Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Татуаж брів, очей, губ

Як відомо, татуаж є усередненою процедурою між нанесенням татуювання і макіяжем. Чим якісніше виконується татуаж, тим складніше його відрізнити від звичайного макіяжу, цим він і ціною. Одними з популярних видів татуажу є татуаж, брів, очей і губ.

Оберіть вид татуажу, який цікавить саме Вас:

Перманентний макіяж брів у Львові

Якщо вам потрібно зробити татуаж брів, можете сміливо звертатися в наш косметологічний центр у Львові. Це вигідна процедура, яка позбавить вас від щоденної рутини підфарбовування брів вранці. Перманентний макіяж не змиваються, тому жінкам можна впевнено себе почувати, купаючись в басейні або відпочиваючи влітку на пляжі. Крім функції краси, татуаж прийнято використовувати як засіб для приховування шрамів або деформації шкіри при травмах.

Як правило, перманентний макіяж брів тримається протягом 2-4-х років. По закінченню даного періоду часу, потрібно буде пройти корекцію брів, так як вони будуть відростати і почне змінюватися їх колір. Головне – вчасно звернутися за допомогою в косметологічний центр, щоб не втратити свою красу.

Татуаж очей, повік у Львові – запрошуємо до центру «Жанві»

Крім татуажу брів, популярністю користується татуаж очей у Львові. Він ділитися на кілька різновидів, серед яких:

  1. Міжвійне промальовування. Даний вид підфарбовування повік дає можливість створити унікальну форму очей, погратися з тонами і кольором. Більш темні очі можна візуально освітлити або навпаки, зробити зі світлих – темні. Така техніка нанесення фарби на вії досить практична, поверх татуажу можна нанести тіні або підфарбувати вії за допомогою підводки.
  2. Татуаж стрілки. Даний вид нанесення фарби на вії прийнято вважати найпопулярнішим сьогодні. Це перманентний макіяж, який тримається максимально довгий проміжок часу. Подібна техніка татуажу підійде для азіатського типу очей, а також для круглих або опуклих вій. Як правило, на татуаж стрілки буває проблематично нанести макіяж – це єдиний його недолік. Татуаж стрілки тримається протягом 6-ти місяців.
  3. Татуаж з розтушовуванням. Це найцікавіший і новий вид татуажу. З його допомогою можна домогтися ефекту димчастих очей. Він дозволяє створити очі східного типу – більш яскравими і округленими, а великі очі – перетворити в маленькі і акуратні оченята. Все залежить від правильності виконання даної техніки татуажу.

Приклади наших робіт “до” та “після” 

*результати не є однаковими для усіх клієнтів

Перманентний макіяж губ у Львові – довіряйте професіоналам косметології «Жанві»

Третім, затребуваним для татуажу, місцем на жіночому обличчі – виступають губи. Якщо мова йде за перманентний макіяж губ, він не псується при контакті з водою і не розмазується при контакті з прямим сонячним випромінюванням. Професійні майстри татуажу, можуть зробити лінію губ ідеальною, підкоригувавши її контур і зробивши її максимально чіткою.

Що стосується татуажу губ у Львові, найбільше попитом користується татуаж кольору. Якщо вам потрібен татуаж брів чи промальовування контуру і кольору губ, майстри нашого косметологічного центру завжди до ваших послуг. В роботі наші майстри татуажу використовують лише безпечні пігменти з фарбою. З їх допомогою виходить чітке зображення з яскравим і насиченим кольором. Після татуажу губи будуть яскравими і налитими, немов після використання якісної помади.

Посилення контура або створення 3D ефекту для губ дозволяє кожній жінці і дівчині відчути себе королевою краси. На окрему увагу заслуговує татуаж з розтушовуванням. Як правило, даний вид перманентного макіяжу призначається для дівчат, яких з якихось причин не влаштовує форма або обсяг своїх губ. За допомогою розтушовування вдається створити об’ємні і чітко промальовані контури, що надає губам більш красивий і витончений вид.

Ціни на татуаж у Львові

Назва процедури Вартість*
Татуаж
Татуаж очей (верхня повіка) 2500
Татуаж очей (нижня повіка) 2500
Татуаж губ (розтушовка) 2700
Татуаж губ (контур) 2200
Татуаж брів (розтушовка) 2700
Татуаж мушка 600
Татуаж ореола сосків 3900
Татуаж брів (волоски) 3000

*Вартість процедур завжди уточнюйте у нашого адміністратора!

Як нас знайти