Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Фарбування брів фарбою та хною

Корекція та фарбування брів у ЖанвіПриродна краса й витонченість рис обличчя залежать від форми й кольору брів. Але навіть надзвичайно гарні брови потребують регулярного догляду й коригування. Досягти ідеалу можливо, якщо застосувати сучасні прийоми й техніки моделювання. Корекція та фарбування брів у Львові в косметологічному центрі “Жанві” допоможе досягти бажаного результату дуже швидко й за помірну ціну.

Етапи процедури корекції та фарбування брів в центрі “Жанві” у Львові

 1. Моделювання форми брів і створення образу. Майстер спілкується з клієнтом, дізнається про його вимоги й бажаний ефект від корекції. Пропонує форму брів, оптимальну для рис обличчя клієнта, погоджує майбутній колір.
 2. Дезінфекція та очищення брів, видалення зайвих волосинок, надання правильної форми. Процедура здійснюється із застосуванням спеціальних технік, які мінімізують болісні й неприємні відчуття.
 3. Фарбування брів у Львові виконується за допомогою хни або спеціальної гелевої фарби того кольору, який найбільш прийнятний для клієнта. Така фарба доволі стійка, гарно фарбує та здатна триматися без змивання до 3 місяців. Для більш привабливого вигляду після фарбування й захисту волосинок використовують процедуру ламінування.
  Навчання самостійному догляду за бровами до наступної корекції.

Уся процедура займає від 30 до 40 хвилин, а вигляд обличчя стає досконалим. Повторна корекція брів знадобиться лише за 2-3 тижні.

Ціни на фарбування брів у Львові

Процедура Вартість *
Корекція форми брів 70 грн.
Фарбування вій фарбою 130 грн.
Фарбування брів хною 150 грн.

* Вартість завжди уточнюйте у наших адміністраторів!

Правила догляду за бровами після корекції

Існує декілька основних правил, яких варто дотримуватися під час домашнього догляду за бровами після корекції:

 • Під час видалення макіяжу потрібно очищувати й брови. Для цього використати звичайний засіб для знімання макіяжу. Достатньо нанести декілька крапель на ватний тампон і протерти брови від перенісся до скронь. Так шкіра очиститься не лише від макіяжу, а й від поту та пилу.
 • Щоденне розчісування брів стимулює приплив крові й покращує ріст волосин. Достатньо присвятити цьому п’ять хвилин зранку й увечері, щоб мати досконалий вигляд.
 • Корисними будуть маски й масаж. Під час розчісування на щітку наноситься спеціальний косметичний засіб або рицинова олія, які підживлюють і зміцнюють волосинки. Процедуру достатньо виконувати раз на тиждень.

Приклади наших робіт “до” та “після” 

*результати не є однаковими для усіх клієнтів

Як вибрати форму брів залежно від типу обличчя

Вибрати ідеальну форму брів нескладно, якщо знати декілька секретів і вміло ними користуватися. Насамперед треба зважати на тип обличчя. Вирізняють декілька основних правил:

 • овальному обличчю більше пасують дугоподібні брови;
 • прямокутному – брови з незначним плавним вигином;
 • квадратному – прямі брови, які поступово звужуються;
 • кругле обличчя прикрасять брови, підняті вгору й дещо закруглені на кінцях;
 • для довгого й вузького обличчя оптимальні прямі й віддалені від перенісся брови.

Але вибирати форму брів найкраще залежно від їхнього природного стану. Кваліфікований майстер у кожному окремому випадку діє індивідуально. Не існує точних шаблонів, потрібно врахувати кожну дрібницю. Пошуки найкращого косметичного салону неодмінно приведуть до центру “Жанві”. Тут також надається послуга з фарбування брів у Львові, ціна якої вас приємно здивує. Також ми пропонуємо послугу мікроблейдінгу брів. Довготривалий ефект, досконалий і привабливий вигляд варті того, щоб звернутися до професіоналів.

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти