Lviv, Lychakivska, 39 st. janvicosmetics@gmail.com
Lviv, Horodocka, 181 st. janvigorodotska@gmail.com
Ліцензія Серія
Image Alt

Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка обличчя впливає на шкіру високочастотними звуковими коливаннями, які здатні активізовувати обмін речовин та стимулювати кровообіг. Мікровібрації які виникають від ультразвуку виконують функцію мікро-масажу. Цей метод лікування шкіри, дозволяє її очищати від забруднень, ороговілих клітин, підшкірного жиру, поту та комедонів.

Перші години після сеансу шкіра стає досить ніжною, її треба захищати від ультрафіолетового світла. При цьому не виникають припухлості та почервоніння. Лікування здатне активізувати обмін речовин та підсилити відновлення тканин. Метод найчастіше використовують для старіючої шкіри і для лікування шкірних захворювань. В косметологічному центрі “Жанві” ультразвукову чистку обличчя роблять найкращі лікарі у Львові.

Кому і в яких випадках показана ультразвукова чистка обличчя?

Процедура чистки обличчя ультразвуком застосовується при таких симптомах:

  • Змішаний та жирний тип шкіри
  • Наявність вугрового насипу
  • Підвищені потовиділення
  • Не здоровий колір обличчя
  • Розширені пори

Метод є ефективним при целюліті, фіброзі і ущільненнях тканин, порушення кровообігу і лімфовідтоку. Здатний забезпечити прогрів, глибокий мікромасаж, насичення тканин киснем, підвищує еластичність сполучної тканини за рахунок відновлення колагенових і еластинових волокон.

Як відбувається ультразвукова чистка обличчя

*результати не є однаковими для усіх клієнтів