Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Лазерне видалення папілом

Як відомо, папілома є новоутворенням на шкірі, яке має вигляд довгастого наросту з м’якою структурою. Як правило, подібні нарости мають тілесний колір, в рідкісних випадках вони можуть бути забарвлені в коричневий відтінок. Одним з основних методів боротьби з подібними новоутвореннями на шкірі виступає лазерне видалення папілом.

Основні характеристики лазерного видалення папілом

Оскільки папіломи несуть для здоров’я людини досить багато небезпек, з ними потрібно боротися якомога швидше. За допомогою лазерної чистки шкіри вдається повністю позбутися від даних новоутворень. Основним місцем дислокації папілом виступає шия, саме з цієї причини, видалення папілом за допомогою лазера буде оптимальним варіантом в плані безпеки.

Якщо ви вирішили пройти через лазерне видалення папілом, можете сміливо звертатися в наш косметологічний центр. Дана процедура є абсолютно безпечною для здоров’я людини. Уже через 3-5 днів з моменту операції, ви забудете про втому і подразнення шиї, адже нашийним ланцюжком можна постійно натирати папіломи, це буде створювати неприємне відчуття і дискомфорт. Більше не буде ніяких стресів.

Приклади наших робіт “до” та “після”

*результати не є однаковими для усіх клієнтів

Як нас знайти