Lviv, Lychakivska, 39 st. janvicosmetics@gmail.com
Lviv, Horodocka, 181 st. janvigorodotska@gmail.com
Ліцензія Серія
Image Alt

Кавітація

У наш час велика частина людей так чи інакше незадоволена своїм тілом. Якщо ви навіть і не страждаєте ожирінням, але деякі ділянки тіла з надмірним відкладенням у вас є, то почуття невдоволення цим фактом скоріше за все вам знайоме.

На сьогоднішній день існує тільки два основних способи позбавлення від зайвого жиру – це руйнування і механічне видалення проблемних жирових тканин. Але процедура механічного видалення (ліпосакція) має свої протипоказання і побічні ефекти.

Ми раді запропонувати вам новий, ефективний і безпечний метод лікування целюліту у Львові – кавітацію. Кавітація – це ефективна методика в косметології, за допомогою якої здійснюється вплив низькочастотними ультразвуковими хвилями на проблемні жирові зони, що викликає в них ефект утворення мікробульбашок. В процесі процедури бульбашки збільшуються в розмірах, розм’якшують резервуар, в якому зберігається жир, і руйнують мембрану адипоцита – клітини, що зберігає жир. Потім у цьому місці відкладення жиру буде уже неможливим.

Наші фахівці підберуть параметри випромінювання для впливу тільки на жирові клітини, з огляду на ваші параметри. У процесі прийняття процедур ви не будете відчувати болю, фахівець буде обробляти необхідну зону спеціальною маніпулою приладу.

В середньому процедура ультразвукової кавітації триває 60 хвилин. Курс кавітації складається з 3-4 сеансів з проміжками в 10 днів. У разі необхідності проводяться підтримуючі процедури кожні 6 місяців.


Який ефект кавітації?

Уже після проходження перших процедур кількість відкладень жиру в проблемній зоні зменшиться на 2-5 сантиметрів. З кожним наступним сеансом ефект буде тільки посилюватися. Додаткові бонуси від процедур кавітації – це поліпшення кровообігу, стимуляція фібропластів, що сприяє поліпшення еластичності шкіри, запобігаючи її в’ялості та обвисанню.

Кавітація (УЗД-ліпосакція) – це один з небагатьох способів впливати на жировий шар, який фактично можна співставити з хірургічною ліпосакцією. Курс кавітації нагадує операційну ліпосакцію, а так як жирові клітини перестають розмножуватися, то жирова ділянка зникає раз і назавжди найбезпечнішим способом.

Пацієнт після процедур втрачає як обсяг, так і вагу. Але жирова маса має невисоку щільність, тому втрату обсягу пацієнт помітить в першу чергу.

Що дасть кавітація у Львові в косметологічному центрі “Жанві”:

  • естетичний ефект;
  • відсутність травматизму та реабілітаційного періоду;
  • ефективність, результат зберігається роками;
  • відсутність провалів шкіри, горбистості, синців та больових відчуттів.

Також слід пам’ятати про протипоказання:

  • вагітність;
  • остеопороз;
  • наявність цукрової хвороби;
  • онкозахворювання.

Кавітація в косметологічному центрі “Жанві”

*результати не є однаковими для усіх клієнтів