Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Мезотерапія

Мезотерапія – сучасна високоефективна ін’єкційна методика, що допоможе побороти ознаки старіння, налагодити роботу підшкірних залоз, покращити стан волосся, вилікувати акне та повернути шкірі пружність. Мезотерапія у Львові в косметологічному центрі “Жанві” проводиться досвідченими косметологами, що мають медичну освіту і застосовують лише перевірені сертифіковані препарати.

Препарати для мезотерапії підбираються індивідуально під кожного пацієнта, що допомагає отримати максимальний ефект для конкретної людини. Тому перед процедурою обов’язковий огляд лікаря-косметолога, який допоможе визначити основні проблеми та необхідну кількість і склад препарату. Після цього лікар створює потрібний коктейль з вітамінів, мінералів і активних речовин. Завдяки такому підходу мезотерапія буде мати тривалий і стійкий ефект, зникнуть не лише симптоми, але й причини проблем шкіри.

Основні показання до мезотерапії:

  • в’ялість та тьмяний колір шкіри;
  • ознаки фотостаріння;
  • проблемна шкіра, акне та постакне;
  • дрібні зморшки;
  • купероз;
  • рубці, шрами, пігментні плями – будь-які дефекти, яких хочеться позбутися;
  • темні кола під очима;
  • целюліт та ін.

Залежно від побажань і потреб пацієнта мезотерапія може проводитися для різних ділянок тіла – обличчя, волосистої частини голови, тіла в цілому.

Як відбувається мезотерапія у Львові в центрі “Жанві”

Під час мезотерапії у Львові пацієнт розташовується на кушетці. Після очищення шкіри на ділянці введення лікар починає вводити препарат спеціальним обладнанням. Для проведення ін’єкцій використовується мезоінжектор останнього покоління “PІSTOR-4”, що дозволяє робити ін’єкції у швидкому темпі, безболісно, на задану глибину, забезпечуючи рівномірність депонування і розподілу речовин, що вводяться.

Назва процедури Ціна
Мезотерапія (1 зона) 1200 грн.
Фракційна мікроголкова мезотерапія 1300 грн.
Мезотерапія ферментними препаратами 1200-2400-3000 грн.
Meso-Genesis 1350 грн.
Безін’єкційна мезотерапія 500 грн.

Мезотерапія обличчя у Львові часто проводиться у нашому косметологічному центрі “Жанві”, так як вона активно й успішно сприяє ревіталізації (від лат. “re” – відновлення, “vita” – життя) шкіри обличчя. Вже після декількох сеансів  досягається ефект “мінус 5 років”, шкіра значно омолоджується. Інтенсивний курс – 3-4 процедури, перерва між якими має складати 8-10 днів.

Мезотерапія тіла активно використовується для лікування целюліту й ожиріння. Тривалість курсу лікування цих проблем даним методом підбирається косметологом індивідуально.

Як часто можна проходити курс мезотерапії протягом року може визначити тільки лікар-косметолог.

Цікаве про мезотерапію

Народилася мезотерапія у Франції, основоположником методу став французький лікар Мішель Пістор, який спочатку розробляв ліки проти бронхіальної астми. Також саме він визначив головний девіз цього методу: “Peu, rarement au bon endroit” – “Рідко, мало і в потрібне місце”. Як відомо, при звичайних уколах чи прийомі таблеток ліки діють на весь організм, і до потрібного місця доходить тільки невелика його частина. Пістор же вперше вивів оптимальну формулу локального застосування препаратів для їх ефективної дії саме на потрібну ділянку тіла.

Фото пацієнтів до та після 

*результати не є однаковими для усіх пацієнтів.

Записуйтесь на консультацію косметолога щодо проведення мезотерапії у наш центр за допомогою форм запису на сайті або телефонуйте:

Будьте завжди привабливими та красивими разом з центром “Жанві”!

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти