Lviv, Lychakivska, 39 st. janvicosmetics@gmail.com
Lviv, Horodocka, 181 st. janvigorodotska@gmail.com
Ліцензія Серія
Image Alt

Масаж

Антицелюлітний та інші види масажу

Масаж – мистецтво відновлення організму, лікування і профілактики різних захворювань. Масаж у Львові допомагає зміцнити тканини, поліпшити кровообіг та відтік лімфи, розслабляє м’язи, нормалізує психоемоційні сфери. На сьогоднішній день є багато типів процедури, які допомагають поліпшити стан пацієнта. Масаж у Львові якісно роблять у нашому косметологічному центрі “Жанві” за помірну ціну.

Антицелюлітний масаж

Процедура, що призначена для зменшення проявів цилюліту, називається – антицелюлітний масаж, який сприяє корекції фігури та зниженню ваги. Тривалість сеансу 60 хвилин. Лікарі масажу у Львові використовують дуже сильні та тверді техніки, які є досить болісними. Процедура найбільш впливає на підшкірно-жирову клітковину, виконується локально, у зонах з вираженим проявами. Спрямовується на максимальне посилення кровообігу в зонах, оскільки головне у лікуванні целюліту є відновлення мікроциркуляції. В косметологічному центрі “Жанві” роблять антицелюлітний масаж найкраще у Львові.

Масаж класичний, загальний

Це найбільш ефективний метод лікування та профілактики різних видів захворювань. Процедура відновлює силу стомлених м’язів, зміцнює суглобово-зв’язковий апарат та зміцнює здоров’я. Класичне розтирання – оздоровлююча процедура, що знімає утому, відновлює працездатність і створює гарний настрій. Лікарі класичного масажу у Львові проводять сеанс розслаблення усього тіла, та розігрів м’язів з інтенсивним розминанням.

Оздоровчий масаж спини

Тривалість сеансу 40 хв. Процедура знімає напруг та болі в спині, також нормалізує обмінні процеси. Лікування спини ефективна як оздоровча, антистресова і зміцнювальна процедура.

Масаж відновлювальний у Львові

Містить у собі елементи загального оздоровчого, сегментарного, крапкового розминання, лікувальної фізкультури, ручне розтягання м’язів і зв’язувань для відновлення нормальної рухливості суглобів. Підбір елементів програми здійснює фахівець із відбудовної медицини індивідуально.

В косметологічному салоні “Жанві (Львів) справжні лікарі роблять різні масажі, які спрямовані на покращення вашого самопочуття, лікування та розслаблення проблемних зон.