Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Масаж у Львові

Масаж – мистецтво відновлення організму, лікування і профілактики різних захворювань. Він допомагає зміцнити тканини, поліпшити кровообіг та відтік лімфи, розслабляє м’язи, нормалізує психоемоційні сфери. На сьогоднішній день є багато типів процедури, які допомагають поліпшити стан пацієнта. Масаж у Львові якісно роблять у нашому косметологічному центрі “Жанві” за помірну ціну. Залишається тільки обрати, який вид масажу найкраще підійде саме Вам.

Антицелюлітний масаж у Львові

Масаж спини у ЛьвовіПроцедура, що призначена для зменшення проявів целюліту, називається антицелюлітним масажем, і сприяє корекції фігури та зниженню ваги. Тривалість сеансу – 60 хвилин. Лікарі-масажисти використовують як легкі, так і дуже сильні та тверді техніки, які інколи є досить болісними, але дієвими. Процедура найбільше впливає на підшкірно-жирову клітковину, виконується локально, у зонах з вираженими проявами. Дія спрямовується на максимальне посилення кровообігу в проблемних зонах, оскільки головне у лікуванні целюліту є відновлення мікроциркуляції. Записатись на антицелюлітний масаж у Львові можна до нас в косметологічному центрі “Жанві”. Тут його роблять кваліфіковані масажисти зі значним практичним досвідом.

Масаж класичний, загальний

Це найбільш ефективний метод лікування та профілактики різних видів захворювань. Процедура відновлює силу стомлених м’язів, зміцнює суглобово-зв’язковий апарат та зміцнює здоров’я. Класичне розтирання – оздоровлююча процедура, що знімає втому, відновлює працездатність і створює гарний настрій. Лікарі класичного масажу у Львові проводять сеанс розслаблення усього тіла, та розігрів м’язів з інтенсивним розминанням.

Наші спеціалісти

 

Оздоровчий масаж спини

Тривалість сеансу – 40 хв. Процедура знімає напругу та болі в спині, також нормалізує обмінні процеси. Оздоровчий масаж спини у Львові потрібен багатьом пацієнтам, оскільки є також чудовою антистресовою та профілактичною процедурою, яка допомагає зміцнювати імунітет.

Відгуки про масаж в косметологічному центрі “Жанві”

Screenshot_1
Screenshot_2
Screenshot_3
Відгук 1
Відгук 2
Відгук 3

Масаж відновлювальний у Львові

Містить у собі елементи загального оздоровчого, сегментарного, крапкового розминання, лікувальної фізкультури, ручне розтягання м’язів і зв’язок для відновлення нормальної рухливості суглобів. Підбір елементів програми здійснює фахівець із відбудовної медицини індивідуально.

В косметологічному салоні “Жанві” (Львів) справжні лікарі роблять різні види масажів, які спрямовані на покращення Вашого самопочуття, лікування та розслаблення проблемних зон.

Ціни на масаж у косметологічному центрі “Жанві” 
Загальний масаж (60 хв) 450 грн
5 процедур 2100 грн (420грн)
10 процедур 4000 грн (400грн)
Масаж комірцевої зони та спини (30 хв) 250 грн
5 процедур 1150 грн
10 процедур 2000 грн
Антицелюлітний масаж (60 хв) 450 грн
5 процедур 2000 грн
10 процедур 3700 грн
Лімфодренажний масаж 400 грн
Спортивний масаж (40 хв) 580 грн
Антистрес-масаж (60 хв) 400 грн
Масаж голови (25 хв) 200 грн
Масаж ніг (35 хв) 200 грн

*результати не є однаковими для усіх клієнтів

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти