Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Лазерна чистка обличчя

Лазерна чистка обличчя у Львові відноситься до швидких і ефективних способів видалення клітин шкіри. Основним інструментом видалення є лазерний промінь . За допомогою цієї процедури у вас є чудова можливість забути про мімічні зморшки і рубці, які з’являються після вугрової хвороби, різного роду пігментні плям и, а також інші поширені шкірні дефекти. Основною перевагою лазерної чистки шкіри за допомогою лазера, порівнюючи з хімічними методами, є висока точність і можливість передбачити результат . Процедура проводиться з ювелірною точністю, адже лазерний апарат Sciton Contour TRL контролює глибину проникнення променя, при цьому фактично повністю виключається можливість виникнення рубців на шкірі.

Методика лазерної чистки обличчя

Методика лазерної чистки обличчя заснована на здатності лазерного променя випаровувати частинки шкіри на поверхні тіла. У процесі чистки випаровуються тільки онімілі клітини. З часом активно починається процес регенерації шкіри, в результаті шкіра стане виглядати набагато молодше. Рекомендується робити лазерну чистку шкіри не раніше 22-25 річного віку. До додаткових омолоджуючих властивостей можна віднести те, що в процесі процедури шкіра починає виділяти колаген.

Ефект від лазерної чистки обличчя у Львові

Лазерна чистка шкіри відноситься до найефективніших методів. Після процедури поверхня шкіри набуває пружність і стійкість до зовнішнього впливу, пацієнт позбавляється від плям і зморшок.ходить людям з надмірно чутливою шкірою, схильною до подразнень.

Показання для застосування:

  • Присутність широких пір на шкірі;
  • Гусячі лапки;
  • Дефекти шкіри в зоні шиї, рук, чола, губ, в районі декольте;
  • Присутність пігментних плям;

Протипоказання:

  • Присутність запалень на ділянках шкіри обличчя;
  • Загострення хронічних захворювань;
  • Хвороба цукрового діабету;
  • Епілепсія;
  • Присутність келоїдних рубців;
  • Наявність герпесу.

Настійливо не рекомендується проводити процедуру чистки шкіри під час вагітності або в період грудного вигодовування.

 

Підготовка до процедури чистки: забороняється проводити процедуру лазерної чистки обличчя після звичайного чистки (як мінімум тиждень) і на період від двох тижнів після хімічного пілінгу. Також не слід загоряти до двох тижнів до початку процедури і парити обличчя на протязі трьох днів після .

Після процедури: після проведення чистки не рекомендується перебування на вулиці, так як можливо отримати травмуючи дію променів сонця. У переважній більшості випадків період після чистки протікає безболісно, немає необхідності в додатковому контролі лікаря .

Кількість процедур: 1-3 процедури.

Період реабілітації: середня тривалість відновного періоду становить 3-4 дні, але залежно від безлічі факторів, таких як: глибина обробки лазером, і багатьох інших період може збільшитися. Фахівці косметологічного центру «Жанві» у Львові рекомендують не робити наступну процедуру не раніше як через місяць після попередньої. Протягом цього періоду шкірний покрив має підвищену чутливість до впливу ультрафіолету, а також вітру, снігу та інших явищ . Якщо дотримуватися всіх правил то результат лазерної чистки шкіри залишиться протягом двох років.

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти