Lviv, Lychakivska, 39 st. janvicosmetics@gmail.com
Lviv, Horodocka, 181 st. janvigorodotska@gmail.com
Ліцензія Серія
Image Alt

Видалення папілом

Видалення папілом у Львові стало користуватися великим попитом останнім часом. Це пов’язано з тим, що все більша кількість людей страждають від появи недоброякісних новоутворень на шкірі, з якими важко боротися самостійно. Папілома – це новоутворення шкірне, яке має вигляд невеликого наросту довгастої форми. Папілома може бути забарвленою в тілесний або коричневий кольори. Розмір подібного новоутворення на шкірі може досягати декількох сантиметрів в діаметрі.

Причини появи папілом

Подібні новоутворення на шкірі з’являються внаслідок кількох причин. Найпопулярнішими причинами виникнення папілом, вважаються:

  • регулярне фізичне перевантаження;
  • наявність зайвої ваги;
  • стресові ситуації;
  • ослаблена імунна система;
  • зловживання алкогольними напоями;
  • хронічні захворювання сечостатевої або харчової системи.

Як правило, для здоров’я людини подібні нарости абсолютно безпечні, але з естетичної або косметичної точки зору – вони є певною проблемою. Особливо страшні папіломи, які з’являються в шийній області, адже за них може чіплятися ланцюжок, тим самим провокуючи поширення подібних новоутворень на інші ділянки тіла. Також, папіломи на шиї можуть доставляти хворобливі відчуття людині, з такими новоутвореннями на шкірі варто боротися в першу чергу.

Ефективний засіб від папілом

Найоптимальнішим методом боротьби з такими наростами на шкірі – виступає лазерне виведення папілом. Якщо ви вирішили пройти видалення папілом у Львові, можете сміливо звертатися в наш косметологічний центр. Ми практикуємо тільки безболісні і безпечні для здоров’я пацієнта методи позбавлення від шкірних наростів. Ніяких припікань хімічною кислотою або хірургічне видалення. Ми практикуємо тільки нешкідливі для шкіри методи з її очищення від наростів.

Лазерне видалення шкірних наростів є абсолютно безпечним методом. За допомогою лазерної деструкції вдається прибрати всі сліди шкірного новоутворення і не травмувати найближчі до нього ділянки шкіри. На місці папіломи після лазерної деструкції, залишається лише невелика ранка, яка заживає протягом 2-3 днів. Сама процедура по видаленню папілом за допомогою лазера триває близько 4-5 хвилин.