Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Мезоніті (тредліфтинг)

Останнім часом у боротьбі зі змінами, які відбуваються у людей з віком, естетична медицина почала досягати відчутних результатів. Протягом декількох десятків років в косметології почали використовувати методи коректування м’яких тканин пацієнтів за допомогою спеціальних ниток, які фіксують шкіру в певній позиції, при цьому вони абсолютно непомітні. Законодавцями використання цього методу вважаються лікарі зі Східної Азії. У світі ця технологія відома під назвою тредліфтінг або мезоніті.

Технологія мезоніті абсолютно безпечна і високоефективна в косметології обличчя. Слово «мезо» означає те, що нитка фіксується на тонкій голці, а слово «ніті» – це закріплює матеріал.

Які основні переваги технології мезоніті?

  1. Сама процедура не є травматичною для шкіри обличчя, не потрібно робити розрізи, створюються тільки точкові отвори для входу голки. Після такої процедури не залишається шрамів.
  2. Відсутній реабілітаційний період.
  3. Мезоніті (тредліфтінг) проводиться без анестезії, як наслідок виключаються набряки, гематоми, і різного роду алергічні реакції.
  4. Реакція тканин на нитку практично відсутня, і при цьому немає впливу на мікроциркуляцію в тканині. Тканина трохи ущільнитися і протягом декількох років буде нести каркасну функцію.
  5. Сама процедура займає близько 30-40 хвилин.
  6. Матеріал ниток сумісний з тканинами шкіри.

Які є показання для використання мезоніті (тредліфтінг)?

  1. Деформація шкірного покриву обличчя (опускання країв брів, складки в області носа і губ, зморшки в області чола, складки в області вушних раковин).
  2. Зміни в шкірному покриві тіла (складки в області грудей, підборіддя, шиї, а також в’ялість на ягідницях, животі і т.д.).
  3. Усунення нерівності шкіри після ліпосакції.

Як відбувається процедура мезоніті?

За допомогою невеликої голки в потрібну область шкіри вставляються нитки. Завдяки тому, що нитки досить пружні забезпечується «пружинний» ефект шкірного покриву, регулювати який можна за допомогою вкладання додаткових ниток. У процесі тредліфтінга формується чіткі образи обличчя. Після самої процедури можливе невелике почервоніння, яке пройде самостійно протягом одного-двох тижнів. Ефект зберігається протягом декількох років.

 

Ціна на мезоніті:

Мезоніті 4 D (1 нитка) 65 євро
Мезоніті МоНо (1 нитка) 10 євро
Мезоніті ANCHOR (1 нитка) 70 євро

Проводить процедуру лікар дерматолог-косметолог-ін’єкціоніст вищої категорії стаж 14+ років, запис можна здійснити за телефоном +38067-773-50-88 або онлайн https://janvi.com.ua/ru.

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти