Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Лазерне лікування акне

Акне – це проблема не тільки підлітків, але і багатьох чоловіків і жінок. Деякі вважають за краще боротися із захворюванням локально, тобто позбавлятися від вугрової висипки або приховувати дефекти шкіри за допомогою косметичних засобів. Сучасна медицина готова допомогти вирішити цю проблему ефективно, за умови комплексного підходу в лікуванні.


Лазерне лікування акне є одним з найефективніших методів лікування, так як має бактерицидну дію, тобто вбиває бактерії, що викликають саме захворювання. Лазер впливає на причину захворювання. Метод лікування полягає в тому, що в процесі обробки запальних елементів шкіри лазерним променем відбувається руйнування бактерій. Таким чином відбувається стерилізація ділянок запалення, активація клітинного імунітету і поліпшення кровообігу.

Лазерне лікування акне в косметологічному центрі «Жанві» має свої переваги:

  • видалення судинних проявів
  • поліпшення кольору обличчя і видалення плям
  • підходить для всіх типів шкіри
  • не пов’язане з алергічними реакціями

Лазерне лікування акне можна поєднувати з іншими процедурами. Воно легко вписується в інші комплексні медичні та косметологічні рішення щодо позбавлення від прищів. Зокрема, процедуру можна поєднувати з омолоджують ін’єкціями, ультразвуковим пілінгом і іншими процедурами в салонах краси.

Як нас знайти