Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Пілінг у Львові

Пілінг або ексфоліація (від англ. рeel – “очищати”), – це популярна косметологічна процедура, спрямована на відлущування ороговілих клітин шкіри. Грамотно виконаний пілінг у Львові у косметологічному центрі “Жанві” запускає процес оновлення клітин, сприяє омолодженню шкіри, яка стає більш пружною і гладенькою.

Види пілінгів

За ступенем впливу на шкіру пілінг буває трьох видів:

 • поверхневий – забезпечує оптимальний доступ кисню до клітин шкіри і поліпшує кровообіг;
 • серединний – дає змогу позбутися косметичних дефектів (рубців після акне, розтяжок, пігментних плям, нерівностей після демодекозу і гіперкератозу та ін.);
 • глибокий – запобігає появі пігментації шкіри, зменшує кількість зморшок.

Всі види пілінгу обличчя у Львові в центрі “Жанві”

Фахівці центру “Жанві” професійно виконають пілінг обличчя, ціна на який у Львові варіюється залежно від вибраного методу.

До послуг наших клієнтів такі види пілінгів:

Oxygenationg Trio альтернатива пілінгу – ефект моментальної краси. Всього 3 кроки:
1. Activator – покращує мікроциркуляцію (фумарова кислота, ніацин, супероксид дисмутазу);
2. Detoxifier – детоксифікація клітин шкіри (олія з насіння гарбуза, Candida Saitoana, екстракт кори дикої вишні);
3. Oxygenator – доставляє кисень в пори (пероксид водню, молочна кислота, саліцилова кислота, гліколева кислота).

Ретиноловий (жовтий) пілінг – це пілінг на основі ретинолової кислоти, похідною вітаміну А. Має виражений ефект відновлення шкіри. Жовтий пілінг – визнаний експерт в лікуванні проблемної шкіри і наслідків висипань! Істотно знижує утворення шкірного сала. Він відрізняється від інших хімічних пілінгів за механізмом впливу на шкіру. Якщо АНА-кислоти, послаблюючи зв’язку між поверхневими клітинами шкіри сприяють тим самим їх відлущування, то ретинол, будучи жиророзчинних речовиною, проникає через ліпідний шар шкіри і з’єднується з особливими ділянками – рецепторами на клітинах.

Комплексний пілінг для повік Eye Complex Peeling – поверхневий хімічний пілінг для професійного догляду шкіри навколо очей. Містить 8% органічних кислот, має pH 4. Пілінг м’яко відлущує верхній шар відмерлих клітин епідермісу, чим сприяє його регенерації. Завдяки дії плінгу у шкірі краще утримується волога, покращується клітинний обмін, посилюється дренаж та розгладжуються дрібні зморшки, зникають набряки та мішки під очима. Дана процедура не тільки уповільнює старіння шкіри навколо очей, але й сприяє її омолодженню.

Феноловий пілінг. Цей вид пілінгу серед косметологів вважається своєрідним “золотим стандартом” хімічних пілінгів через його високу ефективність та тривалий ефект, що може зберігатися навіть протягом кількох років. Діюча речовина “фенол” загалом є токсичною, але у відповідних пропорціях та правильному застосуванні надзвичайно успішно усуває навіть глибокі зморшки. До складу фенолового пілінгу також входять речовини: гліцерин, пропіленгліколь, заспокійливу масло, дистильована вода.

Пілінг на основі фітинової кислоти (2 ступінь). Концентрація фітинової кислоти у складі пілінгу – 70%, pH 1. Здійснюється за рекомендацією спеціаліста як продовження комплексу процедур фітинового пілінгу для проблемної шкіри, а саме: жирна, схильна до висипки шкіра, акне, постакне, гіперпігментація, віковий гіперкератоз та ін.

Мигдальний пілінг – це поверхневе відлущування шкіри за допомогою препаратів на основі феноксігліколевої або мигдальної кислоти, яка відноситься до фруктових кислот. Особливість її дії полягає в тому, що молекула цієї кислоти має дещо більший розмір, ніж молекули інших кислот, а тому повільніше проникає у шкіру, що унеможливлює подразнення шкірних тканин. Чудово підходить для тонкої і чутливої шкіри, можна застосовувати при акне та комедонізації.

Саліциловий пілінг. Використовується як в лікувальних, так і в профілактичних цілях додаткового догляду за шкірою. Основний діючий компонент – саліцилова кислота, що є відмінним антисептичним та себорегулючим засобом. Вступаючи в контакт з епідермісом, “розчиняє” ороговілі клітини, вирівнює шкірний рельєф і знищує бактерії, які провокують появу акне.
Показання до процедури
• проблемна шкіра: жирна себорея, акне, комедони, фолікуліт;
• дерматологічні захворювання: себорейний дерматит, гіперкератоз;
• естетичні недоліки: пігментні плями і сліди постакне;
• ознаки старіння шкіри: втрата тургору, тьмяний колір обличчя, фотостаріння.

Види пілінгів Ціна, грн
Aqua Peeling 550
Поверхневий саліциловий / Джеснера 450
Поверхневий мигдальний (1 год) 450
Гліколевий 550
Пілінг Rose de Mer (Ізраїль) 630
Пілінг Priori Idebenone (USA) 500
Пілінг Antiage Superlift (Ізраїль) 500
Серединний пілінг TCA 15% 510
Серединний пілінг TCA 30% 650
Фітиновий пілінг Renew (Ізраїль) 600
Пілінг для повік Renew (Ізраїль) 550
Пілінг антикуперозний Renew (Ізраїль) 650
Ферментативний пілінг з лактоланом (Holly Land) 300
Пілінг Skin Tec (Іспанія) 800
Азелоїновий пілінг (USA) 700
Феноловий пілінг 1115
Пілінг PRX-T33 (USA) 1500
Карбоновий пілінг (обличчя) 800
Карбоновий пілінг (декольте) 600
Карбоновий пілінг (шия) 500
Карбоновий пілінг (обличчя + шия + декольте) 1400
PCA SKIN ензимний 800
PCA SKIN peel with Hydroquinone 890
PCA SKIN постпілінговий домашній догляд 300
Oxygenating Trio 900

Сучасні види пілінгу обличчя за доступною ціною у Львові

Модифіковані і поліпшені пілінги Джеснера:
1. PCA Peel Hydroguinone Free – зменшуються висипання нормалізує тон шкіри. Ключові інгредієнти: 14% молочної кислоти, 14% саліцилової кислоти, 3% коєвої кислоти, лимонна кислота.
2. PCA Peel з гідрохіноном – зменшує висипання і гиперпігментацію. Ключові інгредієнти: 2% гідрохінонону, 14% молочної кислоти, 14% саліцилової кислоти, 3% коєвої кислоти, лимонна кислота.
3. PCA Peel з гідрохіноном і резорцинолом – зменшуються ознаки фотостаріння шкіри, показаний при кістозних формах акне. Ключові інгрудіенти: 2% гідрохінону, резорцинол, 14% молочної кислоти, 14% саліцилової кислоти, 3% коєвої кислоти, лимонна кислота.

Redness Gentle Peel – делікатний пілінг для схильної до куперозу і чутливої ​​шкіри. У своєму складі містить азелаїнову, молочну і фітинову кислоту. М’яко усуває ороговілий шар епідермісу, стимулюючи при цьому роботу шкірних капілярів. Завдяки вітаміну “К”, який також входить у цей пілінг, а також рутиноловій та молочній кислотам відновлюють свою еластичність стінки судин. Фітинова кислота знімає запальні процеси і вирівнює загальний тон шкіри. Пілін призначений для використання в салонних процедурах з метою лікування куперозу, унормування мікроциркуляції та зміцнення стінок кровоносних судин і капілярів шкіри.

Пілінг Rose de Mer. Натуральний пілінг Rose de Mer дає змогу очистити верхні та середні шари шкіри, допомагає впоратися з проблемами пігментації, вугрових захворювань та ін. До складу пілінгу входять корали Червоного моря, корисні мінерали та мікроелементи, які насичують епідерміс і виконують роль консервантів, кислоти рослинного походження, що поліпшують роботу підшкірних структур.
Серед показань до виконання пілінгу обличчя Rose de Mer у Львові:

 • омолодження;
 • акне;
 • розширені пори;
 • гіперпігментація;
 • наслідки негативного впливу УФ-випромінювання та ін.

Від процедури необхідно відмовитися за наявності пошкоджень шкіри, інфекційних захворювань, вагітності та під час годування грудьми. Реабілітаційний період після проведення пілінгу Rose de Mer становить 4-5 діб.

Безконтактний кисневий пілінг – унікальна процедура, під час якої вплив на шкіру здійснюється лікувальним розчином під високим тиском. Під час ексфоліації шкіра також збагачується вітамінами і мікроелементами, колагеном та гіалуроновою кислотою, зволожується, стає більш пружною і підтягнутою, зникають зморшки. Кисневий пілінг обличчя особливо ефективний при вугровій висипці.
Головними перевагами методу є безболісність і відсутність реабілітаційного періоду.

Хімічний пілінг Skin Tech. До складу пілінгу Skin Tech входить трихлороцтова кислота, яка добре проникає у шкіру і абсолютно не токсична. Пілінг Skin Tech застосовують для очищення шкіри від відмерлих клітин, усунення мімічних зморшок, пігментації і веснянок, при вугрових захворюваннях та ін.

Пілінг PRX-T33. PRX-T33 – інноваційний пілінг, який дає змогу отримати виражений омолоджуючий ефект і не вимагає реабілітації. Пілінг PRX-T33 не має обмежень за віком, вирізняється швидкоплинністю процедури (від 15 до 40 хв.), може виконуватися в літню пору, абсолютно безболісний, не вимагає ін’єкцій.
Показаннями для пілінгу PRX-T33 є такі косметологічні проблеми:

 • акне;
 • шрами і розтяжки;
 • пігментні плями;
 • себорейний дерматит;
 • зниження еластичності шкіри тощо.

Протипоказаннями для виконання процедури є вагітність і період лактації, наявність захворювань шкіри або індивідуальна гіперчутливість до компонентів препарату.
До складу пілінгу входять трихлороцтова кислота, що забезпечує омолоджуючий ефект і активізацію синтезу колагену, а також коєва кислота, що має освітлюючу дію. Компоненти, що входять до складу пілінгу, підсилюють дію один одного, підвищуючи ефективність процедури.

Серед послуг, які ми пропонуємо, є також мезотерапія обличчя, ультразвукова чистка обличчя та багато інших процедур.

Косметологічний центр “Жанві” запрошує на пілінг обличчя за доступною ціною у Львові.

Ми зробимо все можливе, щоб ваша шкіра була здоровою і красивою!

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти