Lviv, Lychakivska, 39 st. janvicosmetics@gmail.com
Lviv, Horodocka, 181 st. janvigorodotska@gmail.com
Ліцензія Серія
Image Alt

Лазерне видалення бородавок

Бородавки є непривабливими опуклими або пласкими наростами, які мають тілесний колір і завдають людям масу клопоту, який через свій незугарний вигляд, відчувають дискомфорт. Причиною появи бородавок є виникнення ВПЛ – папіломовіруса в людському організмі. Завдяки своїм особливостям, бородавки можуть швидко поширитися по всьому тілу, тому з ними боротися потрібно на перших порах.

Одним із дієвих методів позбавлення від подібної проблеми – є лазерне видалення бородавок. Дана процедура дозволяє абсолютно безпечно видалити бородавки на певній ділянці тіла, в тому числі на обличчі, повіках, роті, носі. Лазерний проектор діє безпосередньо на заражені ділянки шкіри, акуратно і безболісно прибираючи вогнище зараження шкірних тканин.

Пройшовши лазерне видалення бородавок, у людини повністю зникають подібні нарости на шкірі. Сама процедура займає у досвідчених лікарів не більше десяти хвилин. Після лазерного видалення бородавок, на місці наросту з’являється маленька рана, яка також досить швидко загоїться і не залишить ніяких неприємних спогадів про себе. Після видалення шкірних наростів за допомогою лазера, ніяких новоутворень на шкірі не виникає.