Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

RF-ліфтинг

Радіочастотний ліфтинг (RF-ліфтинг) застосовується для омолодження й підтяжки шкіри обличчя й тіла без хірургічного втручання, а також для боротьби із целюлітом й усунення зморшок. Суть технології радіочастотного ліфтингу полягає у впливі радіохвиль на дерму. Вони створюють термічний вплив, збільшують вироблення еластинових і колагенових волокон, активізують роботу фібробластів, зміцнюють тонус шкіри і зменшують зморшки. Радіоліфтинг абсолютно безпечний і не чинить шкідливої дії на шкіру.

Основні зони для проведення процедури радіочастотного ліфтингу у Львові:

 • шия;
 • обличчя;
 • внутрішня поверхня стегон;
 • живіт.

Ефективність процедури радіоліфтингу у Львові

Ефект підтяжки шкіри видимий після першої ж процедури й зберігається від 2 днів до тижня. Відстрочений ефект радіоліфтингу в центрі косметології у Львові проявляється через 3-4 тижні й наростає в міру проходження курсу процедур.

Ефект виражається в розгладженні зморшок і скороченні площі шкіри на 10-20%. При цьому стан шкіри, на відміну від хірургічної підтяжки, не погіршується, а, навпаки, після процедур RF (радіочастотного) ліфтингу спостерігається поліпшення тонусу й тургору шкіри.

Апарат RF впливає на шкіру з допомогою контрольованого глибокого розігріву тканин. Захищає епідерміс від термічного впливу, завдяки переносу тепла й енергії в глибокі шари дерми і в підшкірну клітковину. В результаті проведення процедури завдяки глибокому контрольованому прогріву дерми відбувається “стискання” або скорочення волокон колагену, що у свою чергу приводить до видимих результатів – ефекту масажу шкіри обличчя й інших зон. Курс процедур радіочастотного ліфтингу зробить вашу шкіру більш пружною і щільною, овал обличчя стане більш підтягнутим, а глибокі і дрібні зморшки розгладяться.

Ціни на радіочастотний RF-ліфтинг у Львові
Зона проведення процедури Ціна, грн
Обличчя 550
Шия + підборіддя 550
Декольте 550
Живіт + боки 800
Руки 550
Стегна 570
Ультразвуковий пілінг 450

Після курсу процедур відбувається потужна стимуляція всіх процесів у дермі: утворюється новий колаген в дермі і її глибоких шарах, відновлюються природні антивікові процеси, відбувається омолодження шкіри.

Радіоліфтинг у Львові: особливості процедури, показання і протипоказання

Тривалість процедури на обличчі складає 20-25 хвилин. Обробка однієї зони на тілі триває 15-50 хвилин, залежно від площі. Курс складається з 6-8 сеансів. Процедура радіочастотного ліфтингу повністю сумісна з іншими методиками.

Протипоказання до проведення процедури радіоліфтингу у Львові:

 • вагітність і період лактації;
 • злоякісні новоутворення;
 • запальні процеси;
 • порушена цілісність шкірного покриву в зоні проведення процедури;
 • сильне виснаження організму;
 • захворювання крові;
 • серцева недостатність;
 • підвищена температура тіла.

∗Результати не є однаковими для всіх пацієнтів.

Як нас знайти