Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Чистка обличчя у Львові

Доглянута шкіра обличчя – показник здоров’я і молодості. Сальні залози відповідають за природне очищення шкіри: вони виділять речовину, яка зволожує її та захищає від пересихання. Якщо організм функціонує правильно, а робота залоз налагоджена, шкіра здатна очищатися самостійно. Проте через стреси, недосипання, порушення гормонального балансу та інші проблеми пори шкіри закупорюються і не здатні оновитися, тому потребують допомоги.

Процедура з чистки обличчя у Львові має на меті усунути бруд і жир, комедони та ороговілі клітини, що накопичились у порах. Перед чисткою варто дізнатися, який у вас тип шкіри.

Які бувають види чистки обличчя?

Чистка обличчя у Львові, в центрі “Жанві”, представлена кількома варіантами. Найпопулярніші: ультразвукова, механічна та комбінована. Кожна з них має свої особливості та рекомендації до застосування.

Ультразвукова чистка

Процедура чистки обличчя, Львів ЖанвіЧистку обличчя ультразвуком також називають ультразвуковим пілінгом. Це процедура глибокого очищення з мінімальним травмуванням шкіри. За допомогою спеціальної насадки, скрабера, відлущується верхній ороговілий шар шкіри. Ультразвукові коливання незначної потужності допомагають відділити мертві клітини та очистити поверхню шкіри.

Ефект після чистки ультразвуком:

  • позбавлення від мертвих клін;
  • рівномірний, здоровий колір шкіри завдяки мікромасажу;
  • вирівнювання рельєфу шкіри;
  • насичення шкіри киснем;
  • розгладження неглибоких зморшок.

Процедура чистки ультразвуком має кілька етапів. Спочатку на шкіру обличчя наносять спеціальні засоби, до складу яких входить фруктова кислота, що розм’якшує верхній шар епідермісу. Потім спеціальною лопаткою-насадкою на обличчя передається ультразвукова хвиля, яка робить вібромасаж на клітинному рівні.

Ультразвукова чистка обличчя оптимальна для людей зі змішаним та жирним типами шкіри. Серед показань до процедури: підвищене потовиділення і вугровий висип.

Попри велику кількість переваг, ультразвукова чистка неспроможна усунути такі проблеми, як глибокі сальні пробки (комедони). При серйозних забрудненнях та закупорюванні пор необхідна механічна чистка.

Механічна чистка обличчя

На початку процедури майстер робить ферментативний та хімічний пілінг. Далі накладає протизапальну антисептичну маску, щоб розм’якшити комедони. Після цього стерильним інструментом, ложкою уно, здійснює чистку, наносить маску за типом шкіри та проводить дарсонвалізацію для покращення циркуляції крові в судинах. Наостанок наносить крем.

Механічна чистка більш агресивно діє на шкіру порівняно з ультразвуковою, проте вона ефективніша в боротьбі з комедонами та іншими недоліками шкіри. Результат від чистки:

  • гладка шкіра без висипань та з чистими порами;
  • нормалізоване саловиділення;
  • покращення кольору обличчя;
  • пришвидшення процесів обміну речовин.

Комбінована чистка

Поєднання механічної чистки та ультразвукової – оптимальний варіант для комплексного догляду за шкірою. Комбінована чистка використовується найчастіше, тому що один метод не завжди здатен ефективно подолати проблему.

Лазерна чистка

Чистка обличчя лазером спрямована на видалення відмерлих клітин шкіри. Лазерна чистка розгладжує “гусячі лапки”, звужує пори, усуває дефекти шкіри та пігментні плями.

Усі види очищення шкіри мають протипоказання. Наприклад, вагітним дозволяється тільки механічна чистка. Протипоказані будь-які чистки хворим на екзему, бронхіальну астму, діабет, епілепсію, важку стадію гіпертонії.

Ціна на будь-яку чистку обличчя у Львові вас приємно здивує, якщо ви замовите її у “Жанві”. В центрі працюють сертифіковані косметологи з багаторічним досвідом роботи. Вже зараз ви можете записатися на консультацію до наших спеціалістів. Вам нададуть індивідуальні рекомендації та запропонують оптимальний вид чистки обличчя.

Ціни чистки обличчя у Львові

                    Чистки Ціна, грн.
Механічна чистка (вуха) 200
Механічна чистка обличчя (1-ша категорія) 690
Механічна чистка обличчя (2-га категорія) 790
Механічна чистка Т-зони 500-590
Механічна чистка (шия) 420
Механічна чистка (декольте/плечі) 650-700
Механічна чистка спини 990
Комбінована чистка спини 1250
Комбінована чистка обличчя (1-ша категорія) 870
Комбінована чистка обличчя (2-га категорія) 970
Ультразвукова комплексна чистка (обличчя) 600
Ультразвукова чистка PCA SKIN Detox 800
Ультразвукова комплексна чистка (спина) 700
Ультразвукова комплексна чистка (шия) 370
Ультразвукова комплексна чистка (шия + декольте) 600
Ультразвукова комплексна чистка (плечі) 600

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти