Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Контурна пластика у Львові

Корекція в’янучої шкіри, усунення зморшок

Контурна пластика у Львові

Шкіра обличчя є однією з найбільш відкритих зон нашого тіла, яка постійно піддається впливу дії зовнішнього середовища: обвітрювання, ультрафіолетове випромінювання, коливання температур тощо. З часом на обличчі все більше стають помітними такі неприємні нам вікові зміни, як зморшки, набряки, втрата тонусу. Тому, щоб запобігти цьому процесу та виправити ситуацію, спеціалісти рекомендують робити контурну пластику.

Фахівці косметологічного центру “Жанві” спеціалізуються на контурній пластиці у Львові та понад 10 років допомагають своїм клієнтам підтримувати красу і молодість. Ми пропонуємо:

  1. Затишні сучасні косметологічні кабінети у Львові за двома адресами: вул. Личаківська, 39 і вул. Городоцька, 181;
  2. послуги косметологів з медичною освітою, з досвідом роботи від 5 років;
  3. тільки якісні сертифіковані препарати, виробники яких зарекомендували себе в косметології;
  4. при проведенні контурної пластики ми враховуємо анатомічні особливості обличчя людини, супроводжуємо клієнтів і даємо рекомендації по догляду за обличчям після процедури.

Однією з найбільш часто коректованих зон пластики є зона носогубних складок: від верхівки крил носа до бічних сторін підборіддя спускаються дві лінії. Заведено вважати, що в чоловіків чіткі носогубні складки формуються до тридцятирічного віку. У жінок ця вікова межа трохи зрушена. З віком ці складки поглиблюються, роблячи вираз обличчя менш привабливим, візуально збільшуючи вік людини.

Як проводиться процедура контурної пластики у Львові?

Ефективним методом розв’язання проблеми утворення носогубних складок є контурна пластика, яка у Львові у нашому косметологічному центрі проводиться препаратами на основі гіалуронової кислоти. Суть процедури полягає в тому, що препарат ін’єкційним шляхом вводиться в проблемну зону, заповнюючи порожнечі в носогубному трикутнику, що приводить до згладжування складок. На місці ін’єкції не залишається ніяких слідів, оскільки використовуються голки найтоншого діаметру. Після проведення процедури контурної пластики носогубні складки зникають на термін до року.

Процедура є абсолютно безпечною, адже:

  1. Усі препарати та методика їх введення сертифіковані, що дозволяє гарантувати кожному пацієнту безпеку процедури і її максимальну ефективність.
  2. Нетваринне походження гіалуронової кислоти в цих препаратах забезпечує їх гарну біологічну сумісність із тканинами пацієнта, виключає розвиток реакції відторгнення й алергії.
  3. У кожному конкретному випадку підбирають препарат для корекції носогубних складок індивідуально, враховуючи вік пацієнта, ступінь виразності складок, вихідний стан і тип шкіри, загальний стан організму.

Контурна пластика у Львові проводиться амбулаторно, у зручному косметологічному кабінеті центру “Жанві”. Вам буде комфортно і спокійно. Процедура зазвичай займає близько 30 хвилин, практично безболісна й абсолютно безпечна для Вашого здоров’я.

Увага! Безпосередньо після ін’єкції може спостерігатися незначна набряклість тканин в області носогубних складок, що досить швидко проходить. Уже до кінця першого тижня після процедури Ви зможете побачити приголомшливий результат: своє молоде і привабливе обличчя!

Також наш косметолог надасть Вам усі необхідні рекомендації по догляду після контурної пластики. Їх необхідно буде дотримуватися, щоб отриманий ефект тривав максимально довго.

Ціна на контурну пластику у Львові

Назва процедури Ціна
Скули 270-300-350 євро
Заповнення носогубних складок 150-200-260 євро
Контурна пластика (під очима) 170 євро
TWAC (Полінуклеотиди)/Перфектодерм 80-180-200 $
Ювідерм 260 євро
Інші фірми (Швеція, Корея) 150 євро
Mesoeye C71 (США) 160 $
Mesosculp C71 (США) 160 $
Мезоніті 4 Д – 1 нитка 65 Євро
Мезоніті мононитка 1 шт. 10 Євро
Мезоніті ANCHOR 1 нитка 70 Євро
Безін’єкційна ринопластика JUVIDERM 260 Євро
Збільшення об’єму губ (Корея, Швейцарія, Juviderm) 150-200-260 євро
Мікроголкова редермалізація (обличчя, шия, декольте, руки) 2600 грн.

Корекція вилиць за допомогою контурної пластики

Досить часто і жінки, і чоловіки звертаються з запитом на корекцію вилиць обличчя. При хірургічній корекції пацієнтові під шкіру вводяться імпланти. Іншим розповсюдженим методом корекції вилиць є ін’єкційна об’ємна та контурна пластика. Таку процедуру можна проводити в будь-якому віці. Висока проекція вилиць – очевидна ознака молодості.

Доведено, що з віком середня третина обличчя (щоки, ділянка вилиць) стає плоскою, починають з’являтися зморшки. Завдяки методиці скульптурного моделювання вилиць можна зробити обличчя більш “налитим”, а отже молодим! Процедура контурної та об’ємної пластики у ЛьвовіСаме тому, процедуру об’ємної пластики вилиць гіалуроновою кислотою обирають відомі голлівудські актриси, що наближаються до віку 35-40 років.

Косметолог для покращення форми вилиць вводить під шкіру спеціальний гель дуже тоненькими голками. Така процедура за бажанням пацієнта може проводитися взагалі без анестезії.

Результат помітний вже через 6-7 днів:

а) шкіра заповнюється зсередини;

б) зморшки розгладжуються як після масажу;

в) людина виглядає набагато молодшою.

Корекція вікових змін шкіри за допомогою об’ємної та контурної пластики в центрі “Жанві” у Львові

Поява зморшок та інших видимих змін шкіри обумовлені різними зовнішніми та внутрішніми факторами. Генетично закладена програма старіння шкіри стартує в основному у віці 40-45 років, хоча може почати реалізовуватися і в 30-35 років. Біологічний годинник у кожного свій. Він пов’язаний як з зовнішніми умовами життя людини, так і зі станом функціональної достатності її внутрішніх органів і систем.

Залежно від характеру зморшок для кожного обличчя підбирається своя тактика їх усунення. Які гелі вводити, якою технікою, яким методом підготувати обличчя та ін. – це все підбирає наш досвідчений косметолог, який при огляді уважно вивчає стан шкіри та побажання клієнта. Також від оціненого обсягу роботи буде залежати необхідний час на процедуру.

Омолоджуючі гелі вводять не тільки безпосередньо під зморшки, але й розподіляють підшкірно по певних зонах обличчя, відновлюючи шкіру, додатково розгладжуючи зморшки в інших місцях. Пошарове введення препарату гіалуронової кислоти різної молекулярної маси дозволяє вирішити проблеми глибоких, середніх, поверхневих зморшок.

Спеціалісти косметологічної клініки Жанві у Львові допоможуть зробити якісну контурну пластику. Правильно обрана тактика та кількість препаратів нашим спеціалістом гарантує Вам неперевершений результат – повноцінне природне омолодження, сяючу здорову красу.

ТОП 3 найпопулярніших процедури в “Жанві”

Як нас знайти