Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Шугаринг

Шугаринг – карамельна депіляція
Процедура шугарингу здійснюється за допомогою цукрової пасти. Шугаринг часто застосовують для видалення волосся у зоні пахв та бікіні, де особливо чутлива шкіра. Все тому, що, на відміну від воскової депіляції, видалення волосся цукром менше подразнює шкіру.

Серед інших переваг шугарингу:

 • нижча вартість: паста, основні компоненти якої цукор, вода та лимонна кислота, дешевша воску;
 • безпечність завдяки натуральному складу цукрової пасти;
 • волосся після депіляції не вростає у шкіру;
 • паста легко змивається, на відміну від воску;
 • процедура менш болісна, оскільки паста наноситься не проти, а за ростом волосся.


Щоб процедура пройшла ефективно, довжина волосся для видалення має бути 4-5 мм. Під час шугарингу використовується паста приємної до тіла температури -36°С. Час проведення процедури залежить від зони та вправності майстра. Перший сеанс, зазвичай, триває довше, особливо якщо до шугарингу депіляція проводилася станком для гоління. Ефект від процедури тримається протягом 3 тижнів.

Середня тривалість процедури:

 • глибоке бікіні – 20-25 хвилин;
 • класичне бікіні – 5-10 хвилин;
 • ноги – 25-45 хвилин;
 • пахви – 5-10 хвилин;
 • руки – 15-30 хвилин.

З кожним видаленням волосся методом шугарингу нові волоски, що відростають, стають тоншими та легше видаляються. Тому кожен новий сеанс буде менш болючішим за попередній.

Як проводиться процедура шугарингу

 *результати не є однаковими для усіх клієнтів

Рекомендації перед проведенням процедури шугарінгу

 1. Відростіть волосся 4-5 мм завдовжки. Довше волосся також піддається видаленню цукром, проте чим воно довше, тим болючіші відчуття. Якщо довжина менша за рекомендовану, паста може не зачепити окремі волоски.
 2. Перед процедурою не скрабуйте тіло та не використовуйте жорсткі губки для душу, щоб уникнути почервоніння та мікроушкоджень шкіри.
 3. Не використовуйте креми, дезодоранти та інші косметичні засоби на ділянках, де буде проводитися депіляція. Це може вплинути на результат.

Протипоказаннями до процедури шугарингу є захворювання на цукровий діабет, захворювання шкіри, тромбофлебіт або рани у зоні депіляції. Шугаринг не протипоказаний вагітним жінкам, проте варто враховувати індивідуальні особливості кожної вагітної та попередньо проконсультуватися з лікарем.

Звертайтесь на процедуру шугарингу в косметологічний центр “Жанві”!

Як нас знайти