість, почуватися більш впевненими в собі та задоволеними своїм виглядом.

Щоб записатись на консультацію косметолога та ін’єкції краси у Львові до нас, скористайтеся формою на сайті або зателефонуйте нам протягом робочого дня!