Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Кріодиструкція бородавок

Як відомо, бородавки є новоутвореннями, які раптово можуть з’явитися на шкірі людини, тим самим, доставляючи їй неприємні відчуття. В основному, з’являються подібні проблемні ділянки на шкірі внаслідок проникнення певних вірусних бактерій в епітелій. За зовнішнім виглядом, бородавка нагадує невеликий горбок, який з’являється на людській шкірі.

Так як подібні новоутворення на шкірі можуть доставляти неприємні відчуття людині, включаючи пітливість рук, ніг, обличчя – боротися з ними потрібно дієвими способами. Сьогодні відомо 2 основні методи, завдяки яким бородавки зникають назавжди. Йдеться про лазерне та рідко-азотне видалення бородавок.

Видалення бородавок у Львові може проводитися за допомогою рідкого азоту. Таку процедуру можна також замовити в нашому косметологічному центрі. За допомогою даного методу шкідливі нарости на шкіри можуть бути видалені вже після пари процедур. Якщо мова йде про бородавки невеликого розміру, для їх видалення вистачить однієї процедури, якщо ж наростання великого розміру – доведеться пройти подібну процедуру, мінімум 3 рази. Ми видаляємо бородавки шляхом кріодиструкції як дорослим так і дітям за допомогою сучасного американського обладнання Cryoalfa, яке вважається самим ефективним на сьогоднішній день.

Даний вид позбавлення від бородавок також є повністю безболісним і не представляє небезпеки для здоров’я людини.

Як нас знайти