Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Світлотерапія LED Light (хромотерапія)

  • Відновлення шкіри червоним і інфрачервоним світлом.
  • Терапія синім світлом для жирної шкіри та шкіри схильної до вугрів.
  • Мультимодальна система мікродермабразії і світлотерапії.

Червоний колір стимулює кровообіг, підвищує тонус м’язової системи і покращує роботу травного тракту. Надає позитивну дію при депресіях, проблемах органів дихання, стресах, застуді, ревматизмі.

Блакитний колір надає заспокійливу дію, уповільнює серцеву діяльність, повертає кровообіг до нормального рівня. Під впливом цього кольору відновлюється рівновага і гармонія. Надає позитивну дію при порушенні ритму биття серця, захворюваннях горла і тонзиліти, безсонні, зубному і головного болю. Кольоротерапія (хромотерапія) – відносно нова в сучасній медицині методика, що використовує вплив колірного спектру на психоемоційний та фізичний стан людини.

Хромотерапія чудово зарекомендувала себе в лікуванні акне, нейродермітів, алергій, суглобових болів. Як самостійна терапія омолоджує шкіру, усуває зморшки, знімає набряки і запалення, реабілітує пацієнтів після пластичних операцій, шліфовок шкіри.

Фахівці нашого косметологічного центру у Львові перетворюють лікувальний процес хромотерапії в задоволення і наповнять Ваш життєвий запас енергії.

Як нас знайти