Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Стоунтерапія

Стоунтерапія – це метод лікування за допомогою нагрітих каменів. Цей метод лікування походить з Тібету і вже широко поширений в нашій країні. Стоунтерапію у Львові застосовують як для лікування хвороб, так і для профілактики захворювань, адже це безпечно і високоефективно. Ефективність лікування камінням визначається професійністю лікаря, його вмінням знайти проблемні зони людського організму і призначити комплекс оздоровчих заходів
За допомогою цієї процедури підвищується рівень тепла в організмі, прибирається холод, при цьому значно прискорюються обмінні процеси в організмі, підвищуються його імунітет і його здатність до опору хворобам. Процес нагріву людського організму не точковий, нагріваються цілі області тіла. Нагріте до певної температури каміння віддає своє тепло досить глибоко, що дозволяє досягти максимальної ефективності процесу лікування. При нагріванні використовуються спеціальні камені із базальту. Особливістю цього каменю є те, що він дуже швидко нагрівається і має оптимальну швидкість віддачі тепла організмові. В Україну ці овальні камені поставляються з таких країн як Перу, Аргентина, Індонезія, Гавайські острови. Відшліфований вітром і водою камінь акумулює в собі частину природної енергії.

Назва процедури Ціна, грн.
Стоунтерапія (60 хв) 550

Метод лікування гарячим камінням у Львові добре себе зарекомендував при захворюваннях нирок, попереку, хребта, хворобах які пов’язані з хронічною втомою і виснаженням нервової системи.

Лікування камінням відомо в таких країнах як Китай, Монголія, Тібет вже протягом тисячоліть. В армії Чингіз-хана цей спосіб застосовувався для швидкого відновлення сил у воїнів. Лікування камінням усуває м’язові спазми, сприяє прискоренню загоєння ран, покращує гнучкість тіла і знімає стрес.

Косметологічний центр “Жанві” пропонує послуги стоунтерапії (лікування камінням) у Львові за доступною ціною.

Процедура стоунтерапії

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти