Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Мезопорація

“Vів MASK” – професійна вібраційна маска-апарат для мезопорації шкіри.

Новітня інноваційна технологія дозволяє досягти вражаючих косметологічних результатів в anti-age терапії і лікуванні ангіоневрозу та еритродермії будь-якого роду. Процедура надзвичайно приємно і безпечна для клієнтів.

Маска має чотири режими впливу на шкіру:

  1. Глибока стимуляція (deep stimulation) – це режим мезопораціїі, що викликає вібрацію клітин епідермісу і дерми, завдяки чому збільшується різниця потенціалів на мембрані клітини і посилюється проникнення діючих речовин.
  2. Стимуляція чутливої шкіри (sensitive stimulation) – лікує еритродермії будь-якого роду (дерматити, теліангіектозії, розацеа). Усуває ангіоневроз капілярів. Дрібно імпульсна вібрація розслабляє спазм капіляра, розріджує загуслу під стінками кров, стимулюючи таким чином хороший відтік крові.
  3. Режим швидко мінливого імпульсу (quick stimulation) – викликає рівномірне скорочення капілярів, зміцнюючи їх стінки.
  4. Режим повільно мінливого імпульсу (slow change stimulation) – покращує лімфодренаж.
Кількість процедур Ціна, грн
1 процедура 400
5 процедур 1850
10 процедур 3200

Принцип дії мезопорації за допомогою маски “Vів MASK”

Принцип роботи маски заснований на фізичних процесах. В основі роботи маски лежить наноквантова енергія. Як це відбувається? Квант – це частинка неподільної енергії, яка не може зникнути, а може тільки перейти в іншу форму, в нашому випадку – в електричне поле нашої шкіри і змістити її. Ми можемо це зробити, так як наша шкіра має електропровідність, а це говорить про те, що ми маємо в стані спокою заряджені частинки в шкірі, отже, маємо поле і електричний потенціал.

Електропровідність клітин обумовлена ​​наявністю в них іонів і рухливих полярних молекул. Біологічна тканина складається з клітин і міжклітинного простору, заповненого речовиною-електролітом (міжклітинна рідина). Внутрішній вміст клітини відокремлений від міжклітинного простору мембраною, тому залежить від частоти проходження струму і форми його коливань. Чим вище коливання, тим більше прохідність. Клітинні мембрани створюють великий опір для струмів низької частоти (струми високої частоти зроблять опік, в косметології вони не використовуються), тому їх основна частина проходить по міжклітинних ділянках. Амплітуда низькочастотних струмів пропорційна обсягу міжклітинного простору (наприклад, просвіту кровоносних судин) і концентрації електролітів у ньому. Тобто чим більша щілина між клітинами, тим більше рідини може пройти, а значить і корисних мікроелементів.

Під наноквантам мається на увазі вплив на шкіру дуже маленької електричної складової. Простіше кажучи, відбувається бомбардування шкіри частками постійної величини з певними інтервалами, завдяки чому ми міняємо електроскладову шкіри. Відбувається електропорація, яка дає нам хороший осмос на поверхні шкіри, підсилює проникність дерми і дає хороший косметичний ефект.

Як відбувається електропорація?

Струми певної сили і частоти в епідермісі відкривають іонні канали та аква-канали (середній діаметр 0,5 мм), які розташовані поруч. Білки-переносники таких каналів з’єднуються з молекулами певної речовини і переносять їх у внутрішні шари шкіри. Після припинення дії електричного поля іонні канали закриваються, і необхідна речовина залишається всередині шкіри.

Дана процедура особливо важлива для тих пацієнтів, шкірним тканинам яких не вистачає гіалуронової кислоти.

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти