Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Видалення бородавок

Як відомо, бородавки є новоутвореннями, які раптово можуть з’явитися на шкірі людини, тим самим, доставляючи їй неприємні відчуття. В основному, з’являються подібні проблемні ділянки на шкірі внаслідок проникнення певних вірусних бактерій в епітелій. За зовнішнім виглядом, бородавка нагадує невеликий горбок, який з’являється на людській шкірі.

Так як подібні новоутворення на шкірі можуть доставляти неприємні відчуття людині, включаючи пітливість рук, ніг, обличчя – боротися з ними потрібно дієвими способами. Сьогодні відомо 2 основні методи, завдяки яким бородавки зникають назавжди. Йдеться про лазерне та рідко-азотне видалення бородавок.

Якщо вас цікавить видалення бородавок у Львові, звертайтесь за допомогою в нашу косметологічну студію. У нас можна пройти процедуру лазерного видалення бородавок. Даний метод операційного видалення наростів на шкірі має безліч переваг, серед яких:

  • відсутність післяопераційного рубця на шкірі, рана заживає протягом 2-3 днів;
  • відчуття мінімального дискомфорту під час проведення процедури;
  • відсутність особливого догляду за раною в післяопераційний період;
  • абсолютне заживання ураженого місця протягом 2-3 днів з моменту проведення операції.

За допомогою лазерного видалення новоутворень на шкірі блокуються мікроскопічні судини, тому така процедура не викликає крововиливи і є абсолютно безпечною і безболісною. Також варто відзначити неможливість утворення рецидиву наросту, видаленого за допомогою лазера. Крім цього, видалена тканина може зберігати всі життєво необхідні здібності, тому її можна направити на гістологічний аналіз.

Видалення бородавок у Львові може проводитися за допомогою рідкого азоту. Таку процедуру можна також замовити в нашому косметологічному центрі. За допомогою даного методу шкідливі нарости на шкіри можуть бути видалені вже після пари процедур. Якщо мова йде про бородавки невеликого розміру, для їх видалення вистачить однієї процедури, якщо ж наростання великого розміру – доведеться пройти подібну процедуру, мінімум 2 рази. Даний вид позбавлення від бородавок також є повністю безболісним і не представляє небезпеки для здоров’я людини.

Як нас знайти