Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Ліцензія Серія
Image Alt

Лазерна епіляція у Львові

Лазерна епіляція у Львові – один з найбільш ефективних, лагідних та прогресивних способів видалення небажаного волосся на тілі. Як підтверджують наукові дослідження і відгуки клієнтів, після першого ж сеансу відбувається уповільнення зростання рослинності, а після курсу з 6-8 сеансів можна розраховувати на повне видалення волосся.

Видалення волосся на ногах лазеромСуть методики видалення небажаного волосся лазером полягає в нагріванні (опроміненні) волосяної цибулини лазерним променем, унаслідок чого відбувається її руйнування. Ті, кого цікавить лазерна епіляція у Львові, часто порівнюють її з фотоепіляцією. Слід зазначити, що при всій схожості процедур ці методи мають відмінності в характеристиках оптичного променю. Що важливо, лазерні технології забезпечують більший рівень безпеки, ніж епіляція (при фотоепіляції вище ризик розвитку побічних ефектів та ускладнень).

Що стосується таких методів, як шугарінг або депіляція воском, або обробка звичайною бритвою, то вони помітно поступаються лазеру і за тривалістю ефекту, і за комфортом (шкіра в цих випадках залишається гладкою не більше 2 тижнів, а потім знову потрібно повторювати неприємну процедуру).

Лазерне видалення волосся у Львові в центрі “Жанві” та його переваги

Що отримують клієнти, замовивши послугу лазерне видалення волосся у Львові в косметичному центрі “Жанві”?

• Уважне ставлення.

• Суворе дотримання санітарно-гігієнічних норм.

• Високу якість обслуговування завдяки використанню сучасного обладнання, а також високої кваліфікації й досвіду фахівців.

Після процедури видалення волосся лазером не виникає подразнення шкіри, не турбує проблема врослого волосся. Видалення безболісно, шкіра за 25-30 хвилин набуває свого нормального стану і вже після першої епіляції залишається гладенькою до 4 місяців.

Як відбувається лазерна епіляція

*результати не є однаковими для усіх клієнтів

Показання та протипоказання до видалення волосся лазером у Львові

У яких випадках підійде видалення волосся лазером у Львові?

 • Метод підходить тим, у кого волосся відростає дуже швидко, у тому числі при захворюваннях, що супроводжуються надмірним зростанням небажаного волосся (наприклад, при гірсутизмі).
 • Хороше рішення для людей з чутливою шкірою, яких турбує подразнення після гоління.
 • Лазерне видалення допомагає людям, які страждають через постійне вростання волосся.
 • Даний спосіб варто спробувати, якщо вас не влаштовують чорні цятки на шкірі після гоління (наприклад, якщо потрібно вдягати відкритий одяг).

Чи є протипоказання у лазерної методики?

Лазерне видалення волосся у Львові не можна робити:

 • При онкологічних захворюваннях.
 • За наявності дерматологічних проблем, а також при травмах шкіри.
 • Під час гострих інфекційних хвороб.
 • Під час вагітності.

Обережно до процедури радять ставитись людям з цукровим діабетом та з варикозом. Небажано проводити епіляцію на тих ділянках шкірного покриву, де багато родимок. Що стосується віку, то фахівці рекомендують вдаватися до лазерних методів після досягнення 18-річного віку.

Особливості та ціна лазерної епіляції у Львові

 • Як і будь-які інші методи, лазерна епіляція не є панацеєю: лазер безсилий перед світлим і сивим волоссям, не видалить він і пухнасту рослинність. Максимальний ефект досягається у світлошкірих клієнтів з чорними волосками.
 • Тим, хто мріє про ідеально гладку шкіру на тривалий час, а ще краще назавжди, потрібно налаштуватися на те, що доведеться пройти не одну процедуру, з першого разу 100% ефект неможливий. Справа в тому, що лазер діє тільки на фолікули, які знаходяться у фазі росту. Тому після того, як будуть видалені одні волоски, з часом відростають інші – зі «сплячих» фолікул, і їх також потрібно видалити. За 1 сенс віддаляється від 20 до 40% волосяних цибулин.
 • Один з недоліків – ціна лазерної епіляції у Львові. Але наша косметологічна клініка пропонує одні з найдемократичніших розцінок, а з урахуванням того, що результат зберігається тривалий час, витрати виправдають ваші сподівання.

Щоб відповісти – скільки коштує лазерна епіляція у Львові, потрібно знати, в якому місці буде видалятися волосся. Від цього також залежить час проведення процедури. Наприклад, епіляція пахв коштує 340 гривень і триває не більше 15 хвилин, а обробка зони бікіні обійдеться в 800 гривень і займе близько 30 хвилин.

Як підготуватися до процедури лазерного видалення волосся?

Усім, хто хоче записатися на лазерне видалення волосся у Львові, потрібно врахувати наступні рекомендації:

 1. За 2-3 тижні до сеансу не використовуйте такі контактні методи епіляції, як шугарінг або видалення воском.
 2. За тиждень до процедури відмовтеся від засмаги – це стосується сонячних процедур і на пляжі, і в солярії.
 3. Напередодні візиту до фахівця бажано поголити ту ділянку, яка буде оброблятися. Це дозволить забезпечити краще проникнення лазерного променю у волосяну цибулину.

Чи є побічні ефекти?

Процедура лазерної епіляції є безпечною, її можна проводити на будь-яких ділянках тіла. При грамотних діях фахівця (косметолога) проблем не виникає. Якщо ж обробку проводить людина з недостатньою підготовкою, не виключена поява опіків, але це зустрічається рідко. Іноді спостерігається тимчасова гіперпігментація або, навпаки, освітлення ділянок шкіри в зоні опромінення (це пов’язано з індивідуальними особливостями організму), але таке явище зазвичай зникає за кілька тижнів.

Відчуття під час і після процедури залежать від порога чутливості людини. Більшість клієнтів не відчувають нічого, деякі скаржаться на незначний дискомфорт або легке печіння.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про лазерну епіляцію і записатися на сеанс, після якого ви здивуєтеся гладкості своєї шкіри.