Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Фотоомолодження

Фотоомолодження – це одна з найсучасніших та найзручніших технологій корекції вікових змін шкіри. Ця процедура дозволяє якомога довше уникати неприємних наслідків природного старіння шкіри, швидко й ефективно покращує її вигляд і загальний стан.

Унікальність методу фотоомолодження полягає в тому, що за допомогою впливу високочастотних імпульсів світла вдається активізувати поверхневі й глибокі шари дерми одночасно, не порушуючи при цьому цілісності шкірного покриву, і домогтися яскраво виражених, стійких результатів.

Як показує практика, після 3-4 процедури в жінок зменшуються (розгладжуються) носогубні складки, глибокі зморшки на чолі, дрібні зморшки навколо очей та по всьому обличчі. Вікові пігментні плями, ластовиння, плями від засмаги стають практично непомітні й зливаються із загальним тоном шкіри. Звужуються, стягуються пори, сліди й шрами від акне й прищів.

Фотоомолодження стимулює вироблення колагену, тому після процедури тонус і пружність шкіри значно підвищуються.

Переваги та результати проведення курсу процедур по фотоомолодженні:

  • загальна свіжість;
  • рівний колір обличчя;
  • звужені пори;
  • розгладжені зморшки;
  • тонізована, пружна шкіра;
  • відсутність куперозу;
  • значне поліпшення стану жирної шкіри з акне, прищами, герпесом.
Ціни на процедури фотоомолодження у Львові
Ділянка застосування Ціна, грн
Шия + декольте 1000
Обличчя 1000
Обличчя + шия + декольте 1500

Особливості проведення процедури фотоомолодження у Львові

Процедура фотоомолодження займає максимум півгодини, не вимагає ніякого періоду реабілітації (можна відразу користуватися декоративною косметикою), проводиться курсом 2-5 процедур з періодичністю 4-6 тижнів, а результат зберігається протягом 2-3 років. Потім, якщо необхідно, можна провести невеликий підтримуючий курс.

Ще одна перевага фотоомолодження – вікові обмеження для неї відсутні. Вдатися до цього методу можна в 18-19 років, щоб позбутися, наприклад, ластовиння (веснушок). У 25-27 років фотоомолодження дозволить підтримати необхідний рівень колагену, звузити пори, видалити дрібні судини. Зрілій шкірі процедура допоможе повернути свіжість і молодість.

Промінь світла впливає на розширені судини, вони спадають, і шкіра набуває природний колір. При видаленні пігментних плям мішенню для променя є меланін. Він поглинає світло, структура його міняється, і пігментна пляма спочатку темніє, а потім зникає.

При процедурі фотоомолодження, а також лікуванні вугрів і реабілітації шкіри після шліфування світловий промінь прогріває певні шари шкіри, у результаті чого активізується синтез колагенових волокон, вона стає більш пружною, рівною, підтягнутою, звужуються пори.

Записатися на процедуру фотоомолодження у Львові запрошуємо у косметологічний центр “Жанві”. Телефонуйте у робочі дні:

Львів, вул. Личаківська, 39 – +38 (091) 481-97-45

Львів, вул. Городоцька, 181 – +38 (091) 481-98-34 

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти