Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Про нас

Косметологічний центр “Жанві” – це найсучасніша клініка косметології та дерматології у Львові.

Ми працюємо  з 2008 року та успішно розвиваємось, збільшуючи кількість своїх процедур та послуг.

У нас є ліцензія МОЗ, що гарантує високу якість послуг, що надаються. Також маємо “Свідоцтво на знак для товарів та послуг”. Ми працюємо тільки на новітньому обладнанні, яке гарантує повну безпеку та найкращий результат.

Здоров’я та краса – безцінне багатство кожної людини. Ми готові допомогти Вам зберегти молодість  та здоров’я Вашої шкіри. Саме тому, ми використовуємо іноваційні методики та найсучасніше обладнання.

Ми працюємо для краси і здоров’я вашої шкіри.

Наш персонал представляє собою дипломованих спеціалістів, які мають медичну освіту і постійно вдосконалюють свої навички. Наш персонал має  різні кваліфікаційні категорії від вищої до першої категорії. Наш досвід понад 10 тисяч лазерних втручань.

Лікарі нашого центру – це дипломовані спеціалісти високого рівня, які постійно вдосконалюють свої знання та навички на семінарах, тренінгах, курсах, вивчаючи нові іноваційні методики та техніки.

Ми підібрали найкращі технології у галузі дерматологічної допомоги та естетичної медицини. Усі європейські новинки проводяться у нас на найвищому рівні. Найсучасніше обладнання саме у наших центрах являється запорукою найкращих результатів та відгуків задоволених пацієнтів. З кожним роком кількість задоволених пацієнтів зростає.

У нашому центрі Ви можете безболісно і безпечно видалити лазером папіломи, бородавки, родимки, канделоми, кератоми, жировики та судини. Зробити чистку обличчя, пілінг, програму догляду за шкірою, маску, карбоксітерапію. Провести лазерне шліфування шкіри та рубців. Термаж, RF ліфтинг, мікродермобразію, масаж Dr. Blitz, мікрострумами омолодити і оздоровити шкіру. Контурну пластику обличчя, блеферопластику, збільшення губ, заповнення зморшок, мезотерапію, плазмоліфтинг. Також в нас є програми які дозволяють позбутися целюліту і розтяжок на тілі, усі види масажу, кавітація, вакуумно роликовий массаж. Проводимо лазерну епіляцію, епіляцію цукрову та воскову, а також усі види пірсингу. Ультразвуковий SMAS-ліфтинг, тепер ця процедура доступна в Жанві.

Завдяки великій довірі наших пацієнтів, ми розширились та з радісю чекаємо Вас  за двома адресами :

вул.Личаківська,39  та  вул.Городоцька,181.

Дякуємо нашим пацієнтам що вони вже 13 років поспіль вибирають саме нас.

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти