Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Лазерне видалення бородавок

У медичній практиці використовують кілька методів видалення бородавок та папілом. Наш центр пропонує один з найбільш ефективних засобів згідно з відгуками експертів та пацієнтів – лазерне видалення або лазерокоагуляцію. Дана процедура дозволяє безпечно й безболісно видалити новоутворення на будь-якій ділянці тіла, у тому числі на обличчі, повіках і навіть у роті або носі.

Який результат видалення бородавок лазером у Львові? Лазерний проектор діє безпосередньо на заражені ділянки шкіри, акуратно та без травм знищує вогнище зараження тканин шкіри. Після впливу лазером, як це можна побачити на фото до та після, нарости-бородавки на шкірі зникають повністю. Сама процедура займає у досвідчених лікарів не більше десяти хвилин. Після лазерного видалення новоутворення залишається крихітна ранка, яка швидко заживає та не залишає помітних слідів. Випарювання шкірних наростів за допомогою лазера ніяких новоутворень на шкірі не викликає

Переваги та недоліки лазерного видалення бородавок у Львові

ПЛЮСИ МІНУСИ
 • Безпека. Видалення лазером відбувається безконтактним шляхом, це стерильний, малотравматичний засіб.
 • Відсутність помітних слідів. Після повного загоєння не залишається грубих рубців і шрамів.
 • Швидкість. Процедура триває кілька хвилин, при цьому для видалення новоутворення досить одного сеансу.
 • Точність. Сучасне обладнання дозволяє контролювати глибину проникнення лазерного променю.
 • Універсальність. Лазер можна використовувати для видалення наростів будь-якого розміру, в будь-якому місці. Для прикладу: замороження рідким азотом підходить лише для папілом середнього й маленького розміру з чіткими контурами.
 • Безболісність. Місцеве знеболювання виключає неприємні відчуття.
 • Профілактика. Лазер впливає не тільки на саму бородавку, він руйнує капіляри, що її живлять, а також забезпечує знезараження навколишніх тканин.
 • Один з недоліків метода – досить висока ціна видалення бородавок лазером. Однак з урахуванням того, що бородавки зникають уже після однієї процедури, витрати виправдовують себе. Ознайомитися з нашими цінами можна тут
 • Бувають випадки, коли наріст не видаляють повністю або, навпаки, шкіра випалюється занадто глибоко. Але такі проблеми виникають тільки тоді, коли лікування проводить недосвідчений фахівець.
 • Відразу після видалення залишається ранка (її розмір залежить від розміру бородавки). Вона зникне повністю приблизно за 1,5-2 тижні. Шрам може залишитися, якщо в людини є якісь захворювання шкіри, або якщо процедуру проводив некваліфікований спеціаліст.
 • Хоча сам процес випалювання бородавок завдяки анестезії проходить безболісно, деякий час у зоні обробленої ділянки може відчуватися дискомфорт та спостерігатись невелика набряклість. Це тимчасові явища, які зникнуть за 1-3 дні.

Приклади наших робіт “до” та “після”

*результати не є однаковими для усіх клієнтів

Видалення бородавок лазером – показання та протипоказання до процедури

Показання до лазерокоагуляції (вона ж лазерна деструкція)

Видалення бородавки лазером на пальці

Бородавки є неприємним косметичним недоліком, і вже один цей факт – привід для того, щоб записатися на лазерне видалення до косметології “Жанві”. Але є і більш серйозні показання:

 • Фізичний дискомфорт (бородавка знаходиться в такому місці, де вона постійно зачіпається або треться).
 • Сталося механічне або хімічне пошкодження бородавки, наріст швидко зростає, змінює форму або колір.
 • Бородавка кровоточить.

Перед тим як видаляти бородавку чи родимку, рекомендується проконсультуватися з лікарем, особливо якщо новоутворення спричиняє фізичний дискомфорт або видозмінюється.

Протипоказання

Обмежень для проведення лазерної коагуляції небагато, до того ж більшість з них мають відносний або тимчасовий характер. Дані технології застосовуються і для дорослих, і для дітей, бажано лише пройти попередню консультацію у фахівця (дерматолога, косметолога). Не рекомендується проводити процедуру:

 • Під час запальних та інфекційних захворювань.
 • При загостренні герпесу.
 • При загостренні хронічних хвороб.
 • Під час вагітності.
 • При онкологічних захворюваннях.

Правила підготовки до лазерного видалення бородавок

Лазерне видалення бородавки на сучасному обладнанні

Якоїсь спеціальної підготовки даний метод лікування бородавок не вимагає, але є загальні рекомендації:

 • Жінкам не радять випалювати нарости під час менструації, краще зробити це в інший час.
 • За кілька днів до процедури і після неї можна приймати імуномоделюючі препарати, що сприяють зміцненню імунітету.
 • За кілька днів до і особливо після сеансу лазеротерапії треба виключити потрапляння в оброблювану зону прямих сонячних променів.
 • Напередодні бажано відмовитися від прийому спиртного.

Якщо під час попередньої консультації у лікаря новоутворення викликають якісь підозри чи сумніви, пацієнта можуть направити на діагностику – щоб установити природу й причину появи наросту.

Як проходить видалення бородавок лазером у Львові в центрі “Жанві”

Усе займає не більше 10-15 хвилин. Зона ураження обробляється антисептиками й місцевими засобами знеболення (анестетиками). Після цього наконечник лазера направляється на новоутворення, і протягом декількох хвилин відбувається випаровування. По завершенню коагуляції шкіра обробляється антисептиками, на ранку накладається захисна пов’язка. За один візит можливе видалення декількох невеликих бородавок.

Питання, які часто задають
Як відбувається лазерне видалення бородавок у Львові в косметологічному центрі “Жанві”?
Лазерне видалення бородавок у Львові у нашому центрі відбувається за принципом електрокоагуляції на спеціальному діодному лазері, що дозволяє здійснити максимально точне проникнення в шкіру.
На яких ділянках тіла можна видалити бородавки за допомогою лазера?
Видалення бородавок лазером у Львові в “Жанві” можна здійснити практично на будь-яких ділянках тіла. Після такого видалення бородавки не виростуть повторно.
Чи використовується знеболення під час лазерного видалення бородавок?
Так. Для зменшення дискомфорту використовується місцеве знеболення (анестетик).
Яка ціна на лазерне видалення бородавок у Львові?
Ціна на лазерне видалення бородавок у нашому центрі буде залежати від їх величини та кількості і стартує від 600 грн.
Наскільки безпечно видаляти бородавки лазером?
Лазерне видалення - один із найбільш безпечних способів, оскільки лазер видаляє бородавку і капіляри, що живлять її, дезінфікує травмовану зону, ніяк не зачіпаючи здорових тканин.

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти