Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Лікування випадіння волосся

З випадінням волосся стикаються люди різного віку і статі. Також в останні десятиліття побільшало випадків облисіння молодих людей. Багато хто має проблеми зі шкірою голови або просто імунітетом чи гормональним фоном, що в свою чергу не сприяє красі та міцності волосяного покриву.

Ми у “Жанві” за багато років практики знаємо, як незручно почуваються люди, які зіткнулися з такою неприємною ситуацією, і готові допомогти подолати її з допомогою сучасних, цілком безпечних, перевірених і ефективних методик.

Причини випадіння волосся різноманітні і їх чимало:

  • забруднення екологічного середовища;
  • перенасиченість продуктів харчування шкідливими хімічними домішками;
  • різні хвороби організму, гормональний дисбаланс, травма голови чи ушкодження шкіри голови;
  • перевтома та стреси, напруга і недосипання;
  • вживання певних медичних препаратів та ін.

Волосся починає інтенсивно відновлюватися, якщо вдається усунути причину випадіння. Але для того, щоб правильно визначити цю причину, а також провести необхідні процедури та лікування, потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста. Косметологи-дерматологи центру “Жанві” (м. Львів) пройшли відповідне навчання в галузі трихології (напрямок, який вивчає будову шкіри голови та волосся), досконало володіють ін’єкційними та апаратними методиками. Саме тому ми запрошуємо людей з хворим та випадаючим волоссям якнайшвидше звертатись до наших спеціалістів і не чекати, що проблема вирішиться сама. Уже сьогодні завдяки консультації та лікуванню у досвідченого фахівця-трихолога Ви можете почати відновлення природної краси та здоров’я свого волосся і досягнути цього в оптимальні терміни.

Вартість консультації дерматолога – 250 грн.

Вартість необхідних препаратів та процедур – буде залежати від індивідуальної потреби клієнта, тому буде визначатися і обговорюватися з лікарем.

Переваги лікування випадіння волосся в косметологічному центрі “Жанві”

Звертаючись у косметологічний центр “Жанві”, кожен клієнт отримує ряд переваг:

  1. Огляд у дерматолога-трихолога для діагностики причини випадіння і розробки стратегії лікування проблеми.
  2. При наявності показань ефективне лікування високоякісними сертифікованими мезопрепаратами або препаратами на основі власної крові клієнта.
  3. Повністю безпечне стерильне обладнання та інструменти, з якими працює дерматолог.
  4. Оптимальне співвідношення ціни та якості наданих послуг, можливість проходити лікування у зручний час по запису.

У “Жанві” створено комфортний простір для того, щоб почуватися невимушено і спокійно, а привітний персонал завжди допоможе зорієнтуватися у всіх необхідних питаннях.

Як проходить прийом у спеціаліста

Для того, щоб записатися на консультацію косметолога-дерматолога у наш центр, телефонуйте за одним з номерів або скористайтеся формою запису на сайті.

За день ввечері або вранці за кілька годин до консультації вимийте голову і волосся теплою водою без використання шампуню та інших засобів догляду. Це допоможе спеціалісту краще побачити наявність або відсутність захворювань шкіри голови. Також Вам потрібно буде розповісти лікарю про загальний стан свого здоров’я протягом останніх 6-12 місяців, пригадати, чи не було серйозних хвороб або травм у цей час.

Для встановлення точної причини випадіння волосся дерматолог може направити на консультацію до інших медичних спеціалістів, здати певні аналізи, а також зробити так звану мінералограму – спектральний аналіз голови на 25 або 40 мікроелементів.

Після збору усіх необхідних даних спеціаліст підбере відповідну методику лікування: медикаментозні препарати для стимулювання росту волосся або ін’єкційні процедури з визначенням їх кількості та необхідного дозування препаратів.

Vypadinnia Volossia 1 - m
Vypadinnia Volossia 2 - m
Vypadinnia Volossia 3 - m
Vypadinnia Volossia 4 - m

*результати не є однаковими для усіх клієнтів

При відсутності протипоказань лікар назначає курс ін’єкційного лікування, який в середньому становить 6-10 ін’єкцій з проміжком в 1 тиждень. Ін’єкційна терапія показує свою ефективність практично у 100% випадків. Процес ведення препарату під шкіру голови проходить швидко та практично безболісно (30-40 хв).

Дана методика допомагає не тільки вирішити проблему випадіння, але й позбутися себореї (лупи), зміцнити та оживити тьмяне стоншене волосся. При цьому виключена можливість виникнення алергії та інших негативних наслідків.

Подаруйте своєму волоссю нове життя разом з косметологічним центром “Жанві”!

Записуйтеся на консультацію уже сьогодні!

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти