Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Радіохвильове видалення папілом

Видалення папілом у Львові стало користуватися великим попитом останнім часом. Це пов’язано з тим, що все більша кількість людей страждають від появи недоброякісних новоутворень на шкірі, з якими важко боротися самостійно. Папілома – це новоутворення шкірне, яке має вигляд невеликого наросту довгастої форми. Папілома може бути забарвленою в тілесний або коричневий кольори. Розмір подібного новоутворення на шкірі може досягати декількох сантиметрів в діаметрі.

Подібні новоутворення на шкірі з’являються внаслідок різних причин. Збудник – вірус папіломи людини. Існує близько 100 типів вірусу. Деякі з них частіше викликають ураження урогенітального тракту, інші вражають шкіру. Джерело папіломавірусної інфекції – хвора або вірусоносій. Папілома може перебувати не тільки на шкірі і слизових органів сечостатевої системи, вірус може циркулювати в сечі, спермі і слині. При наявності активного вірусу в слині передача його може здійснюватися побутовим шляхом (при поцілунку). «Вхідні ворота» інфекції – мікротравми шкіри і слизових (потертості, садна або тріщини). Локалізація: негенітального (носоглотка, порожнину рота, додаткові пазухи носа, голосові зв’язки), органи сечовивідної системи, геніталії. Зовнішній отвір уретри у чоловіків уражається в 20-24% випадків.

Як правило, для здоров’я людини подібні нарости відносно безпечні, але з естетичної або побутової точки зору – вони є певною проблемою. Особливо страшні папіломи, які з’являються в шийній області, адже за них може чіплятися ланцюжок, тим самим провокуючи поширення подібних новоутворень на інші ділянки тіла. Також, папіломи на шиї можуть доставляти хворобливі відчуття людині, з такими новоутвореннями на шкірі варто боротися в першу чергу.

Ефективний засіб від папілом

Радіохвильове видалення папілом є одним з найпоширеніших і високоефективних методів вирішення даної проблеми.

Якщо ви вирішили пройти видалення папілом у Львові, можете сміливо звертатися в наш косметологічний центр. Ми практикуємо тільки безболісні і безпечні для здоров’я пацієнта методи позбавлення від шкірних наростів. Ніяких припікань хімічною кислотою або хірургічне видалення. Ми практикуємо тільки нешкідливі для шкіри методи з її очищення від наростів.

Радіохвильове видалення шкірних наростів є абсолютно безпечним методом. За допомогою деструкції вдається прибрати всі сліди шкірного новоутворення і не травмувати найближчі до нього ділянки шкіри. На місці папіломи після радіохвильової деструкції, залишається лише невелика ранка, яка заживає протягом 2-3 днів. Сама процедура по видаленню папілом триває близько 4-5 хвилин.

Видалення папілом Ціна
Видалення папілом (1 шт.) до 3 мм 150
Видалення 10 і більше папілом (1шт) 120
Видалення папіломи на повіці (в залежності від розміру та складності видалення) 150-600

Записуйся до найкращих спеціалістів міста за телефоном або онлайн

+38(091) 481-97-06Львів, вул. Личаківська, 39      https://n421383.yclients.com/
+38(091) 481-99-54Львів, вул. Городоцька, 181     https://n247251.yclients.com/

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти