Lviv, Lychakivska, 39 st. janvicosmetics@gmail.com
Lviv, Horodocka, 181 st. janvigorodotska@gmail.com
Ліцензія Серія
Image Alt

Об’ємна та контурна пластика

Корекція в’янучої шкіри, усунення зморшок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хочете знати, що таке носогубні складки? Подивіться на своє відображення в дзеркалі. Від верхівки крил носа до бічних сторін підборідної області спускаються дві лінії. Прийнято вважати, що в чоловіків чіткі носогубні складки формуються до тридцятирічного віку. У жінок ця вікова межа трохи зрушена. З віком ці складки поглиблюються, роблячи вирfp обличчя менш привабливим, візуально збільшуючи вік людини. Контурна пластика у Львові проводиться препаратами на основі гіалуронової кислоти. Це дозволяє ефективно вирішувати проблему глибоких носогубних складок і заломів шкіри в цій області. Усі препарати і методика їх введення сертифіковані, що дозволяє гарантувати кожному пацієнту безпеку процедури і її максимальну ефективність. Нетваринне походження гіалуронової кислоти в цих препаратах забезпечує їх гарну біологічну сумісність із тканинами пацієнта, виключає розвиток реакції відторгнення й алергії. Після проведення процедури контурної пластики носогубні складки зникають на термін до року. Суть процедури полягає в тому, що препарат ін’єкційним шляхом вводиться в проблемну зону, заповнюючи порожнечі в носогубному трикутнику, що приводить до згладжування складок. На місці ін’єкції не залишається ніяких слідів, оскільки використовуються голки найтоншого діаметру.

У кожному конкретному випадку підбирають препарат для корекції носогубних складок індивідуально в залежності від віку пацієнта, ступеня виразності складок, вихідного стану, типу шкіри і загального стану організму. Контурна пластика у Львові проводиться амбулаторно, звичайно займає біля тридцяти хвилин, практично безболісна й абсолютно безпечна для Вашого здоров’я. Безпосередньо після ін’єкції може спостерігатися незначна набряклість тканин в області носогубних складок, що досить швидко проходить. Уже до кінця першого тижня після процедури Ви зможете побачити приголомшливий результат: своє молоде і привабливе обличчя. Тільки не забудьте дотримувати рекомендацій лікаря, щоб отриманий ефект тривав максимально довго.

При хірургічній корекції пацієнтові під шкіру вводяться імпланти. Іншим розповсюдженим методом корекції вилиць є контурна пластика. Пацієнтові ін’єкційно, косметологом вводиться в середні тканини шкіри спеціальний гель дуже тоненькими голками. Така процедура за бажанням пацієнта може проводитися взагалі без анестезії. Результат помітний вже через кілька днів: шкіра заповнюється зсередини, зморшки розгладжуються як після масажу, людина виглядає набагато молодше. Таку процедуру контурної і об’ємної пластики можна проводити в будь- якому віці. Висока проекція вилиць – очевидна ознака молодості. Доведено, що з віком середня третина обличчя (щоки, область вилиць) помітно стає плоскою, починають з’являтися носогубні складки. Завдяки методиці скульптурного моделювання області вилиць можна зробити обличчя більш “налитим”, а отже молодим! Саме тому, процедуру об’ємної пластики області вилиць гіалуроновою кислотою вибирають відомі Голлівудські актриси, що наближаються до віку 35-40 років.

Корекція в’янучої шкіри, усунення зморшок

Поява зморшок і змін шкіри обумовлені різними зовнішніми і внутрішніми факторами. Генетично закладена програма старіння шкіри може почати реалізовуватися від 30-35 років до 40-45 років – біологічний годинник в кожного свій й прямо зв’язаний, як із зовнішніми умовами життя, так і станом функціональної достатності внутрішніх органів і систем. Для кожного обличчя своя тактика усунення зморшок, залежно від характеру зморшок. Від умілого вирішення лікарем цих завдань залежить результат: які гелі вводити, якою технікою, яким методом підготувати обличчя, призначити спочатку внутрішню підтримуючу терапію й тільки потім – професійне проведення самої процедури введення?

У цьому випадку, завдяки правильно обраній тактиці, одержуємо бажане й зовні дуже природне омолодження. Омолоджуючі гелі вводять не тільки безпосередньо під зморшки, але й розприділяють підшкірно по певних зонах обличчя, відновлюючи шкіру, додатково розгладжуючи зморшки. Пошарове введення препарату гіалуронової кислоти, різної молекулярної маси, дозволяє вирішити проблеми глибоких, середніх, поверхневих зморшок.