Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Лазерне шліфування рубців, розтяжок

Лазерне шліфування рубців та розтяжок у Львові – високоефективний метод, що об’єднує кілька самостійних процедур: фракційний фототермоліз, шліфування, коагуляцію судин.

Лазерна шліфовка рубців, шрамів, потовщень шкіри дозволяє повернути шкірі гладкість і привабливість без порушення цілісності та негативного впливу на внутрішні природні процеси її життєдіяльності. Процедура ґрунтується на низькочастотній тепловій дії лазера на необхідну ділянку для обробки, що робить її абсолютно безпечною (запобігання пошкоджень здорової шкіри, утворення пігментації тощо) та високоточною.

Сучасна лазеротерапія пропонує кілька способів корекції шрамів, рубців та розтяжок, які відрізняються за типом використовуваного лазера, принципом дії і загальним ефектом. Таке шліфування дозволяє частково видалити рубцеві тканини, стимулювати регенеративний потенціал шкіри та освітлити її у місцях обробки.

Переваги лазерного шліфування рубців та шрамів у Львові в косметологічному центрі “Жанві”

 • не потребує спеціальної підготовки та немає довготривалої реабілітації – через кілька годин можна повернутися до звичного способу життя;
 • висока точність впливу – як за глибиною, так і за площею, – навколишня шкіра не буде зачеплена і травмована під час процедури;
 • можливість працювати з рубцями та розтяжками будь-якого розміру, форми і місця розташування;
 • підходить для усіх типів шкіри і ділянок тіла – можна робити будь-де;
 • одночасне знезаражування зони впливу, що виключає вторинне запалення;
 • ефект можна бачити уже після 1-ї процедури.

Лікар-косметолог зможе поліпшити якість рубця, зробивши його тонким і рівним. Залежно від того, наскільки виражений дефект, індивідуально підбирається тип лазерного впливу: неаблятивний або аблятивний.

Лазерне шліфування рубців Ціна, грн
Лазерне шліфування рубця (1 см²) 270
Кремова анестезія 200

Лазерне шліфування розтяжок у львові

Що стосується розтяжок (стрій), то вони найчастіше виникають на животі у жінок після вагітності, або на різних ділянках тіла після різкого зниження ваги та через гормональні порушення.

Розтяжки після вагітності супроводжуються втратою еластичності шкіри, візуально видимими розрихленнями  на поверхні, які не засмагають та не затоновуються. Найкращий вихід – це видалення розтяжок лазером, що, крім естетичного ефекту, запустить процес синтезу білків епідермісу та покращить мікроциркуляцію крові.

Низькочастотний вплив лазерного променя призводить до розсмоктування фіброзних волокон і зникнення розтяжок.

Тип шліфування підбирається індивідуально і залежить від складності проблеми. Легше видалити “свіжі” розтяжки, ніж давніші утворення.

Переваги лазерної шліфовки розтяжок 

 • видимий ефект буде уже після 1-ї процедури, а також є накопичувальний ефект;
 • зміна шкірного покриву в зоні стрій відбувається природнім чином, що означає повну безпечність для організму;
 • процедура безболісна і не потребує тривалого відновлення;

Протипоказання до процедури

 • запалення в місці обробки;
 • онкологічне захворювання;
 • порушення кровоутворення;
 • проблеми в роботі ендокринної системи.

Догляд за тілом після процедури лазерного шліфування

Період реабілітації після лазерного шліфування становить орієнтовно 2-3 тижні. В цей час оброблена шкіра поступово відновлюється і не потребує особливого догляду. Але слід пам’ятати, що після лазерного видалення розтяжок (стрій) не можна засмагати на сонці та відвідувати солярій, користуватися скрабами для тіла чи робити пілінги.

У одне з відділень косметологічного центру “Жанві” на лазерне шліфування Ви можете записатися у робочі дні з 10:00 до 20:00. Телефони для запису:

Львів, вул. Личаківська, 39 – +38 (091) 481-97-45

Львів, вул. Городоцька, 181 – +38 (091) 481-98-34 

 

Як нас знайти