Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Оздоровчий масаж спини у Львові

Лікувальний оздоровчий масаж спини у Львові – ефективний засіб від багатьох недуг, більшість із яких є результатом малорухомого способу життя. Болі у спині, за винятком серйозних патологій, найчастіше спричинені хронічним спазмом глибоких структур м’язового корсету хребта. Це відбувається, коли постійно навантажуються одні й ті самі м’язи, як при роботі за комп’ютером чи керуванні авто, та відсутні фізичні навантаження.

Оздоровчий масаж спини у Львові, Жанві

Спеціалісти центру “Жанві” проводять оздоровчий масаж спини у Львові, дія якого спрямована на усунення спазмів м’язів шиї, попереку, рук – частин тіла, які найбільше страждають від щоденного перенавантаження. Масаж допомагає впоратися з болем, відновити кровоток у м’язах, зняти судоми. Оздоровчий масаж чудово відновлює сили та розслаблює. Під час процедури використовуються елементи лікувальної фізкультури та такі види масажу:

  • загальний оздоровчий;
  • сегментарний;
  • точковий.

Тривалість та вартість процедури оздоровчого масажу спини в “Жанві” у Львові

Тривалість процедури – 40 хвилин. Цього часу достатньо, щоб приділити увагу кожній ділянці спини. Вартість оздоровчого масажу спини у Львові у нашому центрі становить 300 грн за сеанс. Для досягнення максимального ефекту бажано пройти курс масажів із 5-12 сеансів. Кількість процедур залежить від стану спини та індивідуально призначається лікарем. Курс масажу усуне спазми м’язів, відновить їх еластичність, збільшить чутливість нервових закінчень, покращить кровообіг спини та хребта, поліпшить поставу.
Оптимальна частота сеансів курсу оздоровчого масажу – щодня або через день. Проте графік може корегуватись з огляду на індивідуальні потреби і можливості кожного клієнта.

Ниже в таблиці представлені ціни на видалення бородавок в косметологічному центрі “Жанві”, який знаходиться у Львове.

Назва процедури Вартість *
Ціни на масаж спини у Львові
Масаж комірцевої зони та спини (30 хв) 250
5 процедур 1150
10 процедур 2000

* Вартість процедур завжди уточнюйте у нашого адміністратора!

Оздоровчий масаж спини у “Жанві”

*результати не є однаковими для усіх клієнтів

Показання та протипоказання процедури оздоровчого масажу спини

Оздоровчий масаж спини у Львові спини застосовується як для лікування різних патологій спини (сколіозу, остеохондрозу), так і для профілактики. Для здорових людей масаж рекомендується в якості профілактики захворювань хребта та суглобів, для поліпшення загального самопочуття та працездатності, для зміцнення імунітету. Оздоровчий масаж призначають:

  • офісним працівникам;
  • спортсменам;
  • школярам у період росту та формування постави;
  • водіям;
  • людям із зайвою вагою.

Оздоровчий масаж підходить майже усім, за винятком онкологічних хворих (не допускається стимуляція кровообігу) та пацієнтів зі шкірними патологіями (дерматити, фолікуліти тощо).

Записуйтесь на масаж спини в “Жанві”, до майстра Мирослави, щоб бути стрункими та здоровими, прямо зараз, перейшовши по наступній ссилці:

https://n421383.yclients.com/company:242203?gcid=49142404.1589839540&sdkudid=TSp1J0XqirdzygpzCewHBafmqYUysJvFxXOIQGrG&o=m1281471#1

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти