Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Кріодеструкція бородавок

Бородавки – досить поширене захворювання шкіри, що супроводжується виникненням новоутворень на різних ділянках тіла, які з’являються внаслідок ураження вірусом папіломи людини, незалежно від її віку і стану організму. За зовнішнім виглядом бородавка нагадує невеликий горбок і приносить естетичний та фізичний дискомфорт.  Дані новоутворення можуть спричиняти неприємні відчуття – такі як пітливість рук, ніг, обличчя, тому боротися з ними потрібно дієвими способами. Сьогодні відомо 2 основні методи, завдяки яким бородавки зникають назавжди: лазерне та рідко-азотне видалення бородавок.

Видалення бородавок у Львові рідким азотом або кріодеструкція за потреби може бути здійснена для Вас у нашому косметологічному центрі “Жанві”. Ціна за видалення 1 штуки – 130 грн.

Особливості технології кріодеструкції бородавок

Більшість шкідливих наростків будуть видалені уже після першої процедури! Якщо ж бородавки великого розміру або їх наростання займає значну ділянку шкіри, то доведеться пройти кілька процедур, точну кількість яких призначить лікар косметолог-дерматолог.

Відзначимо, що кріодеструкція бородавок – метод дійсно ефективний і цілком безпечний. У місцях видалення після заживання шкіри не залишається практично ніяких слідів.

У косметологічному центрі “Жанві” у Львові видалення бородавок ми проводимо як дорослим, так і дітям, за допомогою сучасного американського обладнання “Cryoalfa”, яке дає можливість проводити процедуру швидко і безболісно.

Перевага кріодеструкції з “Cryoalfa” в тому, що це єдиний спосіб видалення, який підвищує протипухлинний, противірусний, антимікробний, протигрибковий імунітет. Тканина цим методом не видаляється, а руйнується холодом. Залишаючись на місці в своєму зруйнованому стані, вона несе в собі основні характеристики етіологічних чинників патологічного процесу, стаючи антигеном, викликає вироблення антитіл проти того патогена, який викликав захворювання. Активізується фагоцитоз, спрямований проти подібних патологічних елементів у всьому організмі, що були піддані кріодеструкції.

Газ із картриджа виходить під тиском 55 бар, тому кріохвиля йде вглиб шкіри, не збільшуючи небажане пошкодження тканин навколо бородавки. За 4-5 секунд глибина заморожування досягає приблизно 1 мм, протягом приблизно 10-12 сек. глибина заморожування досягає максимуму у 3 мм. Постійна температура азоту – 89°С (рідкий N2O).

Застереження – людям, які мають алергію на холод, потрібно обирати інший метод видалення бородавок.

Записуйтесь у косметологічний центр “Жанві” на кріодеструкцію бородавок у Львові в робочі дні:

Відділення “Жанві” на вул. Личаківській, 39 – +38 (091) 481-97-45

Відділення “Жанві” на вул. Городоцькій, 181 – +38 (091) 481-98-34

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти