Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Лазерне видалення татуажу брів, очей, губ

Лазерне видалення татуажу у Львові стало набирати популярності. Причиною такого прояву бажаючих позбутися від татуажу, є косметична мета. Буває, що деякі клієнтки салонів краси, після нанесення їм татуажу, залишаються незадоволені отриманим результатом. Крім цього, можуть бути деякі ускладнення, наприклад – поява невеликого почервоніння і свербіння на місці нанесення перманентного макіяжу. Щоб позбутися від подібного татуажу, доведеться звертатися до професіоналів.

Як краще робити видалення перманентного макіяжу

Фахівці в галузі косметології рекомендують проводити видалення татуажу брів, очей або губ за допомогою лазера. Це найбільш безпечний сучасний метод по виведенні перманентного макіяжу у Львові, що ідеально допомагає навіть у важкодоступних місцях.

Серед основних переваг використання подібної процедури можна виділити наступні фактори:

  • позбавлення від татуажу на постійній основі;
  • термін проходження комплексу процедур по виведенні татуажу – 2-3 тижні;
  • процедура проводитися без використання анестезії;
  • на місці перманентного макіяжу не залишається ніяких шрамів чи вм’ятин на шкірі;
  • лазер абсолютно безпечний для здоров’я людини і безболісний в застосуванні.

Якщо ви вирішили пройти лазерне видалення татуажу у Львові – сміливо записуйтеся в наш косметологічний центр “Жанві”. Наші фахівці – професіонали своєї справи, які акуратно й ефективно видаляють татуаж на бровах, очах або губах за допомогою пікосекундного лазера.

Лазерні промені дезінфікують шкіру, виключаючи попадання інфекції на ділянку обробки. Лазерний апарат забезпечує точність виконання тільки на ділянці шкіри з татуажем, без без ушкодження сусідніх здорових шкірних тканин. Також лазер активно руйнує фарбувальні пігменти, тому після лазерного зняття татуажу від нього не залишається жодного сліду.

Щоб пройти повний курс видалення перманентного макіяжу, доведеться сходити на кілька сеансів, з перервою між ними в 4-6 днів. Перший результат буде помітний вже після першої процедури.

Чому варто вибирати лазерне зняття татуажу

Лазерне видалення татуажу брів – має величезний сенс в тому випадку, коли сталося невдале нанесення перманентного макіяжу і з певних ділянок шкіри потрібно прибрати фарбувальний пігмент. В такому разі не варто використовувати всіма улюблене “забивання” татуажу за допомогою пігментів тілесного кольору. Краще скористатися лазерним видаленням.

Зняття татуажу з повік або між віями – найчастіше потрібне у випадку неправильно підібраної фарби або матеріалу для нанесення, а також коли лінії і форми стрілок вийшли не такі, як потрібно. Для зняття чи корекції подібного макіяжу найкраще підійде лазер, оскільки з його допомогою можна буде не втратити первозданний вигляд стрілок, зберігши їх форму.

Звертаємо увагу, що видалення перманентного макіяжу в ділянці очей ЗАВЖДИ відбувається з використанням захисних шильд, які прикривають очні яблука і зіниці повністю, та спеціальних захисних окулярів. Це гарантує повну безпеку тканин ока та унеможливлює негативний вплив лазера на зір.

Захисні шильди “Cox® II H” мають склепінну поверхню на рогівці та захисне кільце на краю, представлені у різних розмірах. Задня поверхня і краї добре закруглені та відполіровані, тобто виняткової якості для комфорту клієнтів, а також унеможливлення будь-якої шкоди для очей. “Cox II H” мають спеціальний регулятор-тримач для полегшення встановлення шильди. Тримач дозволяє встановити шильду в око таким чином, щоб не натискати на верхню частину очного яблука і рогівку, і не допускати її обертання та рухливості, що зводить до мінімуму ризик подразнення рогівки. З таким захистом ваші очі будуть почуватися комфортно і безпечно, а косметолог швидко виконає необхідні маніпуляції.

Лазерне видалення татуажу губ – вважається найекономнішим методом. Лазерний промінь точно впливає на певну ділянку шкіри губ і може проникати на глибину 6-8 мм. Повне зняття перманентного макіяжу губ можливе протягом 1-2 місяців з моменту проведення першої процедури. Перерва між процедурами повинна складати не менше 5-ти днів.

Ціни на лазерне видалення татуажу у косметологічному центрі “Жанві”

Лазерне видалення татуажу
Лазерне видалення татуажу верхньої повіки 1100
Лазерне видалення татуажу нижньої повіки 1100
Лазерне видалення татуажу брови/ губи 1100
Анестезія 200

Будьте завжди молодими та здоровими разом з центром “Жанві”!

Телефони для запису у Львові:

Або записуйтесь онлайн перейшовши за посиланням:

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти