Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Лікування випадіння волосся

З проблемою випадання волосся стикаються люди різного віку і статі. За останні роки, випадків облисіння молодих людей помітно збільшилось. Провиною в цьому є несприятлива екологічна обстановка і перенасиченість продуктів харчування шкідливими хімічними добавками. Таке захворювання також може бути викликане різними хворобами, гормональним дисбалансом, травмою голови чи ушкодженнями шкіри голови, стресом або прийомом певних препаратів. Частіше, волосся знову починають зростати при усуненні причини випадання.

При виникненні проблем з підвищеним випаданням волосся, гіперчутливість, сверблячкою шкіри голови, необхідно звернутися до фахівця-трихолога, який професійно займається діагностикою стану і лікуванням шкіри голови. В косметологічному центрі «Жанві» лікарі дерматологи допоможуть вам в вирішенні проблеми. Трихологічний підхід полягає, перш за все, в точній діагностиці і виявленні джерела проблем.

Для найбільш точного і детального розуміння ситуації ми радимо зробити спектральний аналіз голови на 25 або 40 мікроелементів, так звану мінераллограмму. Лікар повинен виключити серйозні причини випадіння волосся. Призначити необхідне лікування того захворювання, яке призвело до випадання. Виписати лікарські препарати, що стимулюють ріст волосся. У разі постійного виникнення проблеми, лікар може порадити плазмоліфтинг або мезотерапію на основі пептидних комплексів.

Плазмоліфтінг шкіри голови – один з ефективних способів омолодження та поліпшення стану шкіри голови. Даний спосіб допомагає вирішити проблему виникнення себореї (лупи), потононшування і випадання волосся. Використання плазми крові самого пацієнта виключає виникнення алергії та інших негативних наслідків.

Безпосередньо процес полягає у веденні під шкіру голови плазми, отриманої з крові пацієнта. Середній курс становить 6-10 ін’єкцій з проміжком в 1 тиждень. Так як процедура може бути болючою і має деякі протипоказання, необхідна обов’язкова проконсультися з лікарем.

Як нас знайти