Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Лазерне видалення родимок

В останні роки люди стали все частіше звертатися в косметологічні центри за допомогою в позбавленні від родимок. Подібні шкірні новоутворення можуть вражати шкіру у найрізноманітніших формах, тим самим доставляючи людині масу неприємних відчуттів або дискомфорту. Одним з практичних методів позбавлення від класичних новоутворень на шкірі виступає лазерне видалення родимок у Львові в косметологічному центрі «Жанві».

Деякі люди звертаються за допомогою до дерматологів або косметологів, переслідуючи косметичний ефект. Такі клієнти хочуть прибрати родимки, папіломи або позбутися від бородавок, що з’явилися у відкритих місцях, особливо на обличчі. Інші ж звертаються до косметологів для профілактики поширення нових шкірних новоутворень.

Видалення родимок лазером у Львові – детальніше про процедуру у центрі «Жанві»

Але, найголовнішою причиною, за якою слід пройти через лазерне видалення родимок – це виключення можливого недоброякісного переродження даних новоутворень на шкірі. У нашому косметологічному центрі така процедура проходить абсолютно безпечно для здоров’я пацієнта. Видалення родимок лазером відбувається за принципом електрокоагуляції. Така процедура дозволяє надовго позбутися від наростів на шкірі на різних ділянках тіла.

Приклади наших робіт “до” та “після”

*результати не є однаковими для усіх клієнтів

 

Ціни на лазерне видалення родимок у Львові

Назва процедури Вартість*
Лазерне видалення родимок
Лазерне видалення родимки (з гістологією, 1 шт.) 850 грн
Лазерне видалення родимки 600 грн

*Вартість процедур завжди уточнюйте у нашого адміністратора!

Як нас знайти