Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Масаж у Львові

Масаж – мистецтво відновлення організму, лікування і профілактики різних захворювань. Він допомагає зміцнити тканини, поліпшити кровообіг та відтік лімфи, розслабляє м’язи, нормалізує психоемоційні сфери. На сьогоднішній день є багато типів процедури, які допомагають поліпшити стан пацієнта. Масаж у Львові якісно роблять у нашому косметологічному центрі «Жанві» за помірну ціну.

Антицелюлітний масаж у Львові

Масаж спини у ЛьвовіПроцедура, що призначена для зменшення проявів целюліту, називається – антицелюлітний масаж, який сприяє корекції фігури та зниженню ваги. Тривалість сеансу 60 хвилин. Лікарі масажу у Львові використовують дуже сильні та тверді техніки, які є досить болісними. Процедура найбільш впливає на підшкірно-жирову клітковину, виконується локально, у зонах з вираженим проявами. Спрямовується на максимальне посилення кровообігу в зонах, оскільки головне у лікуванні целюліту є відновлення мікроциркуляції. В косметологічному центрі «Жанві» роблять антицелюлітний масаж найкраще у Львові.

Масаж класичний, загальний

Це найбільш ефективний метод лікування та профілактики різних видів захворювань. Процедура відновлює силу стомлених м’язів, зміцнює суглобово-зв’язковий апарат та зміцнює здоров’я. Класичне розтирання – оздоровлююча процедура, що знімає утому, відновлює працездатність і створює гарний настрій. Лікарі класичного масажу у Львові проводять сеанс розслаблення усього тіла, та розігрів м’язів з інтенсивним розминанням.

Наші спеціалісти

Відгуки про масаж в косметологічному центрі «Жанві»

Screenshot_1
Screenshot_2
Screenshot_3
Відгук 1
Відгук 2
Відгук 3

Оздоровчий масаж спини

Тривалість сеансу 40 хв. Процедура знімає напругу та болі в спині, також нормалізує обмінні процеси. Лікування спини ефективна як оздоровча, антистресова і зміцнювальна процедура.

Масаж відновлювальний у Львові

Містить у собі елементи загального оздоровчого, сегментарного, крапкового розминання, лікувальної фізкультури, ручне розтягання м’язів і зв’язок для відновлення нормальної рухливості суглобів. Підбір елементів програми здійснює фахівець із відбудовної медицини індивідуально.

В косметологічному салоні «Жанві» (Львів) справжні лікарі роблять різні масажі, які спрямовані на покращення вашого самопочуття, лікування та розслаблення проблемних зон.

Ціни на масаж у косметологічному центрі «Жанві» 
Стоунтерапія (60 хв) 550 грн
Загальний масаж (60 хв) 420 грн
5 процедур 1900 грн
10 процедур 3700 грн
Масаж комірцевої зони та спини (25 хв) 380 грн
5 процедур 1700 грн
10 процедур 3000 грн
Масаж комірцевої зони та спини (45 хв) 400 грн
5 процедур 1800 грн
10 процедур 3300 грн
Антицелюлітний масаж (60 хв) 450 грн
5 процедур 2000 грн
10 процедур 3700 грн
Лімфодренажний масаж 400 грн
Спортивний масаж (40 хв) 580 грн
Антистрес-масаж (60 хв) 400 грн
Масаж голови (25 хв) 200 грн
Масаж ніг (35 хв) 200 грн

*результати не є однаковими для усіх клієнтів

Як нас знайти