Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Lviv, Horodocka, 181 st. janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Фотоомолодження

Фотоомолодження – це найсучасніша й зручна технологія в косметології по корекції вікових змін шкіри. Справді гідна новинка в арсеналі сучасної жінки.

Процедура фотоомолодження дозволяє уникнути фактичного старіння шкіри. Фотоомолодження унікальна методика по швидкому й ефективному поліпшенню стану шкіри. Унікальність її в тім, що вдається задіяти й активізувати глибокі й поверхневі шари дерми одночасно, не порушуючи при цьому цілісності шкірного покриву, і домогтися яскраво виражених і стійких результатів.

Як показує практика після 3-4 процедури в жінок зменшуються (розгладжуються) носо-губні складки, глибокі зморшки на чолі, дрібні зморшки навколо очей і по всьому обличчі. Вікові пігментні плями, ластовиння, плями від засмаги стають практично непомітні й зливаються із загальним тоном шкіри. Звужуються, стягаються пори, сліди й шрами від акне й прищів.

Фотоомолодження стимулює вироблення колагену, тому після процедури тонус і пружність шкіри значно підвищуються.

Фотоомолодження – це:

  • загальна свіжість
  • рівний колір обличчя
  • звужені пори
  • вирівняні зморшки
  • тонізована, пружна шкіра
  • відсутність куперозу
  • значне поліпшення стану жирної шкіри з акне, прищами, герпесом.

Процедура фотоомолодження займає максимум півгодини, не вимагає ніякого періоду реабілітації (можна відразу користуватися декоративною косметикою), проводиться курсом 2-5 процедур з періодичністю 4-6 тижнів, а результат зберігається протягом 2-3 років. Потім, якщо необхідно, можна провести невеликий підтримуючий курс.

Ще одна перевага фотоомолодження – вікові обмеження для неї відсутні. Удатися до цього методу можна в 18-19 років, щоб позбудтися, наприклад, від ластовиння. В 25-27 років фотоомолодження дозволить підтримати необхідний рівень коллагену, скоротити пори, видалити дрібні судини. Старіючій шкірі допоможе повернути свіжість і молодість.

Промінь світла впливає на розширені судини, вони спадають, і шкіра набуває природний колір. При видаленні пігментних плям мішенню для променя є меланін. Він поглинає світло, структура його міняється, і пігментна пляма спочатку темніє, а потім зникає.

При процедурі фотоомолодження, а також лікуванні вугрів і реабілітації шкіри після шліфування світловий промінь прогріває певні шари шкіри, у результаті чого активізується синтез колагенових волокон, вона стає більш пружною, рівною, підтягнутою, звужуються пори.

Як нас знайти