Lviv, Lychakivska, 39 st. janvicosmetics@gmail.com
Lviv, Horodocka, 181 st. janvigorodotska@gmail.com
Ліцензія Серія
Image Alt

Лазерна чистка обличчя

Лазерна чистка відноситься до швидких і ефективних способів видалення клітин шкіри. Основним інструментом видалення є лазерний промінь . За допомогою цієї процедури у вас є чудова можливість забути про мімічні зморшки і рубці, які з’являються після вугрової хвороби, різного роду пігментні плям и, а також інші поширені шкірні дефекти. Основною перевагою лазерної чищення шкіри за допомогою лазера, порівнюючи з хімічними методами, є висока точність і можливість передбачити результат . Процедура проводиться з ювелірною точністю, адже лазерний апарат Sciton Contour TRL контролює глибину проникнення променя, при цьому фактично повністю виключається можливість виникнення рубців на шкірі.

Методика лазерної чищення шкіри:Методика основана на здатності лазерного променя випаровувати частинки шкіри на поверхні тіла. У процесі чищення випаровуються тільки онімілі клітини. З часом активно починається процес регенерації шкіри, в результаті шкіра стане виглядати набагато молодше. Рекомендується робити лазерну чистку шкіри не раніше 22-25 річного віку. До додаткових омолоджуючих властивостей можна віднести те, що в процесі процедури шкіра починає виділяти колаген.

Показання для мікродермообразії:

Ефект лазерного чищення: Лазерна чистка шкіри відноситься до найефективніших методів. Після процедури поверхня шкіри набуває пружність і стійкість до зовнішнього впливу, пацієнт позбавляється від плям і зморшок.ходить людям з надмірно чутливою шкірою, схильною до подразнень.

Показання для застосування:

  • Присутність широких пір на шкірі;
  • Гусячі лапки;
  • Дефекти шкіри в зоні шиї, рук, чола, губ, в районі декольте;
  • Присутність пігментних плям;

Протипоказання:

  • Присутність запалень на ділянках шкіри обличчя;
  • Загострення хронічних захворювань;
  • Хвороба цукрового діабету;
  • Епілепсія;
  • Присутність келоїдних рубців;
  • Наявність герпесу.

Настійливо не рекомендується проводити процедуру чищення шкіри під час вагітності або в період грудного вигодовування.

Підготовка до процедури чищення: забороняється проводити процедуру лазерної чищення обличчя після звичайного чищення (як мінімум тиждень) і на період від двох тижнів після хімічного пілінгу. Також не слід загоряти до двох тижнів до початку процедури і парити обличчя на протязі трьох днів після .

Після процедури: після проведення чистки не рекомендується перебування на вулиці, так як можливо отримати травмуючи дію променів сонця. У переважній більшості випадків період після чищення протікає безболісно, немає необхідності в додатковому контролі лікаря .

Кількість процедур: 1-3 процедури.

Період реабілітації: середня тривалість відновного періоду становить 3-4 дні, але залежно від безлічі факторів, таких як: глибина обробки лазером, і багатьох інших період може збільшитися. Фахівці косметологічного центру «Жанві» у Львові рекомендують не робити наступну процедуру не раніше як через місяць після попередньої. Протягом цього періоду шкірний покрив має підвищену чутливість до впливу ультрафіолету, а також вітру, снігу та інших явищ . Якщо дотримуватися всіх правил то результат лазерної чищення шкіри залишиться протягом двох років.