Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Мезопорація

Vів MASK – професійна вібраційна маска-апарат для мезопораціі шкіри.

Новітня інноваційна технологія дозволяє досягти вражаючих косметологічних результатів в anti-age терапіі і лікуванні ангіоневроз і еритродермії будь-якого роду процедура надзвичайно приємно і безпечна для клієнтів.

Маска має чотири режими впливу на шкіру:

  1. Глибока стимуляція (deep stimulation) – це режим мезопораціі, що викликає вібрацію клітин епідермісу і дерми, за рахунок чого збільшується різниця потенціалів на мембрані клітини і посилюється проникнення діючих речовин.
  2. Стимуляція чутливої шкіри (sensitive stimulation) – лікує еритродермії будь-якого роду (дерматити, теліангіектозіі, розацеа). Усуває ангіоневроз капілярів. Дрібно імпульсна вібрація розслабляє спазм капіляра, розріджує загусла під стінами кров, таким чином, стимулюючи хороший відтік крові.
  3. Режим швидко мінливого імпульсу (quick stimulation) – викликає рівномірне скорочення капілярів, таким чином, зміцнюючи їх стінки.
  4. Режим повільно мінливого імпульсу (slow change stimulation) – покращує лімфодренаж.

Принцип роботи маски, заснований на фізичних процесах.

В основі роботи маски лежить наноквантова енергія. Що це таке: квант – це частинка неподільної енергії, яка не може зникнути, а може тільки перейти в іншу форму, нашому випадку в електричне поле нашої шкіри і змістити його, Ми можемо це зробити, так як наша шкіра має електропровідність, а це говорить про те, що ми маємо в стані спокою заряджені частинки в шкірі, отже, маємо поле і електричний потенціал.

Електропровідність клітин обумовлена ​​наявністю них іонів і рухливих полярних молекул. Біологічна тканина складається з клітин і міжклітинної простору, заповненого речовиною – електролітом (міжклітинна рідина). Внутрішній вміст клітини відокремлено від міжклітинної простору мембраною. Тому залежить від частоти проходить струму і форми його коливань, чим вище коливання, тим більше прохідність. Клітинні мембрани створюють великий опір для струмів низької частоти (струми високої частоти зроблять опік, в косметології вони не використовуються), тому їх основна частина проходить по міжклітинних цілям. Амплітуда низькочастотних струмів пропорційна обсягу міжклітинної простору (наприклад, просвіту кровоносних судин) і концентрації електролітів в ньому, тобто чим більше щілину, тим більше рідини в стані пройти, а значить і корисних мікроелементів.

Під наноквантами мається на увазі вплив на шкіру дуже маленькою електричної складової, простими словами відбувається бомбардування шкіри частками постійної величини з певними інтервалами, завдяки чому ми міняємо електроскладову шкіри – відбувається електропорація, яка дає нам хороший осмос на поверхні шкіри, підсилює проникність дерми і дає хороший косметичний ефект.

Як відбувається електропорація: струми певної сили і частоти в епідермісі відкривають іонні канали та аква канали (середній діаметр 0,5 мм), які розташовані поруч. Білки-переносники таких каналів з’єднуються з молекулами певної речовини і переносять їх у внутрішні шари шкіри. Після припинення дії електричного поля іонні канали закриваються, і необхідна речовина залишається всередині шкіри.

Дана процедура особливо важлива тим людям, шкірним тканинам яких не вистачає гіалуронової кислоти.

Як нас знайти