Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Пірсінг

Пірсинг пупкаПірсинг – прокол шкірного покриву або м’яких тканин (залежно від місця) і установка в каналах проколу прикраси. Процедура пірсингу у Львові, у нашому косметологічному центрі, здійснюється одноразовою стерильною голкою й за бажанням клієнта безболісно (з анестезією).

  • Пірсинг носа посідає друге місце по популярності. При проколі носа найбільш популярне затягання сережки в крило. Сережка в ніздрях – це невеликий гвіздок, що зовні виглядає як маленький камінчик або кулька, а усередині уздовж стінки ніздрі перебуває гачок.
  • Пірсинг губи. При проколі губи прокол робиться збоку або по центрі. Косметологом вставляється кільце або лабрет (гвоздик із плоскою підставкою на одному кінці й кулькою або пікою на іншому), що повинен бути з біопласта, щоб не руйнувати зубну емаль.
  • Пірсинг брови. Брова проколюється від середини до кінчика брови (скронева частина). Уставляється мікробанан ( штанга із двома кульками на кінцях). Дуже примхливий прокол, що вимагає дбайливого догляду.
  • Язик. Останнім часом у Львові, особливо в молоді став модним пірсинг язика. В язик вертикально ставиться спеціальна штанга із двома насадками-кульками на кінцях, що розміщаються по обох сторонах язика. В основному ці насадки робляться із пластику, що не травмує порожнину рота. Ранка язика гоїться дуже швидко, десь протягом трьох днів. Оскільки спочатку язик розбухає, то при проколюванні завбачливо ставлять довгу штангу, що згодом міняється на меншу.
  • Прокол вух. Прокол мочки – один з ліберальних проявів пірсингу. Вухо проколюється у всіх можливих місцях.
  • Пупок. Пірсинг пупка (Львів). Цим проколом можна витончено прикрасити ваш живіт. Асортимент прикрас у пупок дуже різноманітний. Але при первинному проколі рекомендується вставляти звичайний банан.

Звертаєм увагу, що пірсинг пупка дивиться гарно тільки на плоских, підтягнутих животах.

Наші пацієнти можуть бути впевнені: вони отримають послуги пірсингу у Львові за світовими стандартами косметології, адже наші фахівці поєднують у своїй роботі високий професіоналізм, знання новітніх методів пірсингу та індивідуальний підхід до пацієнта.

Приклади наших робіт “до” та “після”

*результати не є однаковими для усіх клієнтів

Ціни на пірсинг у Львові від косметології “Жанві”

Назва процедури Вартість*
Пірсинг
Прокол одного вуха пістолетом 200
Прокол вуха інструментом (одне вухо) 250
Проколювання вушок пістолетом 400
Прокол хряща пістолетом 250
Прокол козелка 400
Пірсинг індастріал 500
Прокол крила носу пістолетом 250
Прокол крила носу інструментом 400
Прокол носової перегородки 400
Прокол язика 400
Прокол вуздечки 400
Прокол губи 400
Прокол щоки 400
Прокол брови 400
Прокол пупка 400
Заміна сережка 150

*Вартість процедур завжди уточнюйте у нашого адміністратора!

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти