Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Радіохвильове видалення родимок

Родимки на тілі з давніх часів вважали безпечними для здоров’я цятками на тілі, які навіть виступають символами привабливості у жінок. З медичної точки зору, родимка – це скупчення невеликої кількості клітин з пігментами, їх ще називають невусами. Серед медиків існує думка, що велике скупчення подібних новоутворень на шкірі, може сприяти виникненню недоброякісних наростів. Саме з цієї причини видалення родимок має сенс.

Причини звернення до косметологічного центру

Деякі люди звертаються за допомогою до дерматологів або косметологів, переслідуючи косметичний ефект. Такі клієнти хочуть прибрати родимки, папіломи або позбутися від бородавок, що з’явилися у відкритих місцях, особливо на обличчі. Інші ж звертаються до косметологів для профілактики поширення нових шкірних новоутворень.

Але, найголовнішою причиною, за якою слід пройти через радіохвильове видалення родимок – це виключення можливого недоброякісного переродження даних новоутворень на шкірі. У нашому косметологічному центрі така процедура проходить абсолютно безпечно для здоров’я пацієнта.. Така процедура дозволяє надовго позбутися від наростів на шкірі на різних ділянках тіла.

До основних позитивних аспектів видалення радіохвильовим методом відносять:

  • У ході процедури зовнішні тканини організму залишаються цілісними. Можуть бути тільки мікроскопічні пошкодження епітелію в місці впливу радіохвильового ножа.
  • Відсутність кровотеч в ході процедури.
  • Процедура має відносно коротку тривалість.
  • Після процедури радіохвильового висічення шкірний покрив швидко регенерується.
  • Відсутність запальних та гнійних процесів після операційного втручання.
  • Можливість подальшого гістологічного дослідження видалених тканин.
  • Абсолютна стерильність і мінімальний ризик інфікування в ході висічення.

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти