Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Татуаж брів, очей, губ

Кожна жінка стикається з тим, що на підтримку зовнішнього привабливого вигляду щодня йде багато часу, сил, коштів, які доводиться витрачати на декоративну косметику. Особливо прикро, коли макіяж зроблено, але вже після пари годин виявляються його огріхи: туш потекла, стрілка смазалась, помада стерлася. Про комфортне відвідуванні басейну або спортзалу мова і зовсім не йде.Уникнути подібних ситуацій допомагає перманентний макіяж, татуаж, пудровий татуаж, нанонапиленння.
Якісно виконаний перманентний макіяж зберігатися в незмінному вигляді до 3 років. І на цей період дівчина може забути про щоденне «малювання» губ, брів, повік, звичайними засобами декоративної косметики. Татуаж дозволяє:

  • змінити форму, колір, густоту брів; 
  • підправити контур губ, їх колір зробити більш яскравими;
  • підкреслити форму очей за допомогою стрілок,
  • заретушувати (замаскувати) будь-які дефекти зовнішності.

Перманентний макіяж брів 

Якщо вам потрібно зробити татуаж брів, можете сміливо звертатися в наш косметологічний центр “Жанві”. Це вигідна процедура, яка позбавить вас від щоденної рутини підфарбовування брів вранці. Перманентний макіяж не змиваються, тому жінкам можна впевнено себе почувати, купаючись в басейні або відпочиваючи влітку на пляжі. Крім функції краси, татуаж прийнято використовувати як засіб для приховування шрамів або деформації шкіри при травмах.

Як правило, перманентний макіяж брів тримається протягом 2-4-х років. По закінченню даного періоду часу, потрібно буде пройти корекцію брів, так як вони будуть відростати і почне змінюватися їх колір. Головне – вчасно звернутися за допомогою в косметологічний центр, щоб не втратити свою красу.

           

Пудрове напилення брів

Це нова техніка виконання перманентного макіяжу (або татуажу брів). Перманентний макіяж підкоригує вашу природну форму, приховає деякі недоліки або навпаки – підкреслить і зробить форму більш виразною. Візуально пудрове напилення практично не відрізняється від звичайного макіяжу за допомогою олівця або тіней. За допомогою цієї чудової технології ви отримаєте ідеальні бровки мінімум на півтора-два роки.

Татуаж очей, повік 

Крім татуажу брів, популярністю користується татуаж очей у Львові. Він ділитися на кілька різновидів, серед яких:

  1. Міжвійне промальовування. Даний вид підфарбовування повік дає можливість створити унікальну форму очей, погратися з тонами і кольором. Більш темні очі можна візуально освітлити або навпаки, зробити зі світлих – темні. Така техніка нанесення фарби на вії досить практична, поверх татуажу можна нанести тіні або підфарбувати вії за допомогою підводки.
  2. Татуаж стрілки. Даний вид нанесення фарби на вії прийнято вважати найпопулярнішим сьогодні. Це перманентний макіяж, який тримається максимально довгий проміжок часу. Подібна техніка татуажу підійде для азіатського типу очей, а також для круглих або опуклих вій. Як правило, на татуаж стрілки буває проблематично нанести макіяж – це єдиний його недолік. Татуаж стрілки тримається протягом 6-ти місяців.
  3. Татуаж з розтушовуванням. Це найцікавіший і новий вид татуажу. З його допомогою можна домогтися ефекту димчастих очей. Він дозволяє створити очі східного типу – більш яскравими і округленими, а великі очі – перетворити в маленькі і акуратні оченята. Все залежить від правильності виконання даної техніки татуажу.

      

Перманентний макіяж губ 

Що стосується татуажу губ, найбільше попитом користується татуаж кольору. Якщо вам потрібен татуаж брів чи промальовування контуру і кольору губ, майстри нашого косметологічного центру завжди до ваших послуг. В роботі наші майстри татуажу використовують лише безпечні пігменти з фарбою. З їх допомогою виходить чітке зображення з яскравим і насиченим кольором. Після татуажу губи будуть яскравими і налитими, немов після використання якісної помади.

Посилення контуру або створення 3D-ефекту для губ дозволяє кожній жінці і дівчині відчути себе королевою краси. На окрему увагу заслуговує татуаж з розтушовуванням. Як правило, даний вид перманентного макіяжу призначається для дівчат, яких з якихось причин не влаштовує форма або обсяг своїх губ. За допомогою розтушовування вдається створити об’ємні і чітко промальовані контури, що надає губам більш красивий і витончений вид.

          

Ціни на татуаж

Назва процедури Вартість*
Татуаж
Пудрове напилення губ “помадний ефект” 1800
Пудрове напилення губ “акварельний ефект” 1800
Пудрове напилення губ “матовий ефект” 2000
Нпилення губ (контур) 1500
Пудрове напилення брів 1800
Татуаж брів (волоски) 2100
Міжвійковий простір 1800
Міжвійковий простір з виходом на стрілку 2000
Татуаж очей нижня повіка 1800
Татуаж мушка 600
Татуаж ореола сосків 3900
Інфільтраційна анестезія 200
Корекція (через 1 місяць) 1200

Приклади наших робіт “до” та “після” 

*результати не є однаковими для усіх клієнтів

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Татуаж (перманентний макіяж) губ, брів, повік проводиться нашими спеціалістами лише у філіалі салону по вул. Личаківській, 39! Телефон для запису: +38(091) 481-97-45 

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти