Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Лазерна шліфовка верхньої і нижньої повіки (безопераційна блеферопластика)

Лазерна шліфовка верхньої і нижньої повіки представляє собою сучасну і найефективнішу процедуру омолодження. Суть даної методики полягає в спалюванні верхнього шару епідермісу за допомогою лазера. Показання до проведення омолоджуючої процедури полягають в в’ялості та зморщеності шкіри навколо очей. У процесі шліфування лазер просверлює мікроскопічні отвори в шкірі, в наслідок чого видаляється стара, в тому числі рубцева тканина,та омертвіли шари шкіри. На сьогоднішній день лазерна шліфовка є найефективнішим способом омолодження і корекції дефектів шкіри обличчя, який дозволяє домогтися істотних результатів з максимальним комфортом для пацієнта.

Існують медичні протипоказання до застосування процедури:

  • Наявність склеродерма
  • Порушена пігментація
  • Поява на шкірі новоутворень
  • Цукровий діабет
  • Інфекційні захворювання
  • Загострення хронічних захворювань

Лазерні промені впливають тільки на уражені ділянки, не зачіпаючи здорові тканини, а також допомагає від прищів. Процедура здатна активувати процеси клітинного метаболізму і синтез колагену, внаслідок чого місце рубця затягується здоровою тканиною.

Для того щоб дізнатися все про процедуру лазерної шліфовки повік або уточнити інші питання про роботу клініки «Жанві», зателефонуйте нам за телефоном, вказаним в розділі контакти.

Як нас знайти