Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Відбілювання зубів у Львові

Існує безліч методів відбілювання зубів, але один з найсучасніших – відбілювання (освітлення) холодним світлом. Як і в деяких інших випадках, в основі цього методу лежить використання спеціального гелю з підвищеним вмістом перекису водню. Завдяки впливу світла дія гелю стає більш ефективною. Цей засіб не лише один з найдієвіших, але й безболісний.

Чому так багато пацієнтів довіряють професійне відбілювання зубів у Львові саме нам?

Усі процедури, що дозволяють зробити зуби набагато білішими, проводять кваліфіковані фахівці з великим досвідом і спеціальною підготовкою. Наш косметологічний центр використовує передові методики й новітнє обладнання зі світлодіодними лампами, що дають так зване “холодне світло”. Чому це важливо? Холодне світло знижує чутливість зубів, тому під час процедури і після неї відсутні больові відчуття. Що не менш важливо, воно безпечніше для зубної емалі завдяки більш лагідній дії.

Ми дбаємо про вашу безпеку й комфорт, тому професійне відбілювання зубів у Львові проводиться з усіма необхідними заходами захисту порожнини рота:

 • Використовуємо захисні окуляри.
 • Обробляємо губи пацієнта зволожуючим препаратом.
 • Використовуємо спеціальне пристосування, що не дозволяє закрити рот (це дозволяє вам не напружувати надмірно м’язи й виключає небажане випадкове змикання щелеп).
 • Застосовуємо спеціальні серветки (ними накривається порожнина рота під час сеансу відбілювання).
 • Використовуємо якісний захисний гель для ясен.

Суть методу полягає в наступному: на зуби наноситься гель, після чого на них направляють світлові промені. У результаті відбувається хімічна реакція: робочий реагент взаємодіє з пігментами на зубах і сприяє їх відбілюванню. Це кабінетна процедура, яка повинна проводитися в такій послідовності:

 1. Лікар робить оцінку стану зубної емалі й разом із пацієнтом визначає поточний відтінок зубів.
 2. Здійснюється підготовка пацієнта. Для захисту від оптичних променів надягають спеціальні окуляри. Накладається серветка, яка ізолює обличчя від випадкового потрапляння гелю (відкритою залишається область рота). На губи наноситься крем, що захищає від пересихання. Використовується спеціальний пристрій – ретрактор (роторозширювач), який попереджає перенапруження м’язів рота пацієнта. Щоб виключити потрапляння гелю та мінімізувати вплив світлових променів, на ясна наноситься спеціальна речовина – у клініці “Жанві” використовується особлива смола із захисними властивостями (рідкий кофердам).
 3. Починається освітлення. Зуби добре просушують, після чого на поверхню наносять відбілюючий гель (концентрація активної речовини має складати 35% та більше). Після цього зуби 10-15 хвилин опромінюють спеціальною лампою. У нашому центрі для цього використовується фотовідбілюючий апарат системи Magic Smile. Його особливість – унікальна система ламп LightBridge, у якій об’єднані галогенова та світлодіодна частки. Таке поєднання дозволяє забезпечити точний точковий вплив та високу інтенсивність процедури. Один сеанс професійного відбілювання зубів включає від одного до трьох циклів (тобто зуби покриваються гелем й опромінюються від 1 до 3 разів, це залежить від початкового стану / відтінку зубів). Завдяки впливу активного складу й променів світла одночасно з освітленням відбувається очищення ротової порожнини від шкідливої мікрофлори.
 4. По завершенню відбілювання лікар очищає порожнину рота від залишків реагенту й знімає засоби захисту. На зуби наноситься препарат з відновлюючими властивостями.

Зазвичай за один сеанс вдається освітлити емаль на 3-10 тонів, кінцевий результат залежить від початкового стану зубів і причини потемніння дентину.

Матеріали

Сучасна система Magic Smile для відбілювання зубів

Наш центр використовує одну з кращих відбілюючих систем – Magic Smile (США). Це не тільки сучасне обладнання, але й один з найбезпечніших та якісних косметичних гелів. Він містить 44% пероксиду карбаміду та допомагає освітлити зуби, не впливаючи на їх чутливість і міцність. Перевага гелю – висока ефективність навіть при нетривалому впливі. Як показують дослідження і відгуки клієнтів, Magic Smile перешкоджає розвитку флюорозу й вікового потемніння зубів.

Протипоказання:

 • Висвітлювати зуби рекомендується не раніше 18-річного віку.
 • Відбілювання доведеться відкласти під час вагітності та годування груддю.
 • Методика може не підійти пацієнтам, які страждають на алергію. Потрібно переконатися, що вам підходять препарати, які використовуються при ламповому відбілюванні.
 • Даний спосіб не підходить людям з важкими ушкодженнями і підвищеною чутливістю емалі. Те саме відноситься пацієнтів, у яких виявлено патологічну стертість поверхні зубів.
 • Відбілювання не проводиться за наявності онкологічних захворювань.
 • Наявність будь-яких стоматологічних проблем. Спочатку – лікування і тільки потім йдемо за білосніжною посмішкою.

Ті, хто вже скористався цією послугою, можуть підтвердити – дана методика має масу переваг.

 • Уже після одного сеансу досягається чудовий результат, але в деяких випадках може знадобитися 2-3 процедури.
 • Значним плюсом холодного лампового відбілювання є відсутність сильного болю, характерного для традиційного “теплого” освітлення. Однак і при холодному методі в деяких людей може спостерігатися незначний тимчасовий дискомфорт.
 • Деяких пацієнтів зупиняє досить висока ціна відбілювання зубів у Львові, проте клініка “Жанві” робить одну з найвигідніших пропозицій. А з урахуванням результату і тривалого ефекту (при дотриманні рекомендацій спеціаліста результат зберігається до двох років) можна стверджувати, що такі витрати цілком виправдані.    Режим харчування після відбілювання:
  – Продукти, що містять барвники строго заборонені в перебігу 3 днів.
  – Відразу після завершення процедури зуби особливо схильні до дії барвників і кислот. Будь-який контакт з барвниками може викликати фарбування зубів і звести нанівець ефект відбілювання. Бажано не курити або мінімізувати кількість куріння. Уникайте занадто гарячих і холодних продуктів.
  – БІЛА ДИЕТА – відмова від страв, продуктів, що містять велику кількість барвниківКава, чай і напої на їх основі
  – Соки, вина, морси, лимонад
  – Шоколад, інші страви і напої, що містять какао
  – Овочі, фрукти, ягоди, здатні викликати фарбування – буряк, вишня, чорниця і аналогічні
  – Кетчуп, аджика та інші кольорові соуси, прянощі
  – Продукти, що містять велику кількість кислот – цитрусові, газовані напої, смузіПісля 3-х днів, режим стає більш м’яким. Дозволяється в обмеженій кількості вживати продукти, що містять барвники. Можна пити каву, але через трубочку.
  !Рекомендуємо дотримуватися даних правил харчування протягом двох тижнів. Це дозволить зафіксувати досягнутий результат і повністю виключити можливість фарбування зубів.
  !Якщо протягом цього терміну ви все ж з’їли або випили щось, що здатне забарвити емаль, необхідно якомога швидше почистити зуби.
Назва процедури Ціна, грн. 
Відбілювання зубів 2000

Перевірка ефективності результату відбілювання зубів

Приклади наших робіт “до” та “після”  

 *результати не є однаковими для усіх клієнтів

Залишилися питання? Зв’яжіться з нами!  +380677735088

Питання, які часто задають
Яку технологію відбілювання зубів у Львові пропонують в косметологічному центрі “Жанві”?
В нашому косметологічному центрі ми пропонуємо професійне відбілювання зубів у Львові за допомогою комплексної системи “Magic Smile” (США), що визнана стоматологами у всьому світі.
Наскільки безпечним є відбілювання зубів за допомогою системи “Magic Smile”?
Процедура проводиться з усіма необхідними засобами захисту: надаються захисні окуляри, спеціальним серветками закривається порожнина рота, на ясна наноситься захисний гель, губи змащуються зволожуючим кремом.
На скільки тонів можна висвітлити зуби за допомогою професійного відбілювання?
Кінцевий результат відбілювання залежить від початкового стану зубів, але за 1 процедуру зуби можна відбілити на 3-10 тонів.
За скільки часу можна відбілити зуби у Львові? Ціна процедури?
Процедура відбілювання зубів системою “Magic Smile” (США) триває до години часу і коштує 2000 грн.
Наскільки довго триває ефект відбілених зубів після процедури?
Якщо добре доглядати за зубами і не вживати їжу з сильними забарвлюючими властивостями, то ефект триває 2 роки і більше.

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти