Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Лазерне видалення татуажу брів, очей, губ

Лазерне видалення татуажу у Львові стало набирати популярності. Причиною такого прояву бажаючих позбутися від татуажу, є косметична мета. Буває, що деякі клієнтки салонів краси, після нанесення їм татуажу, залишаються незадоволені отриманим результатом. Крім цього, можуть бути деякі ускладнення, наприклад – поява невеликого почервоніння і свербіння на місці нанесення перманентного макіяжу. Щоб позбутися від подібного татуажу, доведеться звертатися до професіоналів.

Як краще робити видалення перманентного макіяжу

Фахівці в області косметології, настійно рекомендують проводити видалення татуажу брів, очей або губ за допомогою лазера. Це найбільш безпечний сучасний метод по виведенню перманентного макіяжу в важкодоступних місцях. Серед основних переваг використання подібної процедури, можна виділити наступні фактори:

  • позбавлення від татуажу на постійній основі;
  • термін проходження комплексу процедур по виведенню татуажу – 2-3 тижні;
  • процедура проводитися без використання анестезії;
  • на місці перманентного макіяжу не залишається ніяких шрамів чи вм’ятин на шкірі;
  • лазер абсолютно безпечний для здоров’я людини і безболісний в застосуванні.

Якщо ви вирішили пройти через лазерне видалення татуажу у Львові, можете сміливо записатися в наш косметологічний центр. Наші фахівці – професіонали своєї справи, які акуратно і ефективно видаляють татуаж на бровах, очах або губах за допомогою лазера.

Лазерне видалення татуажу досить ефективно, до того ж, за допомогою цієї процедури не залишається ніяких шрамів на місці перманентного макіяжу. Лазерні промені дезінфікують шкіру, тим самим, виключаючи попадання інфекції на уражену ділянку. За допомогою лазера можна впливати тільки на ділянки шкіри з татуажем, без всякого ушкодження сусідніх здорових шкірних тканин.

Лазер ефективно руйнує фарбувальні пігменти, тому, після лазерного зняття татуажу, від нього не залишається ніякого сліду. Щоб пройти повний курс видалення перманентного макіяжу, доведеться сходити на кілька сеансів, з перервою в 4-6 днів. Перший результат буде помітний вже після першої процедури.

Чому варто вибирати лазерне зняття татуажу

Лазерне видалення татуажу брів має величезний сенс в тому випадку, коли сталася невдале нанесення перманентного макіяжу і з певних ділянок шкіри потрібно прибрати фарбувальний пігмент. В такому разі не варто використовувати всіма улюблене «забивання» невдало зробленого татуажу за допомогою пігментів тілесного кольору. Краще скористатися лазерним видаленням татуажу.

Що стосується зняття татуажу з повік або вій, то в цьому випадку неправильно підібрані фарби або матеріали для нанесення перманентного макіяжу, можуть зіграти злий жарт з жінкою або дівчиною. Для зняття подібного макіяжу найкраще підійде лазер, оскільки з його допомогою можна буде не втратити первозданний вигляд стрілок, зберігши їх форму.

Лазерне видалення татуажу губ – є найекономнішим методом. Лазерний промінь точно впливає на певну ділянку шкіри. Він може проникати в шкірну тканину на глибину 6-8 мм. За допомогою використання сучасного лазерного обладнання, фахівці нашого косметологічного центру допоможуть вам з видаленням татуажу губ. Повне зняття перманентного макіяжу губ відбувається через 1-2 місяці з моменту проведення першої процедури. Перерва між процедурами по зняттю татуажу повинна складати близько 5-ти днів.

Як нас знайти