Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Ліцензія Серія
Image Alt

Збільшення губ гіалуроновою кислотою

Губи – важлива частина обличчя і загалом зовнішності людини, вони гармонізують образ і привертають увагу. На сьогоднішній день сучасна медицина пропонує усім жінкам зробити пухкі губи. Найбільшою популярністю користується процедура контурної пластики – збільшення губ у Львові. Для досягнення ефекту вистачає одного сеансу, коли лікар вводить гіалуронову кислоту в необхідну зону.

Збільшення губ гіалуроновою кислотою у Львові: процедура, показання і протипоказання

Така процедура вимагає максимальної відповідальності і високого професіоналізму від фахівця. При консультації з лікарем в косметологічному центрі “Жанві” вам підкажуть, як краще додати губам об’єм та виправити недоліки.

Збільшення губ у Львові можна зробити за низькою ціною і практично безболісно. Лікар робить уколи, після чого оброблене місце починає німіти, але під час сеансу пацієнтка не відчуває ніякого дискомфорту. Процедура проводиться за допомогою декількох мікроін’єкцій у губи і займає всього 15 хвилин.

Щодо результату від процедури – то він тримається протягом 10-14 місяців і залежить від індивідуальних особливостей організму. Гіалуронова кислота як природна речовина, яка входить до складу людських тканин, абсорбується і переробляється організмом. Тому її концентрація у місцях ін’єкції з часом зменшується, відповідно процедуру потрібно поновлювати.

Однак, слід враховувати ряд протипоказань:

  • не сприйняття складових елементів препарату для збільшення;
  • використання раніше перманентних (постійних) філерів для проведення подібної процедури;
  • відторгнення чужорідного тіла організмом в минулому;
  • випадки анафілактичного шоку в анамнезі;
  • хронічні захворювання в стадії загострення;
  • порушення згортання крові;
  • наявність запального процесу або інфекції в зоні губ;
  • схильність до утворення келоїдних і гіпертрофічних рубців;
  • вагітність і період грудного вигодовування.

Після корекції в області проведення косметологічних маніпуляцій може виникнути набряк, що протягом 3-х днів спадає. Приходьте у центр “Жанві” на збільшення губ гіалуроновою кислотою – ціни та якість вас приємно здивують.

Приклади наших робіт “до” та “після”

*результати не є однаковими для усіх клієнтів