Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Лазерне видалення кондилом

Кондиломи – це новоутворення вірусного походження, які виникають при зараженні людини ВПЛ (вірус папіломи людини). Згідно даних МОЗ, не менш ніж 70% населення планети хворіють на папіломавірус. При зараженні хвороба може довгий час не виказувати себе, та проявитись лише при нестабільності імунної системи, перенесення тяжкого інфекційного захворювання або стресу. При цьому на сьогоднішній день лікування від ВПЛ не існує, єдиним способом позбавитись від кондилом являється лазерне видалення.

Види кондилом та метод зараження

Кондиломи мають декілька типів та поширюються на слизових оболонках статевих органів, ануса, області пахв та ротової порожнини. Зараження відбувається, як правило, під час незахищених статевих контактів (вагінальних, анальних або оральних) з носієм папіломавіруса.

Існують два основних типу новоутворень:

 • плоскі – вражають внутрішні оболонки шийки матки та слизові уретри у чоловіків;
 • гострокінцеві папули – утворюють сосочкоподібні бородавки, з розташуванням на вульві, кліторі, піхві, уретрі, головці члена, а також на промежині та анусі.

У зв’язку з тим, де виникають кондиломи, їх ще називають генітальними бородавками. По суті вони є доброякісними новоутвореннями, які, на жаль, можуть переродитись в онкологічні хвороби.

Коли необхідно звернутись за допомогою лікаря?

Записатись на консультацію до лікаря потрібно при перших ознаках кондилом, тому що вони можуть розростатись та вражати чисті ділянки тканин. Лазерне видалення необхідне, коли утворення:

 • збільшується в розмірах;
 • його край стає нечітким;
 • має асиметричну та нечітку форму;
 • змінює колір;
 • було травмоване.

Лише лікар зможе порадити лікування та правильно провести процес видалення кондилом.

Протипоказання до видалення

Незважаючи на те, що лазерне видалення відноситься до малоінвазивних методик, таке лікування має деякі протипоказання:

 • висипання внаслідок герпесу;
 • підвищення артеріального тиску;
 • інфекційна хвороба в період загострення;
 • висипання на шкірних покривах різної етіології.

Про наявність можливих протипоказань слід повідомити лікарю під час первинного огляду.

Методика лазерного видалення

Видалення кондиломи відбувається в умовах амбулаторії, за допомогою високотехнологічного лазеру. Промінь під час операції видаляє новоутворення та призводить до загибелі віруса на ділянці. Завдяки бактерицидним властивостям, не провокує запалення рани, та навколишньої тканини.

Крововтрати при лазерному видаленні мінімальні, так як промінь коагулює капіляри. Час повного відновлення ураженої ділянки становить 10-14 діб.

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти